Jump to content

Pakistanci upravo hakovali Google.rs


aLti

Recommended Posts

I ja sam to video jutros, još jebote cimer mi spava, ja lurkujem po netu i samo odjedanput počinje da krešti ta muzika kad sam otvorio gugl...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pun mi vise tuki tih pakistanaca.Evo ima ih ovde kod mene na izvoz. Idu kod ortaka u internet caffe,em sto smrde em sto kradu u picku materinu.

Znaci samo ih treba isterati i posle ne mora tvoj drugar ni radnika da drzi, svi ce sami sve da uplacuju, kontrolisu i budu fini posto je l' te su Srbi. A svi znamo da pripadnistvo nekoj naciji odredjuj kvalitet ljudskih osobina.

Link to comment
Share on other sites

Нешто се не разумемо изгледа... твој пример је исти тип екстрема ко и његов. Твоје размишљање је контра екстрем.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам стварно мислио да је јасно шта хоћу да кажем, ако је његова крајност да су икс народи некакви, а твоји да то нема никакве везе, онда су то две крајности у размишљању на ту тему.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам стварно мислио да је јасно шта хоћу да кажем, ако је његова крајност да су икс народи некакви, а твоји да то нема никакве везе, онда су то две крајности у размишљању на ту тему.

Onda ni ti mene nisi razumeo. Ja sam upravo naglasio da se ne slazem sa njegovim misljenjem, davanjem kontra primera i atakom na cinjenicu da je zakljucak da to rade jer su Paksitanci. A onda sam nastavio sa ismejavanjem te pozicije navodjenjem da kad se resi Paksitanaca, Srbi ce da mu odrzavaju lokal, uplacuju pazar i nece krasti jer su, eto, Srbi. Gde je tu navedeno da necije poreklo ne odreduje necije ponasanje ni na koji nacin?

Link to comment
Share on other sites

Ne. Upravo sam rekao da je glupo posmatrati ljude kroz prizmu toga odakle dolaze. Prvo, nema veze sa mozgom da je inherentno svaki Rom, lopov, svaki Kinez, prljav, a ne jedu ni svi crnci KFC i lubenice po ceo dan. Drugo, necija nacionalna pripadnost je verovatno NAJMANJI faktor, a mozda cak i nepostojeci u najvecem broju slucajeva. Trece, kad su to Kinezi - onda su prljavi Kinezi krali po lokalu. Kad su to Pakistanci, onda su smrdljivi Pakistanci. Kad su to Srbi, onda su to glupi klinci. Vidis razliku ili trolovske oci ne vide dobro crno/belu kombinaciju pozadine i slova?

Link to comment
Share on other sites

Ne. Upravo sam rekao da je glupo posmatrati ljude kroz prizmu toga odakle dolaze.

Upravo, Dulio je i rekao da si ovo rekao i rekao da je to ekstrem. Zasto se nastavljas kad se sva trojica slazemo da si to rekao? :)

Vrlo je bitno posmatrati odakle ko dolazi jer se ne mozes ljutiti na Nemca sto ti nece obrnuti turu u kafani, ili reci da ima kulturnih Kineza koji jedu zatvorenim ustima. Ne, SVI Kinezi mljackaju i nerviraju nas (evropljane) zbog toga. (malo trivije, kod njih se tako daje kompliment kuvaru)

Edited by ducky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

I napisem poruku i ona nestane.... Do qrca

Jer ja smatram da to nije decidirajuci faktor necijeg PONASANJA i samim time da je idiotski to raditi. Jedna je stvar reci da su Pakistanci - Azijati i da npr. uzivaju da piju kobilje mleko (lupam), mada ovo drugo je imbecilno posto ne znaci da svi to vole i rade, nego da je u pitanju vecina. Potpuno druga je implicirajuci da su Pakistanci smrdljivi lopovi JER su Pakistanci. Ne razumem sta Vama dvojici nije jasno u toj prici? Uostalom, isto to sto si rekao za Nemce "vazi" i za Holandjane, so I've heard, a recimo ja kad sam bio tamo bio sam svedok toga da su Holandjani obrtali ture od 100-150 evra npr. I uzgred ti pricas o necemu sto se smatra kulturom u toj zemlji, ja pricam o pogresnosti stava da je neko sigurno lopov jer potice odavde, odande. Mozda da prihvatim da smo mi koljaci i ubice i varvari, eno svi zapadni mediji samo o tome pricaju poslednjih 20 godina, mora biti da je tacno posto smo Srbi.

@Dulio: Citam ja postove - samo sam mislio da ces(te) razumeti i ono ispod proste generalizacije koju sam napravio da bih ismejao glupi rasisticki pogled na svet.

Link to comment
Share on other sites

Ja RAZUMEM sta je Dulio hteo da kaze - samo takodje smatram da je Dulio pogresno protumacio poentu mog posta. I upravo sam ti naveo razloge i zasto je tvoj primer Nemac/Kinez - tura/mljackanje pogresan i nema veze sa poentom mog originalnog posta. Jedino sto je umesto "ponasanja" trebalo da napisem "morala".

Link to comment
Share on other sites

Баркасе, ја сам поенту твог поста разумео, дај брате, твој пост је јасан и детету, ван о ван сарказам. Ја не знам зашто ти је толико тешко да скапираш да се не слажем са тобом и то је то. Имам утисак као да си узео здраво за готово да треба свако да се сложи са тобом, па ако се неко не сложи, онда је он 1-дебил или, пошто ето ја нисам дебил, 2-није разумео пост.

Мени су и твој поглед и тај расистички поглед лика изнад тебе тинејџ и зато сам и написао онај први пост. И то је све јако просто, нема ту не знам колико слојева и аспеката. Ја, наравно, нисам свемогућ нити омниперцептиван, али то је мој став и јебига такав је. Не слажемо се и добро, неће нико думре због тога.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...