Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Mozda ovi noviji, ali ovi sa kojima je poceo nema sanse :D

Par puta je i u zatvoru zavrsavao koliko sam ja skontao

 

 

Слажем се са Лакијем. Мислим да му је 90% нових клипова углавном фејк. Нарочито кад их упоредим са старим, много реалније изгледају него ови нови

Casper-the-Friendly-Ghost-Pictures.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam odgledao... iako na prvi pogled izgleda kao obično trabunjanje pijanog čoveka, ipak sam se maksimalno potrudio da sa pažnjom odslušam sve, da ga ne otpišem odmah baš.

 

Nameće se par pitanja:

1. Ko su pokojni drugari koje pominje?

2. Šta je on toliko bitno rekao pa će neko da ga ubije? Po mom mišljenju ništa.

Čovek priča 15 minuta a ne kaže ništa na kraju, kaže "molim vas podržite me", ok, ali u čemu da te podržimo??

Jedino što mogu da izvučem iz ovog klipa trenutno je to da je čovek iskren, i da iskreno voli Srbiju. Ostalo ne mogu da pričam napamet...

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

jebena muzika :D elem, ne znam sta da mislim.. :( interesuje me samo el preziveo? :D

 

Ma preziveo je, nije mu nista, niti ce mu biti/ MIslim, ne znam ko mu je pravio video al' ga je lepo usrao sa muzikom. Mozda je on sam :)

 

Evo ja sam odgledao... iako na prvi pogled izgleda kao obično trabunjanje pijanog čoveka, ipak sam se maksimalno potrudio da sa pažnjom odslušam sve, da ga ne otpišem odmah baš.

 

Nameće se par pitanja:

1. Ko su pokojni drugari koje pominje?

2. Šta je on toliko bitno rekao pa će neko da ga ubije? Po mom mišljenju ništa.

Čovek priča 15 minuta a ne kaže ništa na kraju, kaže "molim vas podržite me", ok, ali u čemu da te podržimo??

Jedino što mogu da izvučem iz ovog klipa trenutno je to da je čovek iskren, i da iskreno voli Srbiju. Ostalo ne mogu da pričam napamet...

 

1. U maju prosle godine u Banja Luci je na poletanju pao avion sa padobrancima, dva instruktora i dva djaka koji su skakali prvi skok. Ne znam zasto ih spominje ,,,

 

2. Pa da ... malo je prso :) Koliko kontam optuzio je na teveu neke ljude u intervjuu da se bave kriminalnim radnjama, pa da presreli istruktori negde i preispitali o cemu se radi. Pa se istripovao ...

Edited by spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

важно да ти ниси

Mozda nisi skapirao, sto imajuci u vidu tvoj opus ovde i nije cudno, ali fokusiraj se malo. Ja to nisam cuo od pere ispre dragstora koji je odgledao klip vec sam to cuo od ljudi koji ga znaju dugo godina, a i ja sam ga upoznao preko njih. Tako da odjebi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Матори, трудим се да не коментаришем све и свашта и трудим се да избегавам дискусије о оваквим темама, али ти претерујеш. Теби су сви ретардирани, све ти најбоље знаш и најбоље расуђујеш. Дај спусти се на земљу.

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...