Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

[peja]Био је овај флипбук и заправо је лако и (релативно) брзо да се направи, јер је ротоскопија (и то брука једноставна) и не користи се мозак[/peja]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nene, razumeo sam ja sta je on hteo da kaze, ali ja ono ne bih rekao!

da je dule napisao 'jebote ovo mora da je bas zajebano da se napravi, ono, odusevljen sam koliko skila ima lik', a dulio dosao i napisao ovo, ja bih pomislio 'hvala dulio sto si objasnio da nije tesko', a ne bih skocio na njega sa 'sta mu rusis sneska brate, vidis da je njemu lepo!'

inb4 split

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Stvarno kralj covek, mada je glupo sto u spot nisu stavili kako da mu pomognemo da kupi kolica, ono ja bih mu dao neke pare odmah. Tipa svako mu da po 10 evra, da se skupi 200-300 ljudi kapiram da mogu da se kupe kolica koja njemu trebaju.

Ukoliko želite da pomognete Nemanji, možete dati svoj deo pomoći na račun Banca Intesa, broj žiro računa 160 -371094-63 Primalac uplate: Društvo Svetog Save, Hard core sitting, Kraljevo.

АЕ

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...