Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

za brata vudza, cenim da je po njegovoj meri

http://www.youtube.com/watch?v=8v6Gc7roJ6g

Nije normalno koliko je dobra riba, definiše pojam seksipila.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Дуљо, зашто сам на овоме имао трансфер непријатности, а на пример за МИТов сличан спот нисам?

Nije Duljo ali ja cu ti reci. Zato sto mislis da svako moze biti student na MITu, ali ne moze svako biti uber car koji salje rakete i satelite u svemir pa ti je nespojivo da se takav neko lozi na Gangnam Style. Ja bih rekao da je svako ko hejtuje Gangnam hipster i attention whore. Mislim, evidentno je da ovo nije Bah - Tokata i fuga u d molu, ali je prosto carost koju svi zen ljudi gotive! Eto!

Link to comment
Share on other sites

Ма пусти их, прде, мени је гангнам царски, а бавио сам серазним зикама фазон деценију и по и такође капирам да сигурно нисам идиот, нити поводљива фејсбук цурица. То је кад неко неће да пусти нечему да му буде кул јер је зауставио став и ментални образац према томе. Наравно, тај неко неће то сконтати.

Једино што мене ту иритира је својатање општих категорија, ал добро, ко да је битно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ah pa onda i ceca mora biti kul jer 100k ljudi na marakani ne moze da pogresi, a mi imamo zakucan stav i mentalni obrazac prema ceci.

Brate fakin koreanski nesa twins ili b3 ili tako neki mamlaz, koji se glupira i koji je svima normalnima bio ha-ha video na jutjubu je dostigao ovu popularnost jer je ogroman broj ljudi video smesan video koji im je na kraju usao u uvo i svideo im se jer su taj kapacitet, a zasto im je usla u uvo pesma sa glupiranjem i tekstom koji ne razumeju (inace je pesma o bogatom kraju grada u koreji, to je gangnam, i njihovom fensi stilu) je pitanje ranga zasto je lejdi gaga popularna i jel to ultimativno dobro da lejdi gaga i psy(koreanac ne pravac u muzici) budu kul i cemu to vodi ako su oni kul.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Какве то има везе са овим што сам ја рекао?

Мени је то готивна песма, ја сам је чуо и нисам знао да је то ''та песма'', неко је пустио негде БЕЗ СЛИКЕ и ја сам усто и био у фазону ''јеботе шта је ово, остави омг''.

А ментални образац се не односи на то да ли ти се свиђа или не, него на ''2/10 вуднт бенг'' постове људи који имају више од петнес дина.

Ретардација може бити масовна хистерија везана за песму (или за било шта друго, али онда се не би помињала сама песма, бећ механика ретардације), али ови болд вуднт бенг трипови су ми стварно царски.

А ако нека Цеца направи готивну песму, биће ми готивна песма, а нећу да вртим чаше јел она Арканова курва или шта већ или какве су јој остале песме. Ти то ниси у стању чим помињеш да је лик кореански бифри и те форе или о чему је тбцтбц песма, мислим рофл.

И које пичке материне има везе овај пример са цецом и Мараканом? Мени је песма готивна, па је готивна и сматрам је објективно готивном, невезано за број људи који је чуо или шта год. Али не заузимам коначне трипове као неки, тј. заузећу их ако наиђем на људе који то раде, јер шта ме боли курац кад боли и њих.

А ово за ултимативно добро, то не знам ни да ли да коментаришем. Није ултимативно добро ни што сам ја одигро пола сата игрицу данас, боље да сам се прошетао, па шта сад? Ултимативно добро јеботе...

Да се разумемо, ако неко дође са својим вуднт бенг коначностима, какав ја нормални дискусиони пост да напишем ако се не слажем? Ајде ето, само ми то објасни, ево, претворио сам се у уши (очи). Где је мени простор? То је поента, а не ко шта мисли о некој песми.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ali kad ivan napise ovo

gangnam je najnoviji domet u opštoj idiotizaciji ljudskog društva. http://www.imdb.com/title/tt0387808/

To ne znaci OMG SRANJE JE PESMA GASI ODMA, iako je verovatno neko i u tom fazonu, ipak ukusi se razlikuju, mada ni ja nemam neki urodjeni gag reflex za muziku koju ne volim kao sto neki ljudi imaju ili se trude da imaju.

To znaci da je pesma prosek i interesantna na jedno, mozda dva slusanja prosecno inteligentnom ljudskom bicu, osim ako mu je bas trip takav tip muzike, a nije nikako opste prihvaceni kvalitet koji zasluzuje ovakvo masovno worshipovanje.

E sad ti mozda treba da pojasnis sta si rekao jer iz ovoga "Ма пусти их, прде, мени је гангнам царски, а бавио сам серазним зикама фазон деценију и по и такође капирам да сигурно нисам идиот, нити поводљива фејсбук цурица. То је кад неко неће да пусти нечему да му буде кул јер је зауставио став и ментални образац према томе. Наравно, тај неко неће то сконтати."

Sam ja skontao kako ti prepoznajes svojim iskustvom kako je to istinski kvalitetno, a oni koji to ne priznaju su namerno to uradili da bi se hipsterisali ili sta vec.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Не, то је моје прдење на прдење и намерно је тај пост тако написан као каунтер.

А мени је савршено океј то што ти причаш, па јеботе, нек сматрају људи да, не знам, волим да се мажем говнима гајби, јебига, сматрају, шта да им радим. Али кад неко каже ''пусти дуља, он се маже говнима гајби'' то је већ чек чек стани моменат. Дај да видим, јел си ме снимио док сам се мазао? Ниси? Па шта који курац?

To ne znaci OMG SRANJE JE PESMA GASI ODMA, iako je verovatno neko i u tom fazonu, ipak ukusi se razlikuju, mada ni ja nemam neki urodjeni gag reflex za muziku koju ne volim kao sto neki ljudi imaju ili se trude da imaju.

To znaci da je pesma prosek i interesantna na jedno, mozda dva slusanja prosecno inteligentnom ljudskom bicu, osim ako mu je bas trip takav tip muzike, a nije nikako opste prihvaceni kvalitet koji zasluzuje ovakvo masovno worshipovanje.

Зато сам написао ово

Ретардација може бити масовна хистерија везана за песму (или за било шта друго, али онда се не би помињала сама песма, бећ механика ретардације), али ови болд вуднт бенг трипови су ми стварно царски.

Јер се ваљда прича о песми, Лонгли је рекао да је смеће (није ваљда мислио да је култ смеће, него песма, да је мислио на култ, написао би тако, а и каква је то реченична конструкција ако је мислио на култу, јелте), Даки је причао о Моцартима и Бетовенима (дакле, опет музички део, не институционални), онда је Иван постовао. И опет је написао ''гангнам стајл је блабла'', а не ''цела ова фама блабла'' или нешто тако.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...