Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

meni i dalje nije jasno kako da dobijes LTI a da te ne kosta nista :) imam 300i nesto mi se ne daje vise kesa

Kupiš brod sa LTI, neki najjeftiniji kad bude bilo sledeći put. I onda kupiš upgrade za brod koji želiš.

Na prošloj rasprodaji je bio Archimedes LTI, upgrejdovo sam ga u 315p (28 evra niggeru), a sad sam upgrejdovo 315p u Freelancer MAX (Firefly ftw), i dalje mi stoji LTI u imenu paketa.

Ako nećeš da trošiš novce, vidi dal možeš da istopis brod u store credit, al ne znam jel moze to ako je vezan za paket sa igrom.

Trenutno imam Avenger i Freelancer, postovacu malo screenova kad budem ugrabio minut od dece.

Edit: ko je čekao na starter pack, stavili su još iljadu u prodaju za 30 usd

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Insurance ti je na brodove, to ce se placati za ingame novce kad izadje igra. U slucaju da ti se unisti brod, u nekom vremenskom roku osiguranje ti da novi.

Koliko znam nece biti mesečne pretplate.

Procitaj ovaj FAQ, ukratko ti objasni

http://starcitizen.wikia.com/wiki/Frequently_Asked_Questions

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

je l igrate alphu 2.0 ? 

Ja probao malo sve mi konfuzno nekako deluje, nisam uspeo da skontam kako se nalazi neka misija

I da bagovito je u pizu materinu ko i uvek :D

Nema kvest log, nego skoči do neke stanice (pritisni b da vidis destinacije za Quantum travel, moraš biti nepokretan pa pritisneš scroll na mišu kad hoverujes na destinaciju).

Kad stigneš videćeš uglavnom je sličan scenario, da ih braniš od pirata, pa posle popravka stanice (ctrl + f da izadjes iz broda, samo zaustavi kretanje skroz pre nego sto izadjes).

Meni je prosto milina da letim okolo i dogfight. A da je bagovito jeste. Inace 30 fps je normalno, i to je trenutno server side, nemojte lupati glavu u video settings.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ako ne dignu to na (barem) postenih 60fps kad izadje full igra neka gore u paklu..... ovo sad kad gledas kad hodaju likovi kraj tebe, idu ko da su se usrali u gatje....  xD

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

je l igrate alphu 2.0 ? 

 

Ja probao malo sve mi konfuzno nekako deluje, nisam uspeo da skontam kako se nalazi neka misija

 

 

I da bagovito je u pizu materinu ko i uvek :D

 

 

Nema kvest log, nego skoči do neke stanice (pritisni b da vidis destinacije za Quantum travel, moraš biti nepokretan pa pritisneš scroll na mišu kad hoverujes na destinaciju).

 

Kad stigneš videćeš uglavnom je sličan scenario, da ih braniš od pirata, pa posle popravka stanice (ctrl + f da izadjes iz broda, samo zaustavi kretanje skroz pre nego sto izadjes).

 

Meni je prosto milina da letim okolo i dogfight. A da je bagovito jeste. Inace 30 fps je normalno, i to je trenutno server side, nemojte lupati glavu u video settings.

Ima za sada Missions i Journal, pritisni F9 i videćeš niz opcija koje tek treba da ubace.

Igra u ovom stadijumu jeste bagovita ali ko prati, videće da se posle svakog peča poboljšava. Razlika između v1.3 i v2.0 je ogromna i očekivano je da će inicijalno biti ozbiljnih problema, ali se takođe vidi veliki napredak na sve strane.

Inače, priča se da će v2.1 da izbace u toku ove nedelje (pre 25-og). Nisam siguran, ali izgleda da će dodati i onaj deo spuštanja na planetu (klip u jednom od prethodnih postova).

Link to comment
Share on other sites

Posle pocetnog odusevljenja igra prelazi u blago razocarenje i to iskljucivo iz jednog razloga. 

Leteti na hotasu+trackir(koji ne radi, pa mora da se zajebava sa workaroundom) ili na misu su dve razlicite igre.

edit: Leteti je lakse na dzojstiku, ali ciljati je je jebeno tesko u odnosu na mis.

Pricaju o space simulaciji, ubacili brutalne g sile, dmg model kao bice perverzija, kurac palac, a sa misem kao da igras jebenu avanturu koliko je prosto.

Vratio sam se na elite dangerous dok/ako ne srede targeting.

Edited by Ste
Link to comment
Share on other sites

I cekajte, kad se uzme neki od ovih paketa prakticno je igra "kupljena", necu morati nista vise da placam ako ne zelim, sve ce moci ingame da se zaradi/izgrinda?

Cek bre, a sta je ovaj squadron 42, to je kao neki bundle u okviru star citizena

edit, a komande me najvise i plase, kako ce izgledati upravljanje sa misom i tastaturom, vidim da ima sto kontrola, a nisam bas vest u tim simulacijama:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Savetujem svima da povremeno uđu na RSI chat i malo porazgovaraju sa ljudima tamo.

https://robertsspaceindustries.com/community/chat

Ovo pre svega zato što ljudi stvarno znaju stvari koje nećete naći baš svuda i mogu vam dati jako korisne savete i interesantne informacije. Jedan od razloga zbog kojih ja često boravim tamo je priča o bagovima i kako ih zabići (ako je to moguće), kao i o tehničkim elementima igre gde će vam ljudi reći neverovatne stvari o tome kako bolje i lakše da upravljate nekim brodom ili kako da bolje iskoristite sve što imate na raspolaganju.

Za one koji možda ne znaju, F12 u igri otvara chat prozor koji vide svi igrači u instanci pa možete i tako da pitate za savet.

Jedan generalni savet - uvek pre nego što počnete bilo koju igru, pogledajte listu kontrola, znači mnogo [:)]

Link to comment
Share on other sites

^ this. prouciti listu kontrola i shortcute, generalno brzo se pohvataju konci, pitanje je samo sta zelite da radite u samoj igri..
Mogli bi posle nove god kad se odmorimo od sarmi i torti da se ovde dogovorimo za neke zajednicke vaseljenske akcije.....
npr. da svercujemo viski za Duletovu korporaciju.  o/ 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

I cekajte, kad se uzme neki od ovih paketa prakticno je igra "kupljena", necu morati nista vise da placam ako ne zelim, sve ce moci ingame da se zaradi/izgrinda?

Cek bre, a sta je ovaj squadron 42, to je kao neki bundle u okviru star citizena

edit, a komande me najvise i plase, kako ce izgledati upravljanje sa misom i tastaturom, vidim da ima sto kontrola, a nisam bas vest u tim simulacijama:)

Dule jebo te patak, okani se rakije.

Squadron 42 je single player, Star Citizen je multiplayer. Trenutno možeš da kupiš pakete sa oba, posle će ih prodavati odvojeno.

Piše ti u svakom paketu sta ima

Edit: tastatura i miš su najbolji za komande, malo treba da vežbaš ali kad ti legne videćeš da nije strašno.

Ima free flight mode, gde letiš sam, a ima i tutorial koji svima toplo preporučujem.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nub pitanje - ako bih kupio ovako nesto, to je sve sto mi je potrebno da igram SC? sacekacu te popuste za par dana, mozda bude i boljih ponuda =)

Tako je, piše ispod Also contains Squadron 42, Star Citizen, hangar, lova etc.

Preporučujem Avenger paket, odličan brod sa više namena, a nije loš u borbi. Plus, dolazi sa Aeroview hangarom.

Naravno, sve je stvar ukusa, ne vredi se previše oslanjati na statove, jer se sve menja i balansira, tako da je vise važno dal vam se svidja estetika i namena.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Upravo izasao novi "10 questions 4 the Chairman", zainteresovalo me ono o video streamu,
mislim da planiraju da ubace tu mogucnost on click stream-a gde svi igraci u sistemumogu da vide
ako streamujesh i da kliknu i prate iz tvoje perspektive zezanje.... plus hoce da stave nesto na fazon
svemirskih CCTV svuda, da mozes da se kacis na njih i "razgledas vaseljenu" sto zvuci kul takodje...
 


PS. presli su 101 milion usd od backera.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...