Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jutroske. Vec drugi put u poslednjih mesec dana mi se desilo da nesvesno ugasim alarm i da se uspavam, a obicno mi je dovoljna i vibracija da me probudi.

Marko, ja ne mogu da verujem da si il tolko glup il tolko tvrdoglav da neces/ne mozes da shvatis o cemu ti dulio prica. Mislim ne moras ni da se slozis ni da razmislis da li je u pravu, ali mi je zaista neshvatljivo da posle milion wotova ti ni da mrdnes, posto sumnjam sa si toliko glup. Kao da ni ne citas to sto pise nego samo nastavljas po svome. A dulio svaka cast sto ima uopste strpljenja da ti bilo sta objasni

Link to comment
Share on other sites

Marko, ja ne mogu da verujem da si il tolko glup il tolko tvrdoglav da neces/ne mozes da shvatis o cemu ti dulio prica. Mislim ne moras ni da se slozis ni da razmislis da li je u pravu, ali mi je zaista neshvatljivo da posle milion wotova ti ni da mrdnes, posto sumnjam sa si toliko glup. Kao da ni ne citas to sto pise nego samo nastavljas po svome. A dulio svaka cast sto ima uopste strpljenja da ti bilo sta objasni

Matori, veruj mi, jesam, ocigledno sam glup za ove stvari. :)

Stvarno ne mogu da skapiram gde gresim, ono. I stvarno, svaka mu cast, mozda je cak i net problem, jebem li ga. Ali vidim da imam problem. Ili ja mozda ne znam da iznesem svoj stav, bez da se neko ne uvredi. Ili mozda, on ne zna da mi prenese sta zeli da kaze. Kazem, zivimo u drugacijim svetovima, i najbolje je da ne zapocinjemo nista, pogotovo, ovako, preko neta. :) Jos gora stavka je sto se gomila ljudi ukljucuje, a verujem da se par njih i bavi nekim od pomenutih profesija, i znam da sam se posrao po tim ljudima. Izvinjavam se, jos jednom, ali nije mi to bila namera.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Šuki, ladno si čitao sve? :D

Vecinu. Lud sam jbga :)

Marko, ako dulio ne zna da ti objasni onda ne znam ko ce znati. I kontam da nema niko problem da skonta o cemu ti pricas, nego ti ne mos da skontas o cemu prica bilo ko, a da nije u tvom domenu razmisljanja

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Marko, ako dulio ne zna da ti objasni onda ne znam ko ce znati

Ne znam zaista, ali znam da smo utrosili gomilu energije na kapiranju, i dosli smo na konstataciju da on misli da ja merim pise sa njim, a da ja mislim da on overrejtuje stvari. Net je zajebana stvar. Aj menjamo temu, pls :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista, ali znam da smo utrosili gomilu energije na kapiranju, i dosli smo na konstataciju da on misli da ja merim pise sa njim, a da ja mislim da on overrejtuje stvari. Net je zajebana stvar. Aj menjamo temu, pls :)

I ti sad svodiš to na "on misli, ja mislim" sa implicitnim izjednačavanjem ta dva mišljenja na nekom nivou "prava na drugačije mišljenje".

Evo mog mišljenja o tvom mišljenju - tvoje mišljenje o ovome je plitko, neinformisano i japajačko. Ne kažem da moje nije, stvarno nemam neke dublje uvide sem svog iskustva i intuicije ali eto net je zajebana stvar pa sam ja takav utisak stekao iz priloženog, uz ogradu da se nisam dovoljno potrudio da shvatim šta si "zapravo mislio" posle sedmog rolleyes momenta.

  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

I ti sad svodiš to na "on misli, ja mislim" sa implicitnim izjednačavanjem ta dva mišljenja na nekom nivou "prava na drugačije mišljenje".

Evo mog mišljenja o tvom mišljenju - tvoje mišljenje o ovome je plitko, neinformisano i japajačko. Ne kažem da moje nije, stvarno nemam neke dublje uvide sem svog iskustva i intuicije ali eto net je zajebana stvar pa sam ja takav utisak stekao iz priloženog, uz ogradu da se nisam dovoljno potrudio da shvatim šta si "zapravo mislio" posle sedmog rolleyes momenta.

Obozavam navijace poput tebe. Ne znam ni da li si citao ono sto je dule pisao, verujem da te je boleo kurac. Decko je i sam izjavio kakav stav ima prema meni, zato sto iz Xtog puta nije uspeo da mi objasni sta je zeleo, kao sto je do mene jedino uspelo da dopre ono "jao, jao, jao, ovo je sve mnogo tesko, ne seri, kako ti mozes da fotkas, to je mnogo tesko".

Verujem da si po difoltu stao na njegovu stranu, kao i x drugih ljudi zato sto se on bavi, cime se bavi. Jebote, ako bi vam covek doveo ovu malu da vam objasni da joj je lakse da fotografise nego da prevodi i da je fotografija vise prakticna i zanatska umetnost, koja se brzo uci, nego teorijska, i da MNOGO ZAVISI OD OPREME, sta, i nju bi stavili na krst?

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...