Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shto se tiche meteora, ljudi jednostavno nisu uspeli da otreaguju - ako slushash ovog lika iz kola on je sam odlepio od onoga shto je video... A i bilo je 9:20 ujutru (Rusi krecu da rade u 10:00 poshto je zimi noc otprilike do 9:30) + chim je roknuo meteor u atmosferi gomila mobilnih stanica je prestala da radi. Mnogi nisu ni videli meteor, vec samo flash kada je roknuo, a posle nekog vremena je stigao udarni talas koji je razbio skoro sva stakla u gradu. Mobilni operatori su rekli da je posle nekoliko minuta mobilni saobracaj bio 3 puta veci nego za Novu godinu, shto govori o tome da su se ljudi usrali.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

{;Д}

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vića je bio Vića pre nego što je to bilo kul

Inače ne treba nekog zajebavati zbog permutacije po zvučnosti sličnih samoglasnika, mnogima se to često dešava, i može da se svrsta u blagi oblik govorne mane, koja se preslikava i na pisanje teksta. Pritom ne mislim na greške iz neznanja, nego na prebac nečeg za šta je očigledno da nema prostora za grešku iz neznanja.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

tumblr_mihej3Ow001r3s5n0o1_500.jpg
  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...