Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ја бих радије хасо месо и кромпир и живео дез година мање него да избегавам то да једем. Ал оно, фо рил, не као имагинарни пример. Да постоји неки животомат где се то укуцава и рачуна, не бих се размишљао ни милисекунд који ће ми бити корс оф екшн да ми каже ''ако наставиш да хасаш кромпир и месо добијаш срчку у семдес пет, а ако престанеш, живиш ко цар до осамдес пет''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Previše si otišao u sigurnu luku na tom imaginarnom životomatu da bi to ''radije hasao meso i krompir'' imalo neku težinu, 75 god je realno do jaja životni vek za nekog ko izjavom potencira takav hedonizam (uživanje na konto stvari koja ti potencijalno šteti zdravlju, mada mi je totalni lol meso-krompir priča) . Podigni ulog i kaži opet isto, recimo da ti životomat kaže srčka u 55 :)

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Previše si otišao u sigurnu luku na tom imaginarnom životomatu da bi to ''radije hasao meso i krompir'' imalo neku težinu, 75 god je realno do jaja životni vek za nekog ko izjavom potencira takav hedonizam (uživanje na konto stvari koja ti potencijalno šteti zdravlju, mada mi je totalni lol meso-krompir priča) . Podigni ulog i kaži opet isto, recimo da ti životomat kaže srčka u 55 :)

Океј, може, шта ћеш сад! Али онда реално оћу још трипова, а не само кромпир и месо, једеш говна и ти Чабке, нико није помињао друге ствари, не играј се сад псиџе, претпоставка је мајка зајеба!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam najvise voleo kad sam bio mladji pire krompir (preliven uljem od przenja piletine) i pilece batake. I dan danas kad se isecem emotivno to napravim da klopam. :)

Океј, може, шта ћеш сад! Али онда реално оћу још трипова, а не само кромпир и месо, једеш говна и ти Чабке, нико није помињао друге ствари, не играј се сад псиџе, претпоставка је мајка зајеба!

Samo Cabke je u pravu. Ti si pretpostavio dve realnosti (ako jedes/ne jedes krompir/meso), a obe su prilicno pozitivni ishodi za tebe. U oba slucaja ti je zivotni vek visi od pretpostavljenog i to je razlog zasto je primer los. Primer bi bio sjajan kad bi ti sad imao 65 godina, pa bi u glavi vagao +10 ili +20 hmmmm fck that, gimme twen'y! Ali ovako nije :)

Link to comment
Share on other sites

1 - реко сам му може, не капирам те сад?

2 - оћеш да кажеш да ћу да додам себи десет година ако не буде мешао месо и кромпир?

3 - оћеш да кажеш да месо+кромпир убијају људе са 55 од срчке?

Јесте ви бре нормални или не могу да напишем зајебантски пост којим хоћу да пренесем неку идеју, него морам да пишем дисертације нон стоп? Јесте ви нормални генерално, кад исправљате онакав пост лол

И оно са потенцирањем хедонизма у причи о месу и кромпиру, па јеботе управо то и исмевам у посту...

Јеботе, па наравно да је сигурна лука, јеботе јеботе јеботе, па не причамо о пајду него о кромпиру и месу, а пост је такве природе да - ма зајеби лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

1 - реко сам му може, не капирам те сад?

2 - оћеш да кажеш да ћу да додам себи десет година ако не буде мешао месо и кромпир?

3 - оћеш да кажеш да месо+кромпир убијају људе са 55 од срчке?

Јесте ви бре нормални или не могу да напишем зајебантски пост којим хоћу да пренесем неку идеју, него морам да пишем дисертације нон стоп? Јесте ви нормални генерално, кад исправљате онакав пост лол

И оно са потенцирањем хедонизма у причи о месу и кромпиру, па јеботе управо то и исмевам у посту...

Јеботе, па наравно да је сигурна лука, јеботе јеботе јеботе, па не причамо о пајду него о кромпиру и месу, а пост је такве природе да - ма зајеби лол

1. Rekao si mu moze, ali ako nije samo krompir-meso.

2. Govorim o ideji.

3. Govorim o ideji.

Pa ti i jesi napisao zajebantski post, Cabke se osvrnuo na to malo ozbiljnije - ti si mu odgovorio (+kad cu vec da mrem daj kurve, koku i brza kola pride), ja se nisam slozio i izneo sam moje misljenje (kao sto mozes videti isto u zajebantskom maniru) i sad se ti ljutis? :)

Znaci - kad ti da primer za nesto kroz zezanciju, a posmatras siri okvir onda to treba da razumem. Ali kad ja to uradim na isti ili slican nacin onda - 1. lol wut (1, 2, 3)?, 2. oh zar ja ne mogu da se zezam wail of banshee?

Link to comment
Share on other sites

1. Rekao si mu moze, ali ako nije samo krompir-meso.

2. Govorim o ideji.

3. Govorim o ideji.

Pa ti i jesi napisao zajebantski post, Cabke se osvrnuo na to malo ozbiljnije - ti si mu odgovorio (+kad cu vec da mrem daj kurve, koku i brza kola pride), ja se nisam slozio i izneo sam moje misljenje (kao sto mozes videti isto u zajebantskom maniru) i sad se ti ljutis? :)

Znaci - kad ti da primer za nesto kroz zezanciju, a posmatras siri okvir onda to treba da razumem. Ali kad ja to uradim na isti ili slican nacin onda - 1. lol wut (1, 2, 3)?, 2. oh zar ja ne mogu da se zezam wail of banshee?

Глеј овако:)

Ја сам претерао са одузимањем година да би цео пример био лолији. Одузимање година иде ''вама'' у прилог. Чабке се ухвати за трип са годинама, али за онај са старошћу, а онај са десет година конвинијентли искулира. Ја кажем јебите се нећу да се играм и напишем кретенски пост са ''може али онда ми дај још и дрогу'' и онда петнес људи настави са озбиљним анализама...

Не знам како ми говориш о идеји када је идеја да је смешно причати о кромпирима и месима јер ако стварно седнемо за тај животомат, даће нам пола године разлике, а не десет. Ја сам онда направио зајебанцију за десет година да бих то емфасајзовао сарказмом, иронијом, цинизмом, шта год, а ви се онда ухватили за хедонизам и рачунање година. Па ко је овде луд:)

Мислим, хедонизам, рачунање година и погледи на живот код меса и кромпира, па јел ви не контате колко је то лол фактор у.... свему?

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I meni su šnicle i pire bile jedno od omiljenih jela nekada, sve dok nisam na ruru pročitao da je to sotonin izum kojim kontroliše mlade umove, pa sam rekao majci da to više ne pravi.

Nakon par nedelja, dolazim sa posla, a na stolu (pogađate) - pohovana šnicla i pire krompir. Brzo sam umotao tanjir u krpu (da ne pipnem rukom slučajno), i izneo napolju keru. Ali gde čuda! Pas je počeo da laje na tanjir, valjda je i on osetio sotonu u obliku šnicle! Odložim ja to, rek'o smisliću kasnije šta ću sa tanjirom, i odlučim da se vratim unutra, jer moram karati staru majku zbog zlodela načinjenoga. "Slučajno sam sine, neću nikad više, evo odoh u crkvu da se pomolim svetom Đorđu!", reče stara mati, vidno potrešena zbog moje burne reakcije. Kasnije sam tanjir odneo u bunar u dnu dvorišta i bacio tamo.

Evo prošlo je skoro godinu dana od tog događaja, sada je sve ok, zdravo se hranim, majka je naučila lekciju, jedino što su se komšije par puta žalile da nisu spavali zbog mirisa pire krompira koji se noću oseća iz našeg bunara (ne svake noći ofc, samo kad je pun mesec).

нееееееееее, не у бунар!

102858_DSC06333.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...