Jump to content

Bezobrazne babe i dede


Recommended Posts

obozavam da se nadjem u situaciji vs ultra bezobraznih matoraca koji misle da mogu da ti kazu sta hoce i ponasaju se kao retardi jer su stariji

edit: ubacio bih u grupu i bezobrazne kasirke i ostale 'slicne'

Edited by vlada_
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

obozavam da se nadjem u situaciji vs ultra bezobraznih matoraca koji misle da mogu da ti kazu sta hoce i ponasaju se kao retardi jer su stariji

edit: ubacio bih u grupu i bezobrazne kasirke i ostale 'slicne' koje mogu da izdobijam

fixd

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

fixd

pogresno si protumacio

deo 'i ostale slicne' nije bio vezan za matorce, vec sam mislio samo na one 'slicne' kasirkama, tj. one cija je glavna uloga u svom poslu da budu ljubazni i stave malo luka u pljeskavicu, a oni se isponasaju potpuno suprotno

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Осврнуо сам се на трип у глобалу. Матори људи су увек помало флипнути (што је нормално, јер су матори), неки су неиздрживо флипнути и то наравно не треба толерисати. Али, ако је класичан бапски инквајери на фазон овог Килијевог ''ултра безобразни маторци'', онда јебига...

Друга ствар, да се не лажемо, има и овога другог. Јер сумњам да ''обожаваш да се нађеш у ситуацији'' где се нагрувани бијесни лик наврзо на тебе зато што је нагруван и бијесан. Али зато ћеш касирки ''оштро вратити бритком ретортом'' првом приликом.

Треће, у шта не бих да улазим јер је смарачи и изанђало, али морам да га поменем - видећу тебе са сто педесет година блаблабла:)

Мислим, ништа претерано лоше, људи смо, волим и ја да се тако испразним негде где могу и негде где могу на туђ рачун, али свакако то не бројим у неке готивне ствари.

Кад смо код деда и баба, ја шутирам на кош данас и буде тваинг и пролази деда и каже ''ти мора да играш у звезди'':) Ја умро од смеха, нисам био у фазону ''ало деда, ај пали, не иде ми шут цео дан и сморен сам, а и то што си деда, не даје ти за право да се постављаш ко да смо заједно овце чували и покушаваш да будеш духовуит! А да, навијам за звезду иначе!''. Иф ју кеч мај дрифт:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

obozavam da se nadjem u situaciji vs ultra bezobraznih matoraca koji misle da mogu da ti kazu sta hoce i ponasaju se kao retardi jer su stariji

meni su svi matorci car. Pre neki dan sam se pogubio po nekom bloku trazeci ulaz u zgradu, citam brojeve zgrada redom al ne vidim vrata. I tu ispred neki matorac 70+ VARI NEKI RADIO (ne zajebavam se) i ja vec tu krecem da se odusevljavam legendom, ali ga pitam gde je ulaz i on iz topa "a pa probaj sa krova, moguce da odande moze da se udje POSTO SU SVI OSTALI ULAZI IZ DVORISTA ZGRADE (nube slepi)"

Mozda bi se neko uvredio tonom i nacinom na koji je on to rekao, al meni je to bilo genijalno :)

also ne vidim sta je ta baba lose uradila? Pitala je uljudno dal je decko mozda nov u zgradi ili ide kod nekog, kapiram da je senilna ili joj je jednostavno bilo dosadno pa je htela da pokrene razgovor, nije znala da nam je Kili u epskim mukama

Link to comment
Share on other sites

Sve je bolje od pogubljenih baba po ulazu koje krenu ko navijene da pricaju sa tobom a da ih nista nisi ni pitao o istim dogadjajima zadnjih 15 godina. To izaziva neverovatno dozu nervoze i svaki sprat koji prodjes liftom deluje kao godina, a sto je najgore ne smes da im kazes da umuknu vise i da te boli kurac i za njih i njihov zivot koji je vecinu proveden u penziji....

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio na kilijev slucaj, 'ajde, to prepisi toj 'flipnutosti', ali po meni je to takodje poprilicno bezobrazno...dobro, ljubazno bih joj rekao 'ne tice vas se', 'aj dalje :)

za svojih 20 godina me nikad nije cimao nijedan nagruvani bijesni lik niti bilo sta slicno, a stalno imam situacije tipa: kupujem sa ortakom po pljeskavicu i stojimo zajedno i kazemo joj 'naplati posebno' i ona nas pita 'je l' cete obe posebno' i vidno reaguje u fazonu 'jebeni retardi'...

volim kada retard ispasta za svoju retardiranost, i to je to

@trooper

ni taj deda ne bi usao u grupu omrazenih matoraca :)

potpuno razumem dokone matorce koji ti u liftu pricaju o ovome, onome, kako je secer poskupeo kako je ulaz prljav, kako je sve sranje, to mi je sve normalno

naterali ste me da se osecam kao da zivim u nekom izdvojenom univerzumu :) kao da niste naletali na bezobrazne babe koje maltretiraju, psuju decu oko zgrada, ponasaju se kao inspektori i globalno su potpuni retardi i cesto zasluzuju dobru samarcinu

неки су неиздрживо флипнути и то наравно не треба толерисати

mislio sam na ovo, naravno...nisam retardiran :) (penal stop)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Трупер:

Игзекли (омг србоентлески!)

Мислим, самим тим што је матор, имаш неки бафер за његову лолност, наравно, не бесконачан, али приличан.

nisam mislio na kilijev slucaj, 'ajde, to prepisi toj 'flipnutosti', ali po meni je to takodje poprilicno bezobrazno...dobro, ljubazno bih joj rekao 'ne tice vas se', 'aj dalje :)

za svojih 20 godina me nikad nije cimao nijedan nagruvani bijesni lik niti bilo sta slicno, a stalno imam situacije tipa: kupujem sa ortakom po pljeskavicu i stojimo zajedno i kazemo joj 'naplati posebno' i ona nas pita 'je l' cete obe posebno' i vidno reaguje u fazonu 'jebeni retardi'...

volim kada retard ispasta za svoju retardiranost, i to je to

@trooper

ni taj deda ne bi usao u grupu omrazenih matoraca :)

potpuno razumem dokone matorce koji ti u liftu pricaju o ovome, onome, kako je secer poskupeo kako je ulaz prljav, kako je sve sranje, to mi je sve normalno

naterali ste me da se osecam kao da zivim u nekom izdvojenom univerzumu :) kao da niste naletali na bezobrazne babe koje maltretiraju, psuju decu oko zgrada, ponasaju se kao inspektori i globalno su potpuni retardi i cesto zasluzuju dobru samarcinu

mislio sam na ovo, naravno...nisam retardiran :) (penal stop)

Фер инаф, али ја могу и даље да сматрам да си ситна душа и да немаш емпатију. Опет, ништа претерано, али мени тај утисак остаје, чим си имао потребу то да искоментаришеш. Могуће да грешим, али опет, нисам ја покренуо петицију, него рекао свој утисак, који не мора бити тачан, а градим га на основу одређеног инфоа.

Тој Килијевој баби би улепшо цео дан да си јој лепо реко да идеш ту и ту и да си ихааај матор ти у тој згради или нешто у том стилу. А теби би одузело четири секунде. А ти би је ето ''љубазно ставио на њено место јер забада нос у туђа посла''. Што је легитимно, али ово је форум и ја причам да је то мени геј. Килија је бар болео стомак, па није био за ситна ћаскања (мада је и он мого да каже нешто типа брате боли ме стомак лол).

А људи који псују људе около су блесави и безобразни (ако нису блесави) без обзира дал су матори или нису, то је нешто друго. Као и та касирка што је безобразна.

Sve je bolje od pogubljenih baba po ulazu koje krenu ko navijene da pricaju sa tobom a da ih nista nisi ni pitao o istim dogadjajima zadnjih 15 godina. To izaziva neverovatno dozu nervoze i svaki sprat koji prodjes liftom deluje kao godina, a sto je najgore ne smes da im kazes da umuknu vise i da te boli kurac i za njih i njihov zivot koji je vecinu proveden u penziji....

Мене то не нервира, ја њима дам седам секунди блеје, а они добију пола дана менталног оргазма јер су били важни и причали са младима.

Мислим, не кажем да ме не смара, али одиграм ту игрицу јер знам да је њима из неког разлога много важна, а мени неће пасти круна с главе.

И признајем да ме органски нервира тај неки урбано-селф-ентајтлд-ја-сам-њујорчанин трип, не знам како бих га назвао.

И још нешто, ја са јебених тријес видим да је десет пута зајебаније него са дваес, са СВАКОГ аспекта живота. А не смем ни да помислим на неких осамдесет.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

obozavam da se nadjem u situaciji vs ultra bezobraznih matoraca koji misle da mogu da ti kazu sta hoce i ponasaju se kao retardi jer su stariji

edit: ubacio bih u grupu i bezobrazne kasirke i ostale 'slicne'

I ja ih nisam voleo, ali od kad sam i sam zaposlen u prodaji (pridruzujuci i rad na kasi), itekako sam shvatio koliko su zapravo kupci retardi. Cega sam se ja sve naslusao i nagledao za ova 2 meseca posla, ni sam nisi svestan.

Zato Vladice cuti i uci skolu i budi srecan sto ti tvoji kupuju patike od 10 soma.

Link to comment
Share on other sites

@duljo

pa ja brate sve vreme pricam o jebenim BEZOBRAZNIM retardima, ne o senilnim starcima, sta vam je...

a sto se tice kilijeve situacije: da li si ti stvarno stekao utisak da je to baba kojoj bi to caskanje, eto, popunilo malo vremena i 'ulepsalo dan' ili da je to jedan od lokalnih baba inspektora koje su uglavnom nadrkane, maltretiraju sve okolo i jedni su od onih 'koji do podne mrze sebe, a posle ceo svet' kako vec ta izreka glasi

edit: i sense voodoo hammer :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@duljo

pa ja brate sve vreme pricam o jebenim BEZOBRAZNIM retardima, ne o senilnim starcima, sta vam je...

a sto se tice kilijeve situacije: da li si ti stvarno stekao utisak da je to baba kojoj bi to caskanje, eto, popunilo malo vremena i 'ulepsalo dan' ili da je to jedan od lokalnih baba inspektora koje su uglavnom nadrkane, maltretiraju sve okolo i jedni su od onih 'koji do podne mrze sebe, a posle ceo svet' kako vec ta izreka glasi

edit: i sense voodoo hammer :)

Па шта се надовезујеш на Килијев пост онда и збуњујеш ме у намери да ме уништиш!

Ја знам да је то баба инспектор, и управо зато тој баби инспектору ће много да значи то што ћу ја да истртљам како сам локалац или идем код друга који је добар дечко и све тако и она ће да оде гајби и да јој буде екстра што је осигурала зграду још једном од злих разбојника и наркомана. А мени ће да оду четири секунде на то. Брате, четири секунде могу да ти забадају клинове под нокте, па да не стигне да ти буде превелика фрка.

И знам да је то њен проблем, а не мој и зато сам и поменуо емпатију - чија је дефиниција ангажовање око нечега што није твој проблем.

Није тој баби лако.

И опет, то не значи да то мене не смара, па наравно да ме смара све што се коси са перфектним дулесветом, то је проста логика.

Ал немојте да се чудите онда неком жешћем бајстендер ефекту кад се деси, јер је то у суштини иста ствар, само у другим степенима. И то могу да потпишем.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ok, my fault sto se nisam ogradio od ovog konkretnog slucaja i naglasio da me je situacija samo podsetila na neke druge za koju vazi onaj post u potpunosti, eto :)

te babe inspektori su u 95% slucajeva bezobrazni debili, ne zelim da trosim stotinku na udovoljavanje takvom obliku zivota, ukoliko steknem utisak da je retard

mislim, 'aj sad da imas komsiju koji voli da hvata likove za kurac u liftu, 'aj pusticu ga da me uhvati, ulepsace mu dan', ono, necu

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ез а метр оф фект имам комшију који ради такве и сличне ствари (мада последњих десет година није ништа урадио, мора да су му побољшали лекове). Поента је да је он поремећен врло, то је ипак нека друга категорија.

Даље, немој да претерујеш. Ја сам рекао да треба да постоје границе.

Што се тиче безобразних дебила и облика живота, вратићу се на емпатију. Није емпатија да ти, не знам, даш живот за своје дете или тако нешто. Не знам што се толико копрцаш јеботе, нисам ти рекао да те треба убити. На крају крајева, и да сам реко, констатуј да сам дебил и то је то, нисам ја боготац. Али ти сваким постом заправо учвршћујеш мој утисак (иако ти можда не видиш разлог за то, ја то вучем из реченичних конструкција, стављања фокуса на ово или на оно итд). Који не мора да буде тачан на крају крајева. Мислим, чему та тежња за неком небитном хомеостазом, ммм?

Xx3kh.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@duljo

stvar je u tome sto konstantno stavljas naglasak na empatiju

kada mi matorac prica o svom random problemu u liftu bicu najljubazniji na svetu, odgovoricu, uzvraticu reakcijom za kojom on upravo i 'zudi', upravo zbog onoga, tih mojih 10 sekundi ce njemu mnogo znaciti i ja sam toga svestan

izvini, ali jednostavno nisam toliki zen da udovoljavam onima koji to apsolutno nicim ne zasluzuju

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Нема шта да ми се извињаваш, то ти је грешка од старта:) Алсо, ниси схватио шта сам тиме хтео да кажем.

На емпатију стављам нагласак јер се једино о њој и ради у целој причи. Зашто највећи бакшиш остављају бивше кеше? А зашто највише кукају о својим проблемима татини синови? Игзекли:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да се допуним:

Ако сам ја тај родитељ рецимо, а Миа је рецимо тај ''свако ко се родио'', онда може!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moram da uporedim nasu ljubaznost sa ruskom ljubaznoscu na salterima, prodavnicama i slicno.

Nasi radnici su slika i prilika za Rusiju. U ru pokusam da se nasalim, nasmejem, cisto da bih izmamio pokusaj osmeha, ma ne jebu zivu silu, gledaju me kao budalu. U Srbiji koliko god namrgodjena salterusa bila mozes da je izmanipulises da se nasmeje, ovde nema zive sile.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo da se slozim sa Duljom i da dodam da je masa postala toliko asocijalna da gledaju ako komsija ulazi u lift da ce da odu stepenicama samo da ne bi komunicirali, cak i ako zive na 4.+ spratu. Also kilijev trip ne razumem. Boli ga stomak, pa sad niko ne sme da mu se obrati, kao da mu na celu pise. Teska nervna oboljenja drmaju omladinu. Po kurcu smo ljudi! Po kur cu!

Edited by ducky
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ал немојте да се чудите онда неком жешћем бајстендер ефекту кад се деси, јер је то у суштини иста ствар, само у другим степенима. И то могу да потпишем.

Шта си тачно мислио под овим?

А зашто највише кукају о својим проблемима татини синови? Игзекли:)

Један од разлога, немају опште проблеме као обична раја, па на туђу жалопојку морају приложити неку своју, небитно ког је типа или интензитета, јер се у противном осећају непријатно? : ) Не знам шта си имао на уму, ал' ово бих прво одговорио да ме неко пита такво питање.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...