Jump to content

NBA 2012/2013


towerrr

Recommended Posts

Osim što su Spursi sweepovali osakaćene Lakerse, a Miami očekivano nesretne Buckse, svi ostali parovi su došli do šeste utakmice.

Boston i Houston se vraćaju u život protiv Knicksa i OKC-a. Rocketsi čak mogu i skroz da preokrenu, pošto je Durant ostao bez Westbrooka i to očigledno boli, a Hardenu izgleda ne smeta kada Lin ne igra. Boston me je neprijatno iznenadio u prve dve utakmice, kad su imali po 10 minuta potpuno bez igre, da su tu dobili bar jednu, opušteno bi prošli, ovako mislim da ne mogu da pobede u sedmoj (ali verovatno dobijaju šestu kod kuće).

Bullsi i Netsi igraju vrlo čudnu seriju, ali mislim da Chicago dobija večeras kod kuće šestu i ide dalje, a isto očekujem i od Memphisa sutra, naročito ako Griffin ne bude igrao za Clipperse.

Veliku šansu za najveće iznenađenje imaju Warriorsi, koji igraju bez Dereka Leea i večeras dočekuju Nuggetse. Domaći teren bi mogao da spreči Denverove igrače da biju preludog Stepha Currya, koji samo to čeka da reši seriju.

Na kraju su ostali Indiana i Atlanta. Sve utakmice do sada je ubedljivo dobio domaćin, i uopšte me ne bi čudilo da tako bude do samog kraja i pobede Pacersa od 4:3.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Bullsi pukoše šestu, doduše bez Hinricha i Denga. Sada su Netsi favoriti.

Ali je zato Curry imao nekoliko dominantnih minuta na početku treće, što su Warriorsi na kraju uspeli da odbrane.

A i Lee je igrao 90 sekundi!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Nisu igrali ni Hinrich ni Deng, ali su Bullsi ipak prošli. :)

 

OKC - MEM

Mislim da Grizliji prolaze bez većih problema. Oklahoma jeste jaka i bez Westbrooka, ali ne dovoljno. Memphis u 5 ili 6.

 

SAS - GSW

Spursi su odlični i mislim da Warriorsi nemaju ni iskustva ni kvaliteta (bez Leeja) da im uzmu više od dve utakmice. San Antonio u 6.

 

MIA - CHI

Da su Bullsi zdravi rekao bih da je ovo finale pre finala na istoku, ovako sa rovitim glavnim igračima i bez Rosea, mislim da Miami dobija u 5.

 

NYK - IND

Knicksi nemaju šta da traže kad gostuju Pacersima, a George, West i kompanija sigurno dobijaju jednu u MSG-u. Indiana u 6.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

meni je ovde siguran samo majami, ostalo moze svako da dobije. GSW ako nastave da igraju kao protiv denvera mogu da se iscupaju, niksi ako se uozbilje mogu da pokidaju indijanu, kojoj ako napad stane onda stane za sve pare. I ostao je jos durantula koji moze sam da pobedi mem ako popizdi, al verujem da nije jos spreman za tako nesto

MIA - CHI 4-1

OKC - MEM ili mem dobija u 6 ili okc u 7

NYK - IND 4-3

SAS - GSW ovo iz prisnosti necu da prognoziram (AL KARI IDE DO KONACNE POBEDE!) 

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...