Jump to content

Dal' su Rusi posebno ludi? Saobraćajke, zgibovi na kranu...


Recommended Posts

Apsolutno nema nikakve veze koje je nacionalnosti covek u klipu, jel debilizam i retardiranost je univerzalna i svakog pogadja. Znaci mogao je da bude i Gandi ako se izretardarise ovako nema mu spasa.

y u do dis pakorman

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јао, ви сте стварно у неком трт мрт фазону:)

Брате, није битно дал је ''стварно рус'', поента је да је смијешније ако рус

-вози ко будала

-ваља се пијан по блату

-ради згибове на крану

него ако то ради неко други, чисто због меме вредности, јеботе што цепидлачите, а само да би бушили балоне :(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nema nikakve veze koje je nacionalnosti covek u klipu, jel debilizam i retardiranost je univerzalna i svakog pogadja. Znaci mogao je da bude i Gandi ako se izretardarise ovako nema mu spasa.

ne, ne, rusi su glupi

ovaj lik toliko sreće ima da je to neverovatno.

Ocemo da uradimo studiju i da vidimo koliko takvih videa ima iz rusije, a koliko recimo sa zapada? Pritom rusija ima 140mil stanovnika, sto nije puno da se neko ne uhvati "velicine zemlje".

Ja sam misljenja da je jedan deo ruskog naroda previse izdemidzovan. Kriza mnogo gora nego kod nas, i duza, za vreme jelcina pa prelazak u kapitalizam gde su celi gradovi zaboravljeni jer su komunisti neefikasno zidali sta im je gde bilo gotivnije, pa je primera radi celicana hiljadu km od najblizeg rudnika metala itd itd. A i pre toga u komunizmu im je bilo jebeno. Jednostavno mi se cini da tamo ima previse prslih ljudi, ne mogu drugacije da objasnim retardiranosti koje rade. Kao sto kod nas na primer posle svih ovih sranja ima mnogo vise ljudi koji idu ulicom i vicu, svadjaju se itd itd sami sa sobom, tako kontam da ih u rusiji ima mnogo mnogo vise, da ne zalazim sad u moje procene procenata.

  • Upvote (+1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ocemo da uradimo studiju i da vidimo koliko takvih videa ima iz rusije, a koliko recimo sa zapada? Pritom rusija ima 140mil stanovnika, sto nije puno da se neko ne uhvati "velicine zemlje".

Ja sam misljenja da je jedan deo ruskog naroda previse izdemidzovan. Kriza mnogo gora nego kod nas, i duza, za vreme jelcina pa prelazak u kapitalizam gde su celi gradovi zaboravljeni jer su komunisti neefikasno zidali sta im je gde bilo gotivnije, pa je primera radi celicana hiljadu km od najblizeg rudnika metala itd itd. A i pre toga u komunizmu im je bilo jebeno. Jednostavno mi se cini da tamo ima previse prslih ljudi, ne mogu drugacije da objasnim retardiranosti koje rade. Kao sto kod nas na primer posle svih ovih sranja ima mnogo vise ljudi koji idu ulicom i vicu, svadjaju se itd itd sami sa sobom, tako kontam da ih u rusiji ima mnogo mnogo vise, da ne zalazim sad u moje procene procenata.

sasvim podržavam ovo.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mislim da su Rusi mahom odlepili. Da nije njih, kvalitet Jutjuba bi opao za 400%. I one grozote sa onom krokodil drogom i butiratom.

kvalitet bi bio -3x gde je x trenutni kvalitet youtubea?

ne moze kvalitet da bude negativan, u krajnjem slucaju moze da ne postoji, pri cemu je x=0.0;

Link to comment
Share on other sites

Ocemo da uradimo studiju i da vidimo koliko takvih videa ima iz rusije, a koliko recimo sa zapada? Pritom rusija ima 140mil stanovnika, sto nije puno da se neko ne uhvati "velicine zemlje".

Ja sam misljenja da je jedan deo ruskog naroda previse izdemidzovan. Kriza mnogo gora nego kod nas, i duza, za vreme jelcina pa prelazak u kapitalizam gde su celi gradovi zaboravljeni jer su komunisti neefikasno zidali sta im je gde bilo gotivnije, pa je primera radi celicana hiljadu km od najblizeg rudnika metala itd itd. A i pre toga u komunizmu im je bilo jebeno. Jednostavno mi se cini da tamo ima previse prslih ljudi, ne mogu drugacije da objasnim retardiranosti koje rade. Kao sto kod nas na primer posle svih ovih sranja ima mnogo vise ljudi koji idu ulicom i vicu, svadjaju se itd itd sami sa sobom, tako kontam da ih u rusiji ima mnogo mnogo vise, da ne zalazim sad u moje procene procenata.

Заправо, Мохи, у праву си више него што мислиш, а да ниси ни свестан:) Само нисам хтео да идем на ту тему јер ми то није била поента, поента ми је била да занимљив клип са ''лудим русима'' не треба сад мрачити неким ''рл анализама актерове националности и склоности форумаша'' и те форе. Просто је лол, смешно је кад су руси луди и кад су све исте и кад су амери дебели и кад црнци једу батаке.

Елем, то што ти причаш је пансловенска, а највише Руска карактеристика, прилично призната и у науци и представља микс генетике, културе и поднебља, са манифестацијама у разним порама постојања, од руског рулета, па до фамозне водке. Онај део са ''ниси ни свестан'' се односи на то што не знаш за трип него извлачиш закључак - који је тачан, али на погрешним премисама, јер је тај вајб установљен и потврђиван на основу ствари што актуелних данас, што пре хиљаду година фазон, тј. да је константа кроз векове, а не продукт лошег стања у држави или неке тренутне прслости.

И да, и даље сам у фазону да је ова прича небитна за оно што ју је тригеровало.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad bi svako pisao "ha ha" ili stavljao smajli na svaki klip bez ikakve dalje analize, zamerke ili komentara, tebi bi djuka zivot bio isprazan i dosadan, garant :D Meni je samo zasmetalo sto se retardiranost lika, bar po meni, umanjila time "lud rus" jer kao i sto sami pisete to se i ocekuje od ludih rusa. Znaci to "ludi rusi" mi je umanjilo efekat klipa jer sam vec znao sta da ocekujem, ok ne da ce lik da izadje kao onaj iz kamiona ipak je skrsio kantu o kamion, ali ipak ono. Da je napisao "Sreca" mislim da bi rajvovao koliko lik ima srece i da treba da uplati lotto odma sad odma. Ovako sa "ludi rusi" imao sam "meh, opet".

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ма не мислим на то него на мрачење. Па ја ћу први да извотујем на петсто клипова:)

А ''луд рус'' не мора да буде припрема у негативном смислу (океј, теби је у овом случају било негативно, ал свеједно), као што и мемеи репетицијом постају још смешнији, оно, кренеш да се смејеш чим видиш пола фаце и контекст, а кад завршиш, већ умиреш од смеха:)

А и мислио сам више на Иванов пост (али и на твој ипак!) :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mohi je u pravu za Ruse, sjebani su... Prvo su ih komunisti tlachili 70 godina, a onda se sve promenilo preko noci i otishlo u k***c.

Moj komentar je bio vishe lichne prirode - za svojih 12 godina u Rusiji, mnogo puta sam imao priliku da se susretnem sa idiotima iz bivshih sovjetskih republika chiji kretenizam prevazilazi pojam "ludi rus". To je neshto kao kada si u Americi i smaraju te crnci :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ocemo da uradimo studiju i da vidimo koliko takvih videa ima iz rusije, a koliko recimo sa zapada? Pritom rusija ima 140mil stanovnika, sto nije puno da se neko ne uhvati "velicine zemlje".

sve ostalo što si napisao verovatno stoji, ali ovo sa brojem smešnih/ludih klipova iz saobraćaja je posledica toga što u rusiji masovno furaju dashcam-ove (bilo je i objašnjenje na jednom klipu: pandure boli kurac i puno je budala koje se namerno sudaraju ili bacaju pod kola da bi dobili odštetu).

pri tom, srba kaže da ovo u ladi verovatno i nije rus :D

Link to comment
Share on other sites

Sad si promenio temu jer je tvoja prva ironicna konstatacija govorila upravo suprotno tom ostalom sto sam ja rekao.

A sto se tice ovoga ... pa ceo london je pod kamerama ... i ima takvih snimaka po jutjubu, raskrsnice, ljudi koji lete itd itd ali nisu toliko "ludi" snimci vec su vise iz nepaznje ili nespretnosti.

Заправо, Мохи, у праву си више него што мислиш, а да ниси ни свестан:) Само нисам хтео да идем на ту тему јер ми то није била поента, поента ми је била да занимљив клип са ''лудим русима'' не треба сад мрачити неким ''рл анализама актерове националности и склоности форумаша'' и те форе. Просто је лол, смешно је кад су руси луди и кад су све исте и кад су амери дебели и кад црнци једу батаке.

Елем, то што ти причаш је пансловенска, а највише Руска карактеристика, прилично призната и у науци и представља микс генетике, културе и поднебља, са манифестацијама у разним порама постојања, од руског рулета, па до фамозне водке. Онај део са ''ниси ни свестан'' се односи на то што не знаш за трип него извлачиш закључак - који је тачан, али на погрешним премисама, јер је тај вајб установљен и потврђиван на основу ствари што актуелних данас, што пре хиљаду година фазон, тј. да је константа кроз векове, а не продукт лошег стања у држави или неке тренутне прслости.

И да, и даље сам у фазону да је ова прича небитна за оно што ју је тригеровало.

Pa dobro za taj genepool deo ne znam ali im zivot u rusiji kakva je bila i kakva jeste sigurno nije pomogao u tome. Naveo sam primer broja isprsnjavalih ljudi na ulicama beograda nekada i sad, a to je posledica sranja kod nas koja su bila daleko manja nego sranja kod njih.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Наравно, само сам хтео да кажем да, да је постојао неки јутјуб у време царске Русије рецимо, опет би било брдо ''лудих Руса'' који висе са кровова пијани, дердевилишу се и томе слично:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto za teoriju ''ludi rusi''.

ne mogu da zamislim da se takve stvari desavaju na dnevnoj bazi u npr svici, luksemburgu itd. na stranu broj stanovnika u rusiji, ali procentualno ih ima mnogo vise prsnutih nego u bilo kojoj evropskoj zemlji. slicna je situacija i kod nas sto se prsnjavanja tice, ali bar nismo toliko ludi kao rusi.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...