Jump to content

APB Reloaded Free to play


Recommended Posts

Yay.

Još jedan p2w, radujem se downloadu i deinstalaciji.

realno jeste... mada sam imao neke zanimljive momente, simpa je kad upadnes u neku ok ekipu, ali je sranje kada ti sa druge strane dodje lik koji te tu shotuje... cekam ovaj warz do prekosutra, a i ns2 izilazi :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Zasto svi igraju krimi stranu?

Zasto svi igraju hordu?

Zasto svi igraju Defiants?

Zato sto si "zena" ako igras dobrice, i to nije kul. Meni je iskreno muka od ovakvog razmisljanja, ali to je realnost danasnjice. A recimo ja uvek igram dobrice, i zbog toga ne mogu da se igram sa vecinom drustva zato sto su svi na suprotnoj strani.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto svi igraju krimi stranu?

Zasto svi igraju hordu?

Zasto svi igraju Defiants?

Zato sto si "zena" ako igras dobrice, i to nije kul. Meni je iskreno muka od ovakvog razmisljanja, ali to je realnost danasnjice. A recimo ja uvek igram dobrice, i zbog toga ne mogu da se igram sa vecinom drustva zato sto su svi na suprotnoj strani.

dobio si plus od nekog ko uvek igra negativce

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

zar nisam ja pravio već ovaj topik pre godinu i više?? I ono, napljuvao sam igru kako je pay2winčuga najgrđa. Popio sam ban posle sat vremena jer su prepoznali steam kao "hack tool" iako nisam radio apsolutno ništa sem šetao po mapi. Onda mi je neko lepo objasnio da igrači koji plaćaju, lepo se provode, dok ove besplatne ko jebe, to je samo reklama da ih navuku da plate.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...