Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Poznate arhitekte obučene u kostime zgrada koje su projektovali

6L287yrU2cqDdQ8yFuMt.jpeg

S leva na desno: A. Stewart Walker (Fuller Building), Leonard Schultze (Waldorf-Astoria), Ely Jacques Kahn (Squibb Building), William Van Alen (Chrysler Building), Ralph Walker (1 Wall Street), D.E.Ward (Metropolitan Tower), Joseph H. Freelander (Museum of New York).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

najogavniji smrad ikada =/

Jos sam negde cuo da neko hejtuje Bosiljcic-a a nije mi jasno sto? Nije da ga branim, stavise ne znam nista o njemu pa me zanim koji je razlog? Deluje mi kao prosecna medijska licnost

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mašite topik ---> http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234926048&st=760

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cuvar dvoglave azdahe.

Inace, ove dve glave misle da su posebne zmije i bore se za hranu.

Па добро и јесу, само са бед кејсом сијамства:)

Ко оне две рибе што су скроз једна, само имају две главе, оно, иду у школу и све, имају различите оцене, једна воли ово, друга воли оно... То је тек омг, гмизавци су прости па се ово релативно често дешава (под релативно често мислим на то да кад гуглаш двоглаве змије, нађеш тријес слика и видоја, а не једну).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...