Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

ovo oko slika tipa "kako je bilo dobro" i "aj dont vont to liv on dis planet enimor"

Prosto puno je takvog smeca po netu, smorili su. Ispasce sad da je svaka pesma iz 80ih do jaja iako su djubre. Normalno je da se covek seca samo lepih stvari, ali treba biti objektivan i realan. plavi orkestar je smrdeo uvek, kao sto su i otpisani bolji od bilo koje serije danas. Mislim sad ljudi i "pate" za srecnim ljudima i boljim zivotom.

A komentari na jutjubu su nesto savrseno, posebno na pesme juznog vjetra. Takodje ljudi na tim "kompilacijama dobrih starina" naredjaju sve iz nekog perioda pa mesaju bisere sa govnima. Verovatno ce neko za 10 godina reci da je ne znam, neka smorna EA igra super samo zato sto je budjavo matora.

Postoje zlatna vremena za sve (igre, pank, metal, flipere, sf serije, i jos mnogo toga) ali to ne znaci automatski da je sve matoro dobro

Tacno postoji odredjen tip posta na FB/clanka u novinama/nesto slicno na koji mi se povrati.

Recimo stare slike novog beograda su mi i dalje super, postoji neki trip za mene pozitivan na 90 posto tih slika. Slike olupane serpe u motivator omotu me sa druge strane uzasno nerviraju. Posebno jer se smaraci muvaju komentarima. kako sam kiseo danas :)

@trups : jeste frust, ali pobogu valjda mozemo ovde da ga lijemo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Фетсо, изгледа да нам није исти трип онда:)

Ја немам проблем да се неко носталгира и за срањима. Ево, ја ћу да се носталгирам са плавим оркестром само зато што иде у ту неку екипу која ми тригерује носталгију. Ко што је, не знам, нека чоколадица срање, али ми тригерује носталгични трип јер је харала осамдесетих или шта већ. Мени је трип у бескурцности искључиво:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мени је трип у бескурцности искључиво:)

Ok, likovi su nesigurni i zeljni paznje, to u kombinaciji sa idejom "da su ziveli u to vreme sigurno bi se bolje ostvarili kao osobe" ih natera da sa ostalima podele nostalgicne slike za koje misle da ce izazvati najvise saosecanja kod publike. Ne vidim zasto mora nesto da se "nanjusi" i zasto ta "beskurcnost" izaziva toliki rejdz kod tebe. Cini mi se da ima mnogo drugih stvari oko koga ima vise smisla rejdzovati.

A cini mi se nekako i da ovo nije prosto WoTovanje, vec zelis da predstavis situaciju znatno kompleksnijom nego sto zapravo jeste.

jesi probao nekad da radis autoanalizu? :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Ok, likovi su nesigurni i zeljni paznje, to u kombinaciji sa idejom "da su ziveli u to vreme sigurno bi se bolje ostvarili kao osobe" ih natera da sa ostalima podele nostalgicne slike za koje misle da ce izazvati najvise saosecanja kod publike. Ne vidim zasto mora nesto da se "nanjusi" i zasto ta "beskurcnost" izaziva toliki rejdz kod tebe. Cini mi se da ima mnogo drugih stvari oko koga ima vise smisla rejdzovati.

A cini mi se nekako i da ovo nije prosto WoTovanje, vec zelis da predstavis situaciju znatno kompleksnijom nego sto zapravo jeste.

jesi probao nekad da radis autoanalizu? :)

Сад ти идеш у комплексност:) А заправо, истина је доста неугледнија:

Ја сам само мало изрантовао, ко било ко други кад рантује на било шта небитно, чак доста мање од мог регулар вота (фазон, дуљо-пост о томе шта сам јео капирам да има више карактера од мог освртања на бескурцност), а ви сви у трип омг ево неке дискусије важне по свијет:)... Чак смо видели и да је пар људи приватило тај рант. Искрено, нисам очекивао никакав фидбек, био сам чисто у моеду да се запљунем (и да се нисам запљуно тад него отишо да пишам, не бих ништа ни постовао), али ето, јавили се људи који деле тај трип, јавили се људи који су били у фазону да не капирају баш о чему говорим итд.

И онда сам вотовао разговорно, не зато што ''ме нешто тјера'' и то је то, у суштини.

Мислим, ја вотујем, иц вот ај ду, то радим и у рлу, мој вот може и не мора да буде ''нешто више''. Да је рецимо Егзи извотово нешто на неку тему, било би савршено јасно да му је та тема у топ три битна трипа у животу... код мене то не мора да значи јер вотујем од кад сам научио да говорим (буквално).

Радим аутоанализе наравно:) Шта ти мислиш, зашто ја толко фурам те ствари, наравно да прво себе рендгенујем, а тек онда друге:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...