Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma retard sam ja sto sam uopste ocekivao nesto drugacije.. Bio sam prvi put u kiliju pre jedno 4 godine, izneverova8 i rekao isto sto i sinoc, nikad vise u Killy.

A sinoc me nagovori drug da odemo na zurku njegovog faksa, i eto

valjda ce biti treca sreca :tf:

Link to comment
Share on other sites

Daki to su one veceri kada smo pili fraklice vodke na parkingu i kucali random gde ici. dobra vremena.

Doduse uvek je ocaj bio u kiliju :D

Da, isli smo na Bobana Piromana i nasli 10 dingera usput. Cek, sad cu da izvucem slike

Spojler samo za Longlija. Ko otvori, a nije Longli, dabogda mu Marmen bio zet.

11122009341.jpg

11122009352.jpg

20112009303.jpg

Link to comment
Share on other sites

Danas sam uradio nesto sto nije trebalo i zbog toga se jako kajem.. Mislim da sam se i previse izdebilisao u zadnjih 2-3 meseca i IRL i na forumu pa je doslo vreme da se stvari menjaju iz korena ...

U poslednja 3 meseca sam bio u stalnom naboju i u stalnom pritisku sto zbog posla (promene radnog mesta, odnosno Grada u kojem radim), sto zbog neocekivanog smrtnog slucaja koji se desio nazalost, sto zbog sitnih dugova (kucnih rezija koje su se nakupile)... i stalno sam bezao u svet interneta i bezao od problema i svaki dan sam ziveo sa besom u sebi koji nisam znao kako i na koji nacin da iskontrolisem.... Cak su i kolege na poslu primetile da nisam JA onaj stari nego da se nesto desava, i sami su pokusavali da mi pomognu pricajuci samnom ali nisam jednostavno zeleo pomoc, jer sam u svojoj ludoj glavi TRIPOVAO da nije to to kako svi pricaju nego kako ja kazem i samo sam ja u pravu i niko vise .. Danas je sve to eskaliralo jer sam, pa malo je reci udario druga samo zbog eto jedne reci koju bi normalan covek normalno protumacio a ja to sve pretvaram u nesto sasvim deseto i u nesto sto je strasno i nenormalno, jer je samo hteo da mi pomogne.. Poljubio sam danas zenu i decu i rekao sam da me ne zovu naredna 2 sata jer zelim da budem tih 2 sata sam i da sam resim u svojoj glavi probleme i da u stvari sagledam kakvo je STVARNO cinjenicno stanje.. Malopre kad sam se logovao na forum i kad sam gledao istoriju onoga sto sam pisao ovde i istoriju mog ponasanja ne samo sa Rebelom nego sa mnogim drugim forumasima, mene je iskreno bilo sramota mene samog jer, ipak imam 2 dece, zenu i odlican plemenit posao i na osnovu svega toga ja bih ipak trebao da se ponasam dosta civilizovanije i normalnije. Mislim da ja vama svima a pogotovo Rebelu *kojem sam i poruku poslao ovde) dugujem jedno ogromno izvinjenje za moje ponasanje i moje ispade i trudicu se da se ponasam u skladu sam mojim godinama i sto normalnije.

Idem veceras u nocnu smenu i osecam se nekako vec rasterecenije jer sam ipak sam stao ispred svih tih problema i polako krecem da ih resavam jedan problem po jedan.

Jos jednom se izvinjavam svima za moje ponasanje i nadam se da cemo se ipak u buduce druziti na mnogo lepsi nacin, kao drugari.

Pozdravljam vas sve, vreme je za nocnu smenu,

Pozdrav od Zorana !

И једна песма за Зокијаа:)

Шалу на страну, скапиравање проблема је пола решења, оно што ти остаје је друга половина. Мораш да се изотвараш (али стварно), ако не према другима, а онда према себи. Онда нема држања у себи више, не знам, иди у шуму, трчи и дери се. Озбиљан сам. То мора да се вежба да не би прсо. (мислим на вежбање тога да можеш то да урадиш)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da li ima iko transformator 220v -> 110v? Treba mi na par dana, castim pivo.

ceo dan ti odgovaram na postove lol

ako je taj američki punjač koji imaš kojim slučajem univerzalni, imam adapter za šteker, al ne pretvara napone.

Link to comment
Share on other sites

ceo dan? jesam propustio nesto osim Kucni bioskop teme? :)

ovo inace ne zavrsava poso, imam i ja par tih adaptera, al ovaj uredjaj ko za inat radi iskljucivo na 110 :/ stim sto on to posle pretvara na neki DC napon, ali moram na kratko da ga ukljucim na 110v da bih zapravo izmerio koji DC napon stvara. Posle cu uzeti klasican ispravljac koji radi na 220v

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...