Jump to content

Zinedine Zidane | THE STORY


Recommended Posts

Mnogo bolje! Svidja mi se ovaj prica trip, bolji izbor muzike, dojaja je momenat na 3:05 kad smanjujes muziku i pustas komentatora! Znam da je to trebalo upakovati u neki gledljiv ram, al mislim da je 5 minuta prekratko za ovakvog cara, pogotovo deo za Real. Isto, dodao bih jos dernjanja komentatora kao sto sam napomenuo. I da, muzika za repku mi se nikako ne uklapa.

I ne znam kako bi se uklapalo ovo, ali probaj, mozda bude radilo za koga sledeceg budes pravio.

(od 0:50 pere! i od 1:20 za driblinge! :D) Edited by SIN
Link to comment
Share on other sites

Не лепи веома сличне сцене или кадрове један за другим, јер ако су брзи, испадне на прву да је грешка. Нпр. ова два слободна ударца на 30-40 секунду су скоро па идентична. Могао си прво ставити један, па неку дужу акцију (као једну од ових пре њих) па тек други слободан ударац. У чему је фора са њиховим скраћивањем пре него... јел дао голове ил су му оба пута одбранили?

Не разумем ово пуштање коментатора на два места у току целог филма, са пренаглашеним спуштањем музичке подлоге у позадину.

Link to comment
Share on other sites

Ок, нисам у тој причи, онако на око ми било готивније да видим кад спржи целу одбрану или постигне погодак изван шеснаест, а не из некаквог пенала. Некако ми због микса звука и тих акција изгледа као да је у фазону "јбга, нисам имао звук на осталим кадровима, али ево га на овом".

Link to comment
Share on other sites

daj Blažića!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

obavezno im prvo reci u kom se klubu proslavio !

BBRTC.jpg

edit : sto se tice klipa, mogao bi kratke rezove da ubacis, recimo.

tipa na pocetku real dela klipa, kad se cuju bubnjevi, tu bi bas dobro bilo uklopiti bubnjeve sa sutevima.

Edited by prota_
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...