Jump to content

Revolution


Gospodin

Recommended Posts

meni je Falling Skies gotivan, imaju dobre glumce, upečatljive, priču i kojekakav budžet ali mnogo ne znaju šta hoće da rade sa serijom pa tako leluja sa kvalitetom od epizode do epizode. Tu mora neka jača ruka da povede celu priču ili će da je otkažu na pola naredne sezone jer gubi poentu polako ali sigurno. I nek odu ili u full 'merica, US-A, US-A, mahanje zastavom fazon ili totalno iskuliraju te blue collar fazone, pošto ovako na pola samo kvari doživljaj. Mislim da su tu zlatnu sredinu patriotizma jedino uspeli u Jericho-u da izvuku zbog unikatne ruralne sredine u kojoj se dešava serija, u Falling Skies to ne prolazi. Moraju malo da rizikuju.

Alphas sam prestao da gledam u jednom trenutku ali sam skontao da su sad hteli da ih otkazuju pa su se nekako poboljšali ali nisam još gledao novije epizode. A Sanctuary sam mislio da će otkažu posle prvih 6 epizoda kad ono...

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e da, podržavam i V, mada su se malo pogubili posle nekoliko epizoda nažalost pa je serija postala dosadna do bola. A i CGI je na trenutke neverovatno loš :D

Ovo k'o Earh Final Conflict!

A što se Misfits tiče, od ekipe ostao samo crnja, tako da me baš zanima kako će novi glumci da se uklope i da li će tu biti onog starog "vajba".

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ne znam da li još uvek neko prati ovo. Ja FFujem i samo pratim radnju pošto su likovi presmešni. Radnja je isto smešna, ali mislim da je u poslednjoj sezoni opak omaž Stivenu Kingu odrađen i to ne samo kroz scenografiju nego i kroz naziv onoga od čega je počela kataklizma!!! Pa mi je to nekako bilo ok da podelim sa vama jer znam da ima dosta fanova Kinga ovde.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...