Jump to content

Nova igra iz Obsidian-a - Pillars of Eternity !


G!!!

Recommended Posts

Sve i da je istina to sto si rekao, a nije, od BG i IWD serijala nismo imali posten group RPG, da moras ozbiljno da taktiziras borbe. inb4 DAO, negro plz.

 

Ako ubodu pricu i atmosferu, puna kapa, al meni je group tactic glavni razlog sto sam dao pare.

 

+ sto je ekipa proverena...

 

Taj tvoj bes proizilazi od previse Bioware i Bethesda igara, al dobro :)

  • Upvote (+1) 2

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/528227?ref=activity

 

tim cain objasnjava crafting sistem

 

svakim updateom se pokazuje koliko si uzbiljno i detaljno usli u problematiku

imam osecaj da ce ove igre trajati godinama :))

 

taman kad pocne da nas gusi novi talas konzolaskih naslova 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Što mi je drago što je Cain u ekipi, odmah se vidi uticaj Arcanuma u igri, a to znači samo više zabave i kvalitetan, zabavan sistem.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nebalanisarni skill sistem  ?!? pa nije ovo multiplayer igra, koga boli dupe da li je nesto neizbalansirano,nekako je  logicno da je sa nekim skillovima teze a sa drugim lakse igrati

 

sa bagovima nemam problema dok nisu game breaking, popravice ispeglace itd itd pa jebene AAA igre su prepune preusranih bagova neoptimizacija i sl

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 ahahaha, wulfgars gonna wulfgar

 

 mislim jebote, sereš po arkanumu :fp:

 

Koji je bio vc sholja od igre po izlasku. Obilje shmeka i dobrih namera, a finalni produkt na nivou studentskog projekta gde je glavni i odgovorni bio bradati retard kome ovde polirate kobas. Pun mi je kurac tih povampirenih relikvija tipa Avelone/Cain/Boyarsky/Anderson/itd. koje su namirisale da mogu da se omaste josh jednom u zivotu na konto neke stare slave pa sad jashu po tom kickstarteru jer jebiga, sve je onomad propalo jer su ih izdavachi pritiskali, nisu oni bili krivi OVAJ PUT CE BITI DRUGACHIJE RLY GAIS JUST 12 BUCKS NAO PLX. Ogavne mamipare, svi do jednog.

Trebalo je da imaju i "Drog Black Tooth" milestone na kickstarteru - pa da znamo da imaju makar jednog sposobnog choveka koji ce PONOVO da ide za bradatim kretenom i popravlja njegove budalashtine, umesto da chekamo godinama dok to odradi pro-bono kao shto je bio sluchaj sa Arcanum-om, ololo.

nebalanisarni skill sistem ?!? pa nije ovo multiplayer igra, koga boli dupe da li je nesto neizbalansirano,nekako je logicno da je sa nekim skillovima teze a sa drugim lakse igrati

wat?

sa bagovima nemam problema dok nisu game breaking, popravice ispeglace itd itd pa jebene AAA igre su prepune preusranih bagova neoptimizacija i sl

E onda dobro, u redu. Samo dok smo doshli na taj nivo da to ne samo da nije big deal nego se i ochekuje i nikoga ne smara.

Mislim, volim ja Arcanum mnogo, na svim kompjuterima sam ga imao instaliranog sem mozda na ovom poslednjem, al' jebiga, budimo realani. Nije se sve zavrshilo tako kako jeste zato shto su dobro radili, nema razloga da ovaj put bude drugachije.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pa ti jedino ako si odigrao 3 igre u zivotu i od toga je arcanum sa fan made patchom jedna od te tri pa kao ne ocekujes da igre imaju bagove :)

 

kao da glumis mladu djevu i rejdzujes oko najnebitnijih mogucih stvari ikada, da nadamo se da ce ljudi koji su nekada pravili dobre igre praviti ih opet jer novih mladih ljudi koji bi pravili dobre igre nema godinama  

 

ko je hteo mogao je da da pare za kickstarter ko nije hteo nije ni morao, hvala bogu da su se povampirili jer su vazdigli lol nezavisan pristup pravljenja igara na samo u rpg zanru

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odvedite Wulfija na kurve za rehabilitaciju, pun aranzman do poslednje kapi.

Posle toga jednu 48casovnu seansu sa pejote cajem, da se dusa iscisti od zlih duhova.

Pa kad odspava 12 sati posle toga, na domaci rostilj, pa uz rakiju malo mozemo da divanimo o igrama.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

conversation UI (wip)

 

pe-conversation-inn.jpg

 

 

Totalno old skul, kao da sam se vratio 15 godina unazad.

 

Inače poslednji update je izuzetno bogat sadržajem, govore o svemu po malo.

 

http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...