Jump to content

Mini Test (broj maximalnog broja negativne reputacije)


Recommended Posts

А не знам зашто, сви смо ми овде хомо сапиенси од крви и меса, ено Прота пита где има компас, људи му одговарају и тако то, комуна плови и живи...

Океј је трол ако је добар (јер заправо представља вредност у комичарском аспекту, а добри комичари су супер ствар), али ово је мучно (да, права реч) млаћење празне сламе са циљем да би се аутор забавио на рачун форума као полигона где може да испољи егзибиционизам, а да опет остане инкогнито. Што није у реду према форуму као заједници и према форумашима као људима.

Оче, већ сам ти рекао, ово није ''фри интернет'' неутрални глобални сајт, ово је ипак нечија (додуше велика) блеја и ти си добродошао на исту чак и ако исподпросечно доприносиш тој блеји (што се да видети по гомили чланова, нажалост), али реци ти мени да ли је логично да је минираш, а да то људима буде океј? Ето, ти дај одговор, без неког троловања и пренемагања типа ''троловање је до јаја'', ''боли ме курац шта ће да буде'' и томе слично.

Одлике зрелости су адаптација и разум и, пази сад, ово је ЈАКО ВАЖНО ЗА ТВОЈ СЛУЧАЈ - не само поседовање разума, интелигенције итд. већ је још битнија ПРАВОВРЕМЕНА ПРИМЕНА тога. Дакле, ако дође Тесла на форум и крене да једе говна, треба га бановати јер деградира форум, то што он КАД СЕДНЕ САМ ГАЈБИ направи петнес струја, то је апсолутно небитно за форум.

инб4 - лол није мени ово толико битна сфера да бих се социјализовао, ја се забављам блабла - онда иди брате, не знам шта да ти кажем. Није забрањено да те боли курац за неки ентитет, али шта онда тражиш у том ентитету? Не знам зашто људи мисле да је легитимно да су у фазону ''боли ме курац за овај терен за баскет'' док играју баскет на том терену сваки дан? Нећеш прстом да мрднеш да успоставиш билатералан однос са неком заједницом, а ДОШАО СИ У ЊУ, нико те није ни довукао, ни дотерао. Реци ми, да ли то постоји негде? Нормално питање, чекам одговор.

(кад мислим ''прстом да мрднеш'' мислим буквално то - колико је тешко ИСПОДПРОСЕЧНО допринети руру?)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дакле, ако дође Тесла на форум и крене да једе говна, треба га бановати јер деградира форум, то што он КАД СЕДНЕ САМ ГАЈБИ направи петнес струја, то је апсолутно небитно за форум.

ahahahahahaha

OTAC mi jos uvek nije iritantan, ali mi je nebitan i nezanimljiv

a Dule je oobjasnio sustinu svojim postom, tako da moze lock

Link to comment
Share on other sites

Ignore + custom css koji sakriva "This post is hidden because you have chosen to ignore posts by..." i mladi gospodin je efektivno nevidljiv

Odlična funkcija je shadow ban, da samo on vidi svoje postove i niko više sem admina/moderatora, za ovakve slučajeve prelepa vaspitna mera ne znam dal je IPB podržava

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ignore + custom css koji sakriva "This post is hidden because you have chosen to ignore posts by..." i mladi gospodin je efektivno nevidljiv

Odlična funkcija je shadow ban, da samo on vidi svoje postove i niko više sem admina/moderatora, za ovakve slučajeve prelepa vaspitna mera ne znam dal je IPB podržava

Ne seri da ovo prvo postoji, kako to da stavim ? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...