Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Ideeemo brendaneeee. Grujo poz

ako mi govoris Grujo poz zbog crvenog kartona Agera,onda si stvarno retardiran :)

posto je Skrtel baja kvalitetni ispao iz aviona i Long se strcao ka golu,to sto je ovaj napravio faul,to je druga prica,a o tome koliko je Skrtel kralj,govori i onaj penal,pa i ono izbijanje u korner kad je bio sam u sesnaestercu:)

@arsenal

gledao sam tekmu,kazorla je jedini pokazao igru dostojnu pojacanja,kako je krenula tekma mislio sam da ce da rasrafimo sanderlend,ali sto je duze odmicao mec,sve je bilo monotonije

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^qft, Agger je najmanje kriv za taj penal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako mi govoris Grujo poz zbog crvenog kartona Agera,onda si stvarno retardiran :)

posto je Skrtel baja kvalitetni ispao iz aviona i Long se strcao ka golu,to sto je ovaj napravio faul,to je druga prica,a o tome koliko je Skrtel kralj,govori i onaj penal,pa i ono izbijanje u korner kad je bio sam u sesnaestercu:)

@arsenal

gledao sam tekmu,kazorla je jedini pokazao igru dostojnu pojacanja,kako je krenula tekma mislio sam da ce da rasrafimo sanderlend,ali sto je duze odmicao mec,sve je bilo monotonije

Napisao sam ime cak u postu. Ne znam odakle si izvukao Agera. Vikao si da Brendan savija a imao je vrh start. Zato i napisah poz

A i nigde nisam napisao da je Skrtel kralj nego da je bolji od Agera

~~

Link to comment
Share on other sites

Liverpool standardno.

Bolji celo prvo poluvreme, ali opet nema datih golova.

Posle Škrtel kiksa majstorski, ekipa se na 0:2 predaje i to je to. A bio sam se poradovao kad su rekli da ima šanse da ga prodamo. :P

Nema veze. Prvi mačići se u vodu bacaju. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

jebote ovaj Celzi, bas su zabarski odigrali mec :D

osecao sam se ko da gledam Juve - Cesena!

Rodwell u prvoj :o

+1

Ne znam, ali imao sam neki osecaj da su nastavili da igraju/imaju zelju za jos golova, da su mogli da im uvale jos 2-3 gola laganini. Hazar sabio, oskar imao 2-3 dobra poteza kada je usao, jos da dodje jedan vrh spic, da se vrati ramires u prvu i da se marin oporavi, sta znam, mislim da mozemo da se nekako umesamo u borbu za titulu, ali jedino ako sezona bude bez nekih vecih oscilacija :)

Link to comment
Share on other sites

momci su izasli sa 4-3-3 formacijom protiv sitija, kakvi carevi :))

i kontra kod drugog gola je bila carska, jeste da su se spetljali i srecno dali gol na kraju, ali kad su krenuli da jurisaju... 6 na 3 je bilo :D

ali znao sam da ce ih "okrenuti" siti, imao sam neki osecaj :/

nasri je bas odigrao carski, jebem ga u usta ciganska, dok je silva igrao u stilu sase ilica

bice ovo odlicna sezona, sva tri nova premijerligasa su mi odlicna :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nasri konačno dobar, najbolja njegova tekma nakon one gde je sabio Utd sa dva gola u prvoj svojoj sezoni u Arsenalu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da se komentarisem raspravu ager vs. skrtel

skrtel je kriv za agerov crveni, penal, ne zna da iznese loptu, a imao je jos kikseva... alan hansen ga je lepo napljuvao u MOTD-u :>

skrtel bolji od agera, zuraksy pls

ali lukaku kako je otresao karagera, kod one kontre gde je morison fejlovao [roflmao]

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja bejah na nekom rostilju ceo dan i kao pratim na tviterici tok sitija i sautemptona i placem sto ne gledam tekmu :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nasri je stvarno objasnio..i pored gola i asistencije, namestio je jos 2,3 sanse ostalima..pritom onakav penal kakav je silva izveo zasluzuje momentalnu izmenu..kao da igra za graficar..

od liverpula sam ocekivao bar gol..i ja i moj tiket sa gg3+..ali ne vredi ovako..stav im je bedan i smorili su se. prati ih neka crna magija, ne znam..

arsenal je mrljavio, ali ono sto me vise brine od samog x-a sa sanderlendom je da odlazi nas najdefanzivniji veznjak koga imamo..st ovideh na nekom blogu, we only had one Song :)..a arsen dovodi znalca ali malenog znalca nurija..o mvili ni reci..

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa grbom , Felaini sabio jebeno ja mislim da je jedini duel izgubio sa Vidicem onaj ali je bila nebitna lopta , mislim da je pogresio Vida sto ga nije preuzeo kod kornera nego dao raspalom Keriku da ga cuva. Izgleda da do jaja odgovara ova pozicija Felainiju , cekam da ga vidim sled tekmu sta ce da uradi :) Nani ciganstura nista nije uradio , RVP nije imao dovoljno kvalitetnih lopti da pretvori u nesto ozbiljnije , Kagawa slabo odigrao i to je to. U sustini ocajno su odigrali svi , al dobro tek je pocetak sezone ima jos da se igra.

Edited by CONFY

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Everton je demonstrirao javni čas fudbala

i naravno JEBI KOMU

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

264651_396278483760625_1533650634_n.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iako sam prvi govorio da je rodzers sabijac,bojim se da ce izgleda biti stvarno tako :)

Ovaj tim Liverpula je toliko jadan,da ja ne znam kako im je to svima uspelo:) Pritom ne mislim na Rodzersa,i njegova pojacanja,vec celokupna situacija proteklih godina,kao da svi u klubu imaju karijes na mozgu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao da im nije bio dovoljan jedan dauning* (Dauning) i jedan henderson** (Henderson), već su obezbedili još jednog dauninga (Borini) i još jednog hendersona (Alen)...

* dauning - beskoristan, neprimetan krilni igrač

** henderson - beskoristan, neprimetan vezni igrač

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...