Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

sto je najgore borini bi trebalo da bude spic..ali ne znam sta ce biti kod rodzersa, verovatno idiot..

da sam fudbaler najvise bi voleo da igram za everton! kakva ekipa, kakvi ljudi i kakav trener..fil nevil, toni hibert i leon osman mogu samo da igraju za everton ali i da budu heroji..a felaini je shvatio koliko je mocan i sad samo dominira..

kagava je jedini pokazao da ce nesto znati, ostatak ekipe je kao zvezda

Link to comment
Share on other sites

Fellaini ispao mocan kad ga je cuvao Carrick jbg...Sva sreca u De Geau (kolko tolko sreca zasluzili su da izguve sa bar 3-0), decko ima 21 godinu brani ko zmaj...

Manchester United have completed the signing of Dutch defender Alexander Buttner from Vitesse Arnhem, the club announced on Tuesday. The 23-year-old has agreed personal terms and joins on a five-year contract until 2017.

Edited by BaklivaX
Link to comment
Share on other sites

Celzi ce imati velike probleme sa efikasnoscu u napadu, ma kako igrali Mata-Oskar-Ramires-Hazar-Lampar, ako im Tores bude jedini pravi napadach. Nisam siguran da je Staridz kalibar napadacha za VRH Premijer Lige

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jeste govedo, ali je prelep gol dao van Persie

Jel ovaj Kačaniklič ima pravo nastupa za nas? Solidan je bio prošle nedelje, vidim sad da opet igra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...