Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Може и Арсенал да осваја титуле, само има мање шанси него Јунајтед, тако да ниси у праву!

А и да јеси, то не брише чињеницу да је слина. Лепо је рекао Субе зашто, да не понављам сада...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes da on treba da krivi arsenal sto nije nista osvojio?

2010/11 su imali super tim, pa nisu nista osvojili. zato sto su svi slinave picketine na celu sa fabregasom. Jel oni ocekuju da trener i klub magicno daju njima trofej, a da oni eto samo stoje na terenu u dresu?

disklejmer: nisu samo stajali, igrali su super svi oni, ali kad je trebalo pokazali da su picke.

evo i zasto

Finale karling kupa, kraj sezone 2010/11, isto to je i za 2007/8, bili su prvi do marta ili aprila i bacili sve u vodu. Ako mozes biti 3/4 sezone prvi ili 2-3 boda iza prvog, znaci da imas dobar tim, posto su svi ti koje sam nabrojao bili kicma tima 2010 oni su trebali da podignu tim i odvedu do trofeja, ali ne, oni su se utopili u sivilo.

Persi i Fabregas su bez dvojbe vrhunski igraci, ali su pokazali da su sline, jer nisu mogli da iznesu tim do trofeja kad je trebalo pokazati muda. Istina je da Persi poliva u junajtedu i da ce verovatno uzeti trofej, ali poliva zato sto su to skols i gigs, pa i runi koji znaju da nece niko nista uraditi za njih jer su oni ti koji treba da povuku tim i to su usadili i evansu i keriku i picki materini, dok to fabregas i persi nisu mogli i boljim igracima od ove dvojice.

E a to je problem kod persija/nasrija/fabregasa. Oni su dobri sabijaju, ali kad treba da se zavrsi sezona/finale, kad treba da se dobije wba, vigan(nije bitno koji tim, poenta je bitna) 3 kola pre kraja njih nema na terenu, i posle poraza krive vengera, a ne sebe.

Venger je pokazao da zna sta radi bezbroj puta, iako on nije isti i on gresi, ne moze da se krivi koliko ti igraci koji su bili kicma tima koji nista nije osvojio i gubio titule pred kraj sezone i par finala.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Може и Арсенал да осваја титуле, само има мање шанси него Јунајтед, тако да ниси у праву!

А и да јеси, то не брише чињеницу да је слина. Лепо је рекао Субе зашто, да не понављам сада...

moze i qpr da osvaja titule, ne degenerisi se, znas na sta sam mislio.

isto tako nigde nisam rekao da je carkralj, znas moj stav sto se tice persija (jaka je rec slina)

oces da kazes da on treba da krivi arsenal sto nije nista osvojio?

2010/11 su imali super tim, pa nisu nista osvojili. zato sto su svi slinave picketine na celu sa fabregasom. Jel oni ocekuju da trener i klub magicno daju njima trofej, a da oni eto samo stoje na terenu u dresu?

da

arsenal nije imao vodju od vieire i berkampa, kasnije anrija, treba im igrac svetske klase, to fabregas nije bio, potencijal jeste, ali ne i igrac koji pravi razliku.

venger pravi igrace i u tome mu svaka cast, ali isto tako je u poslednje vreme izgubio kompas i nije doveo nista sto vredi ulozenih para. ove sezone poldi je pokazao da vredi kao i santi.. za sada..

Link to comment
Share on other sites

Znaci, RVP je najvec fudbalska slinetina zato sto je pricao da voli Arsenal, a onda otisao u konkurentski klub, koji je zapravo bolji i moze da osvoji neke trofeje za razliku od Arsenala?

U tom slucaju, recenica "mogu da ga mrze samo navijaci Arsenala" je tacna, jer nije on nesto neljudski uradio (tipa Pepeovog gazenja fudbalera kad god moze), vec se predomislio na svom poslovnom planu. A ocigledno je da ga vi dodatno pljujete jer mrzite UTD.

I Fabregas je verovatno govnarcina smrdljiva jer je otisao u Barsu, je l'?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo starbak je rekao u 3 reda zasto je slina.

@mendzi

oni su vremenom postali vodje, oni su iskocili kao te vodje kad je njihovo vreme doslo, persi i fabregas nisu.

Persi, Fabregas, Nasri, Song su najvise placeni, sa razlogom jer su najbolji u timu. Kad treba da pokazu zasto su toliko placeni oni fejluju.

Kad treba da se dobije novi ugovor traze vise para, a nisu nicim pokazali da ih zasluzuju i da budu izdvojeni od ostalog mediokriteta.

Fabregas se i ne uklapa u pricu sa ugovorom, ali to je to.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Е немој сад ти Венгер му је дао супер уговор кад нико није :) Је ли је Арсенал хуманитарна организација ? Није ....Добио је уговор јер је Арсенал видео да му је то исплативо...

Хејт ка Персију иде јер је стално истицао како му је Арсенал све и сва па онда неке слике као мали у дресу Арсенала бла бла и онда оде код директног ривала :)

Zar nije njemu nudjen ugovor od tipa 110 000 funti/evra nedeljno u Arsenalu, sto je tipa duplo manje nego sto Runi prima u Junajtedu. Iskreno to je pisanje u oci za ponuditi takvom igracu.

Link to comment
Share on other sites

stija je lepo objasnio, vi što ga bacakate na kornjaču, paljba, RvP je slina i kraj priče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema to veze sa Arsenalom, već sa tim da dotični indijanac, kao npr Adebajor, Nasri i slični nema kulturu ponašanja prema onima koji su te do juče hranili hlebom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema sta da se prica, slina i kraj..

i ponudjeno mu je oko prosle nove godine da prima 175 000 jura nedeljno + bonusi, bio bi najplaceniji fudbaler u istoriji kluba..i picka je, jer su taman dosli gotivni izgradjeni igraci kao santi i poldi koji bi ga jos vise hranili loptama za golove..

moras imati respekt prema klubu u kome igras 9 godina, koji ti je dao kapitensku traku i pomogao kad ti je bilo tesko i kad bi te se mozda drugi odrekli (sa tim nizom povreda u nekoliko godina - samo pogledajte sta je sada sa patom i sa drugima za koje nisu imali strpljenja)..mogao je i da cuti i da ne prica kako je arsenal u njegovom srcu zauvek i da drka na taj dres i znak topa..a da se onda okrene i ode u konkurenciju najvecu..zna se i da je hteo puno para i on i onaj njegov agent Kes Voos. Zinulo mu je dupe i istripovo je da moze da govori ko treba da se dovede u klub sto je stvarno previse...

a pritom mislim da se i zentao da u Sitiju mozda nece igrati svaku u prvoj..(u junajtedu mu sem runija i nema neke konkurencije a komsije imaju dosta zajebaniju cetvorku napred - iako bi verovatno u tom scenariju balota ili dzeko morali da napuste da oslobode mesto za rvp-a)..videcemo sta ce biti u utdu. a zelim mu naravno sve najgore, po mogucstvu da promasi penal za titulu u zadnjem kolu i da place zajedno sa turtlesom....

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

želim mu još gore, da slomi nogu i više nikada ne igra fudbal. Isto to i Adebajoru, Nasriju, Owenu i svim pičkama koje su se klele u svoj klub, a onda otišle za parama, kao da ih nemaju dovoljno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

džabe se grudvate momci kad ste i jedni i drugi u pravu pošto se vaše tvrdnje u principu ne kose :D

da li je rvp otišao u klub gde će zapravo osvajati titule skoro sigurno? da.

da li je slinetina zbog svega priloženog? da.

isto tako je, primera radi, zlatan igrao i u milanu i u interu pa se ne sećam da se digla neka preterana prašina oko toga a to je zato što, bar ja, nikad nisam čuo da taj zlatan sere kako obožava ovaj ili onaj klub i kako mu je to druga kuća, itd. stvar izbora, jebi ga.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' se vi to nervirate sto je neki zaposleni jedne firme presao u drugu jer je dobio bolje uslove rada i platu? Pa i trupi bi presao iz MS-a u Google da mu ponude vise para, iako se sada kune u Bing :tf:

ne, to je kao da trpy posle faksa sa srednje slabim prosekom ode u MS. Nema iskustva, a daju mu veliku platu, službeni auto i sl, jer veruju u njega kao mladog talenta. Sledeće godine, trpy se razboli, i pola godine ne radi, a dobija 100% plate za to. Onda sledeće godine, trpy kasni sa rokovima, malo radi, malo ne radi, tim ne napreduje, ali i dalje uživa sve benefite u MS, raste mu plata i bolje mu je. Zatim, trpy se oženi, i rodi mu se dete, opet malo radi, malo ne radi, dobija puno odmora, niko ga ne smara i trpy može da radi šta hoće. Zatim, trpy kači na FB slike u MS majicama, trolluje twitter sa MS linkovima i ugrađuje MS Bing Aftermarket navigaciju u Kashkaija. Takođe, po ruru troluje da je samo MS ozbiljna firma, kako mu je MS porodica, i kako nikad neće promeniti firmu. Zatim, konačno posle nekoliko godina, trpy i ostvaruje neke poslovne uspehe. Stiže ponuda Googla, on prihvata i kreće da priča kako MS ništa ne valja.

Niko nije rekao da je to slučaj kad ti izgaraš u firmi, ne dobijaš povišicu ili negde drugde dobiješ bolje uslove pa odeš, to je ok i normalno. Ali ovo da ljube dres, budu emotivni, ljudi ih trpe dok su povređeni ili ne igraju dobro, pa onda odmah pobegnu negde drugde, e to je sasvim druga priča.

Lepo je Milijaš rekao, kad je odlazio u Wolvse, da su od Zvezde veći klubovi samo evropski velikani, poput Barse, Reala i sl, a da u Wolvse kao i drugi koji idu negde u Evropu idu samo zbog para. Treba biti iskren, simple as that

@mohr:

Owen je možda tad i postupio ok, ali kasnije sa svojim izjavama i prelaskom u Utd nije

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sline su ljudi koji lazu, ubijaju i kradu. On je klinac, fudbaler, verovatno glup, voleo je Arsenal, mozda ga i dalje voli, ali je eto i ambiciozan! Moze se reci da je glup sto se kunuo Arsenal ili da je bio u zabludi, ali nikako da je slina :tf:

Link to comment
Share on other sites

Hajli, nije da Arsenal nije nista dobio od ulozenog novca u RVP-a. Nisu oni to radili jer su dobri samaricani, vec zarad profita. Mislim da im se visestruko isplatio ulozen novac u RVP-a.

Nema profita kad je povredjen i kad igra lose. To sto je ekonomista Venger mozda uvideo potencijal u njemu samo pogorsava slinavost Van Persija. Nije ovde stvar samo profita nego i u tome koliki si covek, a to ce ga skupo kostati u buducnosti s obzirom da je odao totalno pogresan signal.

~~

Link to comment
Share on other sites

Ok, ubedili ste me, priznajem, ja sam bio u zabludi. Jeste slincuga. I slincuga je nasao bolji posao koji ce mu doneti vise novca i priznanja iako je govorio da mu je prethodni posao dojaja. Mamu mu jebem!

(Da se ogradim, meni je i Stojke ok. Nije imao klub i 'de da igra, i sta, nasao je novi posao u Partizanu. Jeste da sam mu pevao Mustafa kad sam bio na derbiju, ali to je zato sto me ponela pesma!)

Link to comment
Share on other sites

. "Nije imao klub i 'de da igra, i sta, nasao je novi posao u Partizanu"

nije u tome stvar, prelazilo je dosta igraca iz partizana u zvezdu i obrnuto. ali se nisu lozili, ljubili grb itd. i onda radili stvari, u novom klubu, koje je stojke radio.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...