Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Po meni za Primeru je + sto su se pojavili timovi kao sto su Betis i Valladolid, Djuka je od Valladolida napravio fizikalce i radnike nesto slicno kao sto je Tony Pulis sa Stoukom samo bez ekstrema i sa igranjem na zemlji. Betis je fizicki dosta jak u odbrani i u napadu dok je sredina sa Salvom Sevillom na celu dosta kreativna i inteligentna. Tu je i Valensija koja se dosta popravila u poslednje 2 sezone ali ne znam kako ce na njih delovati ova promena trenera na celokupnom planu. Tu je i Rayo koji ume da odigra odlicnu tekmu ali oni su vise lol tim koji igra fudbal kao da se igra u skolskom dvoristu, trci nazad pa trci napred.

Bundesliga je bolja ako se gleda zanimljivost lige i izjednacenost , ali timovi kao sto su Nurnberg,Augsburg i Hoffenhaim su jad i beda. Ja stvarno ne znam kako je opstao taj Augsburg prosle sezone odgledao sam ih par puta, mada samo jednom u nekoj utakmici gde nisu bili autsajderi ali strasno je kakva je ono grupa retarda. Tu mi je zanimljivo sto svake sezone iz grupe timova Hamburg, Wolfsburg, Werder,Stutgart, Lever neko posrne a neko se otisne u gornji deo tabele iako razlika u kvalitetu ovih timova nije preterana.

Sve u svemu , moja poenta ja da ne vidim koja je liga jaca i da je ipak Premier i dalje najaca i da ce tesko uskoro neko da je skine sa trona, ali dosta su napredovali i Nemci i Spanci i stvarno nije bacanje vremena pogledati mec Sevilla - Valladolid, ili Wolfsburg- Fortuna D npr.

Ali zato Kaljari - Siena jeste, nikada gora nije bila Serija A, da je mrtav Vicenzo Montella bi se prevrtao u grobu :D

Link to comment
Share on other sites

al se iznalupetao ovaj psy :D,pa sama barsa i real ne bi mogli da izdrze tempo igre u engleskoj...dok u spaniji imaju 5 jacih utakmica i ostala razigravanja,jaci treninzi...da ne pominjem 2 utakmice u 3 dana oko nove godine...kontam da bi padavicarska barsa tokom sezone ostajala bez 2/3 igraca od povreda itd...sramota je bilo sta porediti izmedju spanije i engleske

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

kada poredite lige, najbolje je da poredite ovako

sa koliko ekipa bi mogle da se KIDAJU partizan i zvezda?

sa koliko iz primere, sa koliko iz premijer lige?

za PL mislim da je odgovor nula, dok je za primeru možda 2-3, tako da se odgovor sam javlja!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

e sada..

mogu i ja da se zapitam da li postoji ekipa u engleskoj koja moze da igra fudbal protiv barse (koju btw ni malo ne gotivim)

inace ne mislim da je reding nishta bolji od npr selte..

mada stoji da su prosecno ekipe od 10-20 mesta u premier ligi bolje od onih iz primere (i to solidno bolji) i da tamo timovi igraju vishe teshkih utakmica

*edit* viljareal je ispao proshle godine iz primere, ne verujem da kombinovano zvezda i partizan mogu da se kidaju sa njima

u principu sam lupio da je primera sada bolja od premijer lige, ali sam siguran da je premijer liga izgubila na kvalitetu poslednjih godina, mislim, ipak je city shampion :fp:

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

STOUK BI SE ISPISAO PO BARSI

volim te

a kada pokusavate da poredite lige,najbolje je da postavite sebi ovo pitanje

Can they do it on a cold rainy night in Stoke?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno ja sam se ove godine odusevljavao i nekim Noricovim i Fulamovim prikazivanjima..mislim da bi Grent Holt i Mitko izdominirali nad betisom, levanteom itd..

Pritom u primeri (a i u bundesu, mada manje u bundesu) je aps nemoguca situacija da saragosa dobije barsu (ili hofenhajm bajern)..dok VIgan i slicni uvek mogu da izresetaju junajted i siti..

I ne dirajte Malagu mocnu! cekam da naidju na nekog mnogo jakog i da ga oderu svojim plesom po terenu! Sa sve raspalim Rokijem i zecom u spicu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...