Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

Zapravo po igri Liverpul godinama nije igrao bolje nego sada i sem protiv WBA bili su bolji na svakom mecu. A realno gori raspored od ovoga nisu mogli, igrali su vec sa Cityem, Arsenalom i Unitedom, tako da treba ipak sacekati jos malo. Ja vidim potencijal za razliku od prethodnih par sezona.

Inace ovaj Gervinjo je stvarno retko glup fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

fenomenalno igrao arsenal, u drugom posustajao malo, ali da je zervinjo iskoristio bilo koju sansu, pobeda bi bila vise nego zasluzena.

Remzi i zadnja cetvorka fenomenalni. kazorla u prvom super, u drugom se pomalo "gubio" dao par pogresnih pasova, verovatno umor.

@pul vs seljaci

gledao samo prvo poluvreme i mancester ocajno ocajno odigrao. sta bi sa penalom, procitap sam da je bio dajv ala jang/suarez?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

carska oba derbija danas, odlican fudbal za gledanje!

pool-junajted

junajted dosta los, liverpul je prosto morao da dobije ovu tekmu, ali jebiga, imaju konja DZONDZA koji je neshvatljivo startovao onako i po meni zasluzen crveni karton, nista nije mogao onim da ucini, sem da povredi igraca...

i pre i posle crvenog, liverpul je bio bolji, hteo je vise pobedu, sto bi rekli ovi nasi komentatori, a i junajted je bas, ponavljam, bio los, totalno bezidejna igra.

na kraju sudijske odluke, oko penala. jebem liga, dzonson se nije bunio, a ja stvarno nisam lepo video da li je bilo starta, a za liverpul je mogao da se svira jedan penal, mada je suarez krenuo da uzlece mnogo pre starta...

na kraju, mislim da je crveni shelviju presudio mec, posto sam ubedjen da bi liverpul dobio tekmu sa ravnopravnim snagama, a mali rahim mi postaje jedan od omiljenih igraca premijer lige :>

takodje, pulu se povredio ager, izgleda ozbiljnije, sto znaci da ce javor karager sa skrtelom, a to je novi veliki problem za pul

siti - arsenal

svi znate da navijam za arsenal, ali brate, realno, zasluzili su da dobiju :) RELANO

pera savrseno odigrao, kao i cela odbrana, kiks manonea i ono lol ispucavanje posle izjednacenja i to je to od gresaka, veliki napredak u odbrani, u odnosu na proslu sezonu, sto uliva neko poverenje.

dosta dobrih sansi, pre svega zervinjo, ali nema veze, pokazali su da mogu da igraju sa najjacim ekipama, sto je za swe poxwale!

licno, ja bih sutnuo volkota, koji hoce vecu platu i te pare ulozio u neko kvalitetno pojacanje.

samo OLIVIJE da udje u formu, da se pronadje i da se vrati mali vilsir i osvajamo sve o/

al ozbiljno, mislim da ima nade za ovu ekipu, mozda ne ove sezone (lol sledeca sezona), ali igraju ljudi bas dobro, kazorla i podolski su se savrseno uklopili

ioDVK.jpg

IDEMO BRE!!1

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

bio je crveni, za penal ne znam, ali to sve nakon crvenog nije ni bilo bitno

Kao rešili smo se Spearinga i Flanagana, a ostali Shelvey, Kelly i kompanija, ne vredi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Trebao je karton obojici, bilo zuti ili crveni. Penal nije postojao, za Liverpul je mogao da svira ali Suarez je sam kriv sto mu sudije vise ne veruju.

Inace po meni je Shelvey sasvim dobar igrac, a ima tek 20 godina, nikako mi nije isti nivo kao Kelly, Spearing & co.

A Mancester je OCAJAN, na svim utakmicama je bio los i pravo je cudo kako su 2. na tabeli. Podseca me na Arsenal iz prosle godine, isto ih Persie izvlaci.

Zapravo United je suprotno od Liverpula, igraju lose a uzimaju bodove :)

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

penal, ili ne, molim sve koji su tvrdili da ćemo procvetati pod bednikom iz svonsija da se upute lagano u kuhinju, red se napravio

bas imam za sada dva epska fejla,rekao sam da je rodgers pun pogodak,kao i giroud :)))))

btw,nisam gledao junajted,sem hajlajtsa,ali ono,KOJI PENAL LOL JBT

siti arsenal

jebote,koliko sam se samo smorio sto smo primili tako jeftin gol,dobro su igrali,ali ne znam cemu gervinho kao centralni napadac??Ako je vec poldi na terenu,a giroud greje klupu,onda mi stvarno nije jasna takva rotacija

Stiv Bold je ubedljivo najvece pojacanje Arsenala,prosto je neverovatno koliko dobro igra odbrana ove sezone

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bas imam za sada dva epska fejla,rekao sam da je rodgers pun pogodak,kao i giroud :)))))

btw,nisam gledao junajted,sem hajlajtsa,ali ono,KOJI PENAL LOL JBT

siti arsenal

jebote,koliko sam se samo smorio sto smo primili tako jeftin gol,dobro su igrali,ali ne znam cemu gervinho kao centralni napadac??Ako je vec poldi na terenu,a giroud greje klupu,onda mi stvarno nije jasna takva rotacija

Stiv Bold je ubedljivo najvece pojacanje Arsenala,prosto je neverovatno koliko dobro igra odbrana ove sezone

a ja rek'o da će obojica da fejluju, koji sam prorok!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ziru ce tek da procveta samo da ga ljuljne nekom!

A od zervinja je i volkot bolji centralni napadac..ili bolje ruski mag da se summonuje da resi..

mancester mi je bilo muka gledati..sramotno..isti ali isti start kao jonjo je napravio van persi tipa 5-6 minuta pre kraja nad onim Sosom i nije sudjen ni faul..kako ne mrzeti tako odvratan klub..prilaze juventusu po bedi..

Link to comment
Share on other sites

mancester mi je bilo muka gledati..sramotno..isti ali isti start kao jonjo je napravio van persi tipa 5-6 minuta pre kraja nad onim Sosom i nije sudjen ni faul..kako ne mrzeti tako odvratan klub..

pustena je prednost za taj start i posle mu je sudija dao zuti karton... za poslednji deo recenice se slazem :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

izgleda da ce se vratiti za dve nedelje,nije kao sto su prvobitno mislili

a nakon gledanja penala nad valensijom,sve vise mislim da je penal

mislim da smo svi predvideli da je dzonson imao kontakt sa valensijinom desnom nogom,a ne levom,a i u jednom trenutku ima i onaj shove in the back sa desnom rukom

kontam da je kontakt bedan,ali sad mislim da je penal

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a da se bunio, ne bi bio penal? ništa to ne znači

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne, da se bunio bilo bi indikativno da on ne misli da je bilo kontakta, ovako ili nije siguran da li je bilo ili je siguran da jeste bilo ali nikako nije ubedjen da nije bilo :)

ili je jednostavno navikao kad igra protiv ološa iz junajteda da sviraju sve i svašta, pa i nema potrebe da gubi živce dodatno

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa on ti je pašenog Howarda Webba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu fudbaleri bas najpoznatiji po tolikoj zenosti da iskuliraju nepravdu sviranja nepostojeceg penala. Plus, pogotovo kad se utakmica slomi oko takvog dogadjaja (izgube zbog tvog penala) veliki je pritisak od igraca i trenera na tebe i kontam da je tesko za izdrzati i da im treba defanzivni mehanizam u tim situacijama (nije bio penal, vidi snimak, vidi kako sam skocio na sudiju). A i da nije to slucaj, niko ne voli nepravdu niti iko voli da izgubi bilo koju igru (a to je jednako i kod njih i kod nas kad igramo mali fudbal).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...