Jump to content

Defiance serija & MMO


Recommended Posts

meh?

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Osećam da će biti kao Lost, bace kosku sa nekim kul idejama i konceptima i onda najveći deo serije otpadne na misty eyes likove koji serendaju o svojim osećanjima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nije loša serija s obzirom da SFa nema skoro uopšte. Nije nešto doduše, ali ima nekoliko ok momenata. Ne znam kakva je igra doduše. Seting je dobar, glavni lik je dobar, ali najbolje u seriji je muzika. S premotavanjem je vrlo podnošljiva.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Postavka + muzika je 10/10 ali sarenis sa likovima po kvalitetu i nedostatak pravca u seriji bas bodu dok gledas. Realno je kratka minutaza serije.

 

edit: Od svih likova najgore mi lezi cerka e sad dal sto ni oni sami nemaju pojma sta taj lik treba da bude ili sto ona sama nema pojma da glumi, meni svaka scena sa njom napor. 

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

not really

cool sto je epizoda full mythology (jer uspostavlja novi status quo) pa je po "kvalitetu" na nivou pilota, s1 finala i onih par epizoda sto nisu bile totalni procedural

super je i sto su skontali da mogu sa malo cheap kulisa i lol cgi backdropa da naprave bilo koje mesto na zemlji i malo da world builduju

dzhejmi u kadi u alien bikiniju je uvek lavli

al ovo je i dalje tipican jeftin syfy tres koji gledas jer ti se gleda neki novi sf a nema bolje =o(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

taj fazon, nisam uopšte kontao da će od oba, serija da poživi dve godine kasnije i da bude bolja od igre. Nekako sam očekivao da će propasti serija posle prve sezone, pa igra ali je izgleda isplativije ugasiti servere nego kameru :D

 

Doduše, morali bi, i ovo me stvarno smorilo da ponavaljam, a moram - da ulože malo više para u seriju, efekte i tako to.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

not really, old skul legende tipa dr who i blake's 7 uce nas da su efekti uvek sekundarna stvar u odnosu na pricu

tako da bih trpeo da imaju osobu u kartonskoj kutiji na kojoj pise "hellbug" ako su prica i gluma na mestu

zapravo, najveca pobeda druge sezone je u tome sto su isli na full serijalizovanu radnja, umesto konstantnih proceduralnih reseta ko veci deo prve sezone

also, sukhar is still arround! ;o))

a igra je, efektivno, loshiji destiny gde oni koji trose pare visestruko brze napreduju...stavise max lvl moze da se dostigne samo ako dajes neki (30ak jura) kes....

ipak, milo mi je bilo tokom sezone te 3-4 crossover misije kad su pustili...super je sto i finale serije otvara nove mogucnosti i za igru i za seriju s3+...mada opet sledecih godinu dana nema potrebe da se igra pali ;oP

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

krenula treca sezona Defiancea...

svake godine do sada, premijera i finale sezone su ekstremno dobar b-movie SF, a sve epizode izmedju  su tragikomicne...mozda jos 1-2 ep po sezoni valjaju ali that's it

premijera 3. sezone je super, nazalost it's downhill now till september =o(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...