Jump to content

MAJICE - 2012.


Recommended Posts

189/90 bi onda bio L jel ?

Meni je L knap onako na granici, XL mi je već ok, a imam 96kg i nešto sam malo viši možda od tebe ali tu smo negde tako da mislim da bi ti L bila ok.

Pamuk je ove godine drugačiji od prošle, mnogo se bolje podnosi po vrućini, barem bi trebalo. Ovo je, najprostije objašnjeno, onaj kroj iz 2010 koji se svima dopadao, samo su majice povećane.

Za petak, ako budem tu, može pivo-kafa naravno.

Link to comment
Share on other sites

molio bih da se blagovremeno vraćate na inicijelni post i pregledate šta ima novo, ja inače postujem kada se svaki put promeni tu nešto. Na primer, kao što je sada dodat i spisak majica, veličina i koliko čega ima trenutno, da znate kako da se planirate.

Takođe imate i mere najmanje, srednje i najveće majice, ostale veličine su sredina između tih mera. Pa se vodite i time pri planiranju.

Ako je nešto nejasno, pitajte ovde, ne na pm, da me ne bi pitali svi po deset puta istu stvar :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Uzeo majice, kvalitetne su i lagane, prave letnje. Stampa je cini se odlicna, pogotovo na "SSI" i "Srescemo se". Minus za Cilija sto nije nabiavio kese, da se ne nose kutijice u rukama :tf:

I Bole, koliko je 3x850 bez gledanja u fon?!

pa prvo, nisam hteo, da vam se ne znoje ručice preko najlonskih kesa po ovoj vrućini, a karton od kutija mnogo oblje upija i smanjuje vlagu.

Drugo, ne znam zašto ti je Bole car naplatio 3x850 din, kad je 3x899 din. Toliko o tome.

ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, ali mislim da sam spominjao to nekoliko puta, ali ocigledno onda nije naislo na neki odziv tako da mu dodje na isto :(

pa eto, sam si odgovorio sebi na pitanje :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...