Jump to content

SD Crvena Zvezda 2012/2013


Highl1

Recommended Posts

idemo manager i ja. možeš sa nama ako hoćeš, pod uslovom da držiš barjak jedno poluvreme, taman nam fali jedan čovek?

vec si me zaboravio...:c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebi ga, mnogo smo, ali mnogo losi.. onaj levi bek, mihajlovic, onaj decko ne zna di je levo... mislim, zna, ali ne zna di bije... nema dribling, nema centarsut, ima bubuljice i brzinu.

mozemo nesto da uradimo samo na lozenje i ni na sta vise, sto znaci da deremo grobare u derbiju, ali dzaba nam tu uteha kada opet necemo osvojiti titulu... tuga...

Kaputasi uzvracaju udarac :DD

:(

osetio se tvoj nedostatak tonu bubnjeva na severu :c

razlog vise porazu

Link to comment
Share on other sites

Jao, ta u sredini sa rasirenim rukama, setala se pre meca, u nike sirokom duksu, i sirokoj trenerci, i tad se videlo da je 2hot. Podsetila me na

http://vimeo.com/51860800

Opterecen s njom, mozda sam je drugim ocima gledao, ali kad sam video oko mene mother of god poglede, bilo mi je jasno sve!

Ajde Zvezdo! :)

Edited by nijefrka
Link to comment
Share on other sites

kakva bre crnacka gradja?

covek nema misice na nogama...

Да нема не би могао да скаче онолико :)) Погледај ноге Двајту Хауарду :) Исто су му јако танке :) А погледај Пекмену ноге :)))

Јбт ко да причамо о женама :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...