Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

d4YAJ.gif

A saigračica pada u komu od smeha :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

А стварно је дечко напоран у тупавости, мислим, на страну трип прозивки, него брате, глупо је све што је написао до сада лик, да ли је могуће да не може да састави ниједан полу-просечан трол... Мислим, знам и за тај мод троловања, идење у апсурд и обртање кругова, ал јеботе то се ради боље кад имаш једанаест година. Колко лик има година, пет?

Наравно, не мош неког да апсиш што је тупав, али он тролује, прозива, има га свуда, није хамбл.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А стварно је дечко напоран у тупавости, мислим, на страну трип прозивки, него брате, глупо је све што је написао до сада лик, да ли је могуће да не може да састави ниједан полу-просечан трол... Мислим, знам и за тај мод троловања, идење у апсурд и обртање кругова, ал јеботе то се ради боље кад имаш једанаест година. Колко лик има година, пет?

Наравно, не мош неког да апсиш што је тупав, али он тролује, прозива, има га свуда, није хамбл.

Meni je apsolutno neverovatno da za svaku temu ima neki komentar, a da mu se raspon komentara krece od - TROLOLO I IS STUPIDOOOOOOOOOOOO - do - TROLOLO I IS STUPIDOOOOOOOO. I tako dalje i tako blize.Gomila nabacanog tresa bez smisla, offhand komentari na svaku temu, "trudim se da budem retard" je sam ovde "anoniman" fazon i tako. Jeste da ne postoji zakon protiv gluposti, ali brate mili vreme je ostraniti ovaj tumor sa RuR-a, posto sreca ovde zakoni ne vaze.

Link to comment
Share on other sites

this changes everything

Близу, бат нот квајт:)

Да није у фазону ''видите ме, ја сам арогантан, али то сам зарадио интелектом и поштењем, а успут се поигравам вашим безвриједним умовима'', не бих ништа рекао. Мислим, никад не бих срао неком зато што је тупав, онда бих могао да серем неком и зато што је висок:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Близу, бат нот квајт:)

Да није у фазону ''видите ме, ја сам арогантан, али то сам зарадио интелектом и поштењем, а успут се поигравам вашим безвриједним умовима'', не бих ништа рекао. Мислим, никад не бих срао неком зато што је тупав, онда бих могао да серем неком и зато што је висок:)

Cuti tu gnomu nijedan! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...