Jump to content

SD Partizan 12/13


alfa

Recommended Posts

Перо, одговорићу ти, само сам сада страшно заузет :)

Очајно је играо Партизан, извукли се на крају са оне две тројке... чиста срећа

go ahead, održavamo diskusiju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ајмо редом

nisi primetio da ismeva ljude koji postave neko običnije pitanje, koje npr više od pola posetilaca foruma zna?

како их то исмева? ја стварно нисам приметио... има колико хоћеш укључења навијача звезде по нету, како му кукају за разне ствари, прозивају га, подригивају и та срања и он увек нормално одреагује. Он је нека спортска верзија Оље Бећковић и наравно да ће да угаси лика који му гуши емисију, доста пута је и гробаре "угшио" кад крену да смарају нешто...

Ili da je pričao takođe da je Nedović nedovoljno dobar igrač, pa je otišao u Litvaniju,a da je dobar, išao bi u neku jaču ligu?

Овде видим да не гледаш често "Зону прес", пошто ово једноставно није тачно. Увек је говорио да је велики таленат, а ово што ти кажеш му је извучено из контекста, пошто је он, у емисији са Тодорићем чини ми се, рекао ДА ЈОШ НИЈЕ СПРЕМАН за неку најјачу лигу и да је добро што је отишао у Ритас.

Уосталом, погледај овај клип од пре годину дана, који је окачио неки циган у фазону ДА ЈЕ КАРИ ОДУВАО ТЕГИЈА, а Теги на крају био све у праву...

http://www.youtube.com/watch?v=cwz4-MaKWSI

Било би лепо да одгледаш све, али ја ћу ти прелетети преко најважнијег. Кари углавном сере како је Недовић добар дечко, тј. скреће са теме и приче око минутаже и уговора за Немању. На 10:20 Теги пита: "ко су перспективни играчи у Звезди, ако сматрате да Недовић није па не добија шансу?" са мало ироније наравно, тј. сматра човек да Недовић треба да има много већу минутажу, не морам да ти преводим ваљда :)

Такође, тада је говорио о пакету где Кешељ прелази у Валенсију, Рашић у Олимпиакос и Недовић у Лиетвуос, али су Грци кочили то и да је тада знао коју цифру дају за Недовића, само није хтео да каже јавно и тако се и десило, само што су Грци закочили и Рашић је отишао у Сиену. Тако да, Кари је све време баронисао све навијаче, заједно са Човићем наравно, још тада како жели Недовић да остане и да прави екипу на дуже стазе, пошто су већ тада знали да ће Ритас дати за њега лепе паре. А колико су испрани мозгови навијача Звезде за Тегија, од стране највише Човића, говори доста и овај клип који се десио пре свих дешавања око њега и тачно се види да је већ тада Теги знао шта ова двојица кувају, па је вероватно то Човићу засметало, а Кари је искусно запалио на крају сезоне свакако.

Nevezano što je grobar, i što smara sa Crvena Zvezda Beograd Diva forama, a kao novinar bi trebalo da je iznad toga, i što ima taj retardirani sukob sa još retardiranijim ćoravim Čovićem, čovek nema nijedan kvalitet da bude novinar. Za njega je i Aca Kosica novinar

Ми се овде спрдамо ФМП Звезда и та срања, али ви морате да схватите да постоје ДВА РАЗЛИЧИТА КЛУБА. Један је КК Цвена Звезда, други је КК Црвена Звезда Београд. Значи није то она фора ПА ЗАШТО НЕ КАЖЕ ПАРТИЗАН МТС ИГОКЕА КУРАЦ, не, два РАЗЛИЧИТА КЛУБА. Када се распала права Звезда, играчи из те праве Звезде су морали да потписују нове уговоре за НОВИ КЛУБ (међу њима и Недовић, који није хтео на више од две дине да потпише), мислим не морам више да ти цртам да су то два разлишита клуба.

Зашто то све навијаче Звезде боли, стварно не знам. Зашто се то не пропагира у осталим медијима, исто стварно не знам. Могу да претпоставим само, а то је да је навијачима драго што напокон могу да навијају за јак тим и да их пуко мало комплекс, верујем да би и мене најискреније. За медије верујем да је Човић умешао прсте, парама које је покрао са Косова пре свега и једини који се одупире томе је Теги и зато га овај стално напада. Значи њега и све боли ИСТИНА, ту нема навијачког препуцавања што ти кажеш, он једини говори ИСТИНУ. Исто као што не можеш та кажеш само Раднички, пошто има више њих, па кажеш Раднички КГ, Раднички Ниш итд, тако кажеш и Црвена Звезда Београд и Црвена Звезда, а ту разлику се изгледа једино Тегелтија не боји да каже, остали мисле да ће завршити ко Ђинђић можда, ако се супроставе сецикеси Човићу.

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ајмо редом

како их то исмева? ја стварно нисам приметио... има колико хоћеш укључења навијача звезде по нету, како му кукају за разне ствари, прозивају га, подригивају и та срања и он увек нормално одреагује. Он је нека спортска верзија Оље Бећковић и наравно да ће да угаси лика који му гуши емисију, доста пута је и гробаре "угшио" кад крену да смарају нешто...

Овде видим да не гледаш често "Зону прес", пошто ово једноставно није тачно. Увек је говорио да је велики таленат, а ово што ти кажеш му је извучено из контекста, пошто је он, у емисији са Тодорићем чини ми се, рекао ДА ЈОШ НИЈЕ СПРЕМАН за неку најјачу лигу и да је добро што је отишао у Ритас.

Уосталом, погледај овај клип од пре годину дана, који је окачио неки циган у фазону ДА ЈЕ КАРИ ОДУВАО ТЕГИЈА, а Теги на крају био све у праву...

http://www.youtube.com/watch?v=cwz4-MaKWSI

Било би лепо да одгледаш све, али ја ћу ти прелетети преко најважнијег. Кари углавном сере како је Недовић добар дечко, тј. скреће са теме и приче око минутаже и уговора за Немању. На 10:20 Теги пита: "ко су перспективни играчи у Звезди, ако сматрате да Недовић није па не добија шансу?" са мало ироније наравно, тј. сматра човек да Недовић треба да има много већу минутажу, не морам да ти преводим ваљда :)

Такође, тада је говорио о пакету где Кешељ прелази у Валенсију, Рашић у Олимпиакос и Недовић у Лиетвуос, али су Грци кочили то и да је тада знао коју цифру дају за Недовића, само није хтео да каже јавно и тако се и десило, само што су Грци закочили и Рашић је отишао у Сиену. Тако да, Кари је све време баронисао све навијаче, заједно са Човићем наравно, још тада како жели Недовић да остане и да прави екипу на дуже стазе, пошто су већ тада знали да ће Ритас дати за њега лепе паре. А колико су испрани мозгови навијача Звезде за Тегија, од стране највише Човића, говори доста и овај клип који се десио пре свих дешавања око њега и тачно се види да је већ тада Теги знао шта ова двојица кувају, па је вероватно то Човићу засметало, а Кари је искусно запалио на крају сезоне свакако.

Ми се овде спрдамо ФМП Звезда и та срања, али ви морате да схватите да постоје ДВА РАЗЛИЧИТА КЛУБА. Један је КК Цвена Звезда, други је КК Црвена Звезда Београд. Значи није то она фора ПА ЗАШТО НЕ КАЖЕ ПАРТИЗАН МТС ИГОКЕА КУРАЦ, не, два РАЗЛИЧИТА КЛУБА. Када се распала права Звезда, играчи из те праве Звезде су морали да потписују нове уговоре за НОВИ КЛУБ (међу њима и Недовић, који није хтео на више од две дине да потпише), мислим не морам више да ти цртам да су то два разлишита клуба.

Зашто то све навијаче Звезде боли, стварно не знам. Зашто се то не пропагира у осталим медијима, исто стварно не знам. Могу да претпоставим само, а то је да је навијачима драго што напокон могу да навијају за јак тим и да их пуко мало комплекс, верујем да би и мене најискреније. За медије верујем да је Човић умешао прсте, парама које је покрао са Косова пре свега и једини који се одупире томе је Теги и зато га овај стално напада. Значи њега и све боли ИСТИНА, ту нема навијачког препуцавања што ти кажеш, он једини говори ИСТИНУ. Исто као што не можеш та кажеш само Раднички, пошто има више њих, па кажеш Раднички КГ, Раднички Ниш итд, тако кажеш и Црвена Звезда Београд и Црвена Звезда, а ту разлику се изгледа једино Тегелтија не боји да каже, остали мисле да ће завршити ко Ђинђић можда, ако се супроставе сецикеси Човићу.

ajmo redom, mada si se iskreno toliko iskenjao u ovom kraju da ne znam ni zašto ti odgovaram

elem, uključivanja - gori je od Bećkovićke, jer on gasi obične ljude koji ne prate basket toliko i pitaju očigledne stvari. Oni zvezdaški mentoli koji ga zovu i prozivaju su još gori mentoli nego on,i te budale ni ne želim da komentarišem. Gledam emisiju redovno, i činjenica je da je bahat i misli da je on popio svu pamet vezano za košarku

Dalje, ovo sa Nedovićem je bila priča posle gostovanja Lietuvosa u Evroligi, gde je bio Grbović i gde su obojica konstatovali da on još uvek nije dovoljno dobar igrač, kiselo grožđe ili šta već. Što se tiče Pešiča, ja sam ga jedini cele prošle godine pljuvao ovde na ruru zbog toga što je došao da uzme pare,i što je već sve isplanirano da mladi igrači popuše kurac. Pešić je, zajedno sa Čovićem i kompanijom najgora stvar koja može da zadesi Zvezdu, jer će opet da se muvaju 2-3 godine, bacaju ogromne pare kako bi zamazali oči, a klub će da propadne

A ovaj kraj, može da postoji i pet različitih klubova, pa? U Španiji ti Real i Barsa duguju po 800 miliona evra, i zna se da ih država pomaže, so what? Poenta je da vam je fora preglupa, Zvezda vas odvali u derbiju, BUHU, to je FMP. Izgubite u Evroligi, nema para kao ranije, BUHU FMP i Čović su krivi. Koliko je debilno da Dule i kompanija kukaju na državu i Zvezdu, tj FMP, toliko je i preglupo što ovi naši mentoli vrše pritisak i pričaju da će se u zemlji bolje živeti kad Zvezda uzme titulu.

Tegi se ne boji da kaže jer je klasični podbadač i cava, koji kad mu se neko suprostavi u emisiji, kao što je to uradio ćoravi Čović, onda ćuti ko pička, a ovamo napušava druge goste i pravi se pametan. Što se nikad nije zapitao da je Marka pisala da je celokupna plata Novice za 4 godine plus transfer 8,5 miliona dolara, gde je njemu išlo 5.5, a Dule je pričao da oni dobijaju samo 500k? Što se ne zapita da su samo Roberts i McCaleb imali svaki po 500k evra godišnje, a da je i Marić iz Španije vraćen za 350k? Misliš da Westerman igra za 10-15k evra mesečno? Ali jebiga, sad nema rezultata, sada je Zvezda koliko toliko ok, tu je i Igokea i Cedevita i sl, pa onda, ajde svi da okrenemo ploču na FMP, državu i slično. Ranije kad su znali da je titula obezbeđena jer je Zvezda prejadna, onda nije bilo toliko buke. Takođe, njegovi drugari iz partizana ga keširaju, pa je sve ok

Okreni obrni, on je katastrofalan kao novinar, i što pre Tegi, Milojko Pantić i slični napuste medije, biće bolje, pa makar samo gledali Acu i one gejeve sa B92. Jadna je ova država i sa Tegijem, i Todorićem, i Čovićem, i Acom Ilićem, i svim drugima koji su od nekada veoma uspešnog sporta nas doveli ovde gde smo.

A od desetogodišnje dominacije i kusur nam je ostao jedan centar Krstić i jedna četvorka Novica koja se povredi kad uzme vazduh. Sa druge strane, imamo poluproizvode Bjelicu i Kešelja

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ova Crvena Zvezda Beograd je FMP koji je promenio ime, nevezano za rezultat u derbiju

takodje, u zadnjih 10ak godina veoma cesto je Zvezda imala i veci budzet od Partizana

taj Roberts je prvo kod vas igrao, sigurno ne za manje pare nego kod nas

Maric je dosao iz Granade gde je igrao 10min po mecu kao drugi centar, u Partizanu je postao MVP Eurolige

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

da, veruj u to da niste imali dinara, i da ste se jadni krpili, a ta zla Zvezda je imala više. Ne kažem ja nigde da smo mi bili sirotinja, nego vam čisto objašnjavam da definitivno niste bili ni vi, jer su i kod vas kao i kod nas pare završavale u džepovima onih koji su vodili klub.

Zašto ovi u Hrvatskoj prozivaju Mamića, iako je uspeo da im klub redovno igra CL? Zato što je lopov na lopovima, i zato što je sa parama koje je pokrao, a nisu njegove mogao da uradi još više. A vi to ne vidite da vam rade ispred nosa, kao ni 99.99% koji navijaju za zvezdu. Dule, Todorić i Danilović imaju veliki kredit, zar ne?

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ах да, Коле (или ко већ) је инвестирао у Звезду због љубави према клубу, ајде молим те :)))

исто као што је сада опроштен дуг из истог разлога...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ја никога никада нисам видео да је изашао и рекао Звезда је добила толико и толико пара од државе Србије што је толико и толико веће од Партизана :) Ти изгледа јеси па сам мислио да поделиш то са нама :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Vanja, ti i dalje nastavljaš sa "ali vi ste imali više" pričom. Znači, nebitno je što su i kod vas krali i kod nas, držaćemo se ko je dobio više od države, jer to opravdava sadašnje kukanje?

Da ne govorim o tvom argumentu "nema veze za pare od transfera, to nisu bile pare sa početka sezone koje je država dala jer su one pale sa neba". Znači, to sme da se pokrade, to je ok?

Ja i dalje smatram da su ujedinjenim snagama svojih lopovskih rukovodilaca i trenera i menadžera dva naša najveća kluba uništili sve sportove, a fudbal i košarku naročito. Vi slobodno nastavite da se hvalite dominacijom, 40 razlike, trojkom iz auta, Makabijem, F4, rekordom Evrolige i sl. I to će da prođe, osvojiće i Zvezda neku titulu, možda i dođe do Evrolige, ali se 90-e i Karijeve dve titule (EP i SP) više nikad neće ponoviti zbog Duleta, Todorića, Danilovića, Ace Ilića, Čovića, Miška Ražnatovića i kompanije.

Ali, bitno je da su Tegi, Dule, Danilović i slični kul, a sa druge strane imaju zlu Zvezdu sa Čovićem koji je ubio premijera, zar ne?

Jednostavno, ne slažemo se, i to je to, vi malo pametniji i normalniji navijači partizana ste svesni da je i kod vas sve trulo, ali je ipak kod nas "više trulo" pa to opravdava trenera nad trenerima i ekipu oko njega.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Што се тиче Тегелтије ја се слажем и са једним и са другим :) ( као да ме неко пита овде нешто !:) Ја нисам приметио да је он непријатан према гледаоцима који се јављају чак мислим и да је превише благ пошто 95% гледалаца се јавља са глупим питањима или да би викало звезда партизан бла бла...са друге стране Тегелтија многе ствари прећуткује што као новинар не би смео да ради....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@кали

па наравно да нико није јавно рекао да су то паре од државе. Знаш и сам у којој смо ситуацији, а и перу новац на тај начин.

@пера

опет си ме погрешно разумео... Не кажем ја да је небитна та прича око трансфера уопштено, небитна је у нашој 'Звезда државни пројекат' причи, пошто је то тотално друга тема јелте, пошто говоримо само о том државном новцу, не о трансферима.

Такође, слажем се са овим око упропаштавањем спорта.

Слажем се и са тим да Теги доста тога прећуткује, али и њему стално прете, њему и његовој деци! Буше му гуме, жврљају по улазу и та срања, тако да га и разумем. Али ја ево не могу да нађем ниједног новинара, поред њега, који се усуђује да прича и то мало... Ево нађите ми једног само.

Ја Човића мрзим (МРЗИМ) из тотално других неспортских разлога и само због тога ћу рећи да је трулије код комшија.

Али Дуле (који подржава Ђуру рофлмао), Даниловић табаџија и да не набрајам сада, су трули, без обзира колики цареви били као тренери или играчи...

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dejan Andjus!

е добар је он, иако је глупи циган :)

али он има две велике мане по мом мишљењу

1) острашћен је превише, не у смислу објективности, него у самом начину говора и избора гостију

2) углавном ради за банана медије, сад је на КЦНу ваљда...

Па на основу чега онда тврдиш да је Звезда добијала више пара ?:)

Немам физичке доказе наравно лол

али немогуће је да Звезда има већи буџет од Партизана, када нису остварили ниједан значајан трансфер...одакле паре?

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Па суштински гледано Звезда и није имала те паре :) Мислим 16 милиона еура је била дужна значи да је трошила више него што има :) Разни кредити од банака па онда " добротвори" као што је Беко који су улагали 100 а извлачили 200 :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda u ovih zadnjih 15 godina NIJEDNOM nije napravila neku mladu ekipu koja bi za neko vreme postala konkurentna Partizanu i na taj nacin prekinula dominaciju. Budzeti su cesto bili i veci od Partizanovih. Setite se par sezona kada je dolazilo po nekoliko crnja koji su ostajali mesec-dva., Zmaga, Gurovica, pesme 'da dovedes i Onila, ti bi opet druga bila..'

Kazem ovo jer mi je presmesno generalno misljenje navijaca Zvezde 'ok, do sada je vama drzava pomagala, sada ce nama, sta se buni debeli vepar'. Ponavljam - da je Partizan imao para da ostavi Pekovica i Velickovica godinu-dve duze, pisali bi u oci celoj Evropi. Prava pomoc je dobijena tek kada smo usli u f4, za razliku od FMP-Zvezde kada se sa vecim kesom uletelo kada je KK Crvena Zvezda ispala iz ABA lige, sto je Cokiju do jaja leglo, jer je, velikim delom bas zbog toga, uleteo lagano sa svojim FMP-projektom, odnosno, mnogo se lakse primila ta prica. Presmesno je sto se vecina lozi da je privatni Covicev klub FMP preko noci postao Zvezda. Nije. Mogao je i sinu da promeni ime u Dzejson Kid, ali nikada od njega Dzejson.

Prejadno je sto je Partizan do sada vec mogao da ima A licencu za Euro ligu, samo da nije miniran iz KSS-a za vreme Kapicica kisela-faca-kada-dodajem-Peri-Bozicu-pehar i vrsackog serifa sa kosarkaskim fetisom Babica. (Babic je najveca ljiga od svih u nasoj kosarci)

Link to comment
Share on other sites

da, jadni vi, niste uzeli pare od svih zivih igraca koji su odlazili iz kluba...

pustali ste ih za zrno pirinca?

ma uopste ne zelim da ulazim u raspravu... mislim vec sam osao ovom konstatacijom, al ono..

smesni ste ako mislite da samo jedna strana lapa, kod vas je sve (i u fk) na finjaka dok je kod nas o-ruk

Link to comment
Share on other sites

Zvezda u ovih zadnjih 15 godina NIJEDNOM nije napravila neku mladu ekipu koja bi za neko vreme postala konkurentna Partizanu i na taj nacin prekinula dominaciju. Budzeti su cesto bili i veci od Partizanovih. Setite se par sezona kada je dolazilo po nekoliko crnja koji su ostajali mesec-dva., Zmaga, Gurovica, pesme 'da dovedes i Onila, ti bi opet druga bila..'

Kazem ovo jer mi je presmesno generalno misljenje navijaca Zvezde 'ok, do sada je vama drzava pomagala, sada ce nama, sta se buni debeli vepar'. Ponavljam - da je Partizan imao para da ostavi Pekovica i Velickovica godinu-dve duze, pisali bi u oci celoj Evropi. Prava pomoc je dobijena tek kada smo usli u f4, za razliku od FMP-Zvezde kada se sa vecim kesom uletelo kada je KK Crvena Zvezda ispala iz ABA lige, sto je Cokiju do jaja leglo, jer je, velikim delom bas zbog toga, uleteo lagano sa svojim FMP-projektom, odnosno, mnogo se lakse primila ta prica. Presmesno je sto se vecina lozi da je privatni Covicev klub FMP preko noci postao Zvezda. Nije. Mogao je i sinu da promeni ime u Dzejson Kid, ali nikada od njega Dzejson.

Prejadno je sto je Partizan do sada vec mogao da ima A licencu za Euro ligu, samo da nije miniran iz KSS-a za vreme Kapicica kisela-faca-kada-dodajem-Peri-Bozicu-pehar i vrsackog serifa sa kosarkaskim fetisom Babica. (Babic je najveca ljiga od svih u nasoj kosarci)

druže, ako ti misliš da kod vas nije bilo para, varaš se debelo. Nije bilo da se Pekoviću da milion po sezoni, to sigurno, ali bi se možda nakupilo više od pola te cifre da se nije kralo. Svi su kao otišli iz kluba za samo 500k, važi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Djuru pljunem gde god stignem. Koliko nam je trulo u fku ne vredi trositi reci. Ako nista, bar nismo prezaduzeni, ali sve zbog Platinijevog statuta(ili sta vec) koji olaksava klubovima iz slabijih liga da igraju ligu sampiona, pa smo uzeli taj kes.(zapravo, znamo ko je uzeo, ali bar nisu isli sa uzimanjem u minus)Mislim, cime se ja tesim u nasem fudbalu, umesto da je na celu neko sa bar pola mozga i da svake godine ulozi pristojne pare u ekipu pa da redovno igra LS.

Dule mi ide na kurac takodje sa njegovim vezama sa Alkatrazom, sa istim tim Djurom, SPS-om i nekim proseravanjima. On je za mene zavrsio kada je stao na Snajedorvu stranu protiv nas sirotinje.

Mislim da bi mozda najbolje Partizan bilo da je Dzikic trener.

Link to comment
Share on other sites

мени само није јасно зашто се понавља та прича око крађе код трансфера, ту смо се ваљда сви сложили и ту је оштећен само Партизан.

пошто не капирате или не желите да скапирате, пробаћу овако.

човек има 10 јабука и 2 сина. једном да 7 јабука, другом 3. тај други син је одликаш, а овај први има све кечеве! :D

јасно вам је да је у тој расподели оштећен Партизан, на рачун Звезде Београд АЕ, док је код малверзација са трансферима оштећен Партизан на рачун људи из Партизана који коло воде...

ја сам ово у сваком посту мање више поменуо, а ви се враћате на трансфере, ал добро...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...