Jump to content

Kola na voz


Recommended Posts

Dobri ljudi,

Ovu sitnu knjigu pišem da pitam ima li neko nekoga u bivšem jugoslovenskom gigantu, Železnicama Srbije.

Hoću da idem za CG 29.06. i hoću da se ne smaram sa Ibarskom i 13 sati do dole, pa bih stavio kola na voz i legao da dremnem tu noć.

Esad, karata nema, zvao sam fine tete sa informacija i kažu da na dan putovanja dodaju ekstra vagone itd, pa treba tog dana u 9 ujutru da budem tamo i da se bijem sa ljudima oko tih dopunskih mesta za kola.

Da li neko ima nekoga negde ko bi mogao da pomogne da dođem do te karte elegantnije. Ovde je čak pitanje da li će biti neki roar rampage red pa nema garancije da neću izvisiti svakako.

Eto toliko :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

taj fazon :) mislim, prvo što (kad smo mi slali kola) čekaš satima da ih nabaciš na voz a posle i satima da ih skineš, ja mislim da je bukvalno po 3 sata sa svake strane bilo, to ti je već praktično ceo put do mora :)

a da ne pričamo oštećenja, gde je otišao auto vagon (pošto nije otišao na isto mesto kao i ostatak voza) i slično.

Link to comment
Share on other sites

Kakvih 13h do mora? Sta ti vozis, kuda???? Do Boke novim putem preko Zabljaka i Niksica (posto nema slepera, kamiona, autobusa) 8 sati mi je trebalo sa tri kratke pauze. Eventualno ako nemas neki mali gradski auto pa da kazzes da je put stvarno naporan, ali ako krenes ujutru put neces osetiti i stici ces i da se okupas.

Link to comment
Share on other sites

majko moja skupa budala :)

idem na adu bojanu, tako da mi mlada bosna nije rešenje. U vozu ću da spavam ceo put, probudim se i hop, samo sačekam tih par sati da skinem auto sa voza. Prošle godine sma išao isto dole na adu i putovao to katastrofalno. hteo da izbegnem radoven u kanjonu na ko zna kom tunelu, pa išao preko žabljaka, na nikšić i podgoricu. jeste put kul, Đurđevića Tara, sam Durmitor i čuda, ali brate. Smorio sam se kao dupe kada sam uveče stigao.

Stoga, ove godine bih da kuntam :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...