Jump to content

Problem sa kompom


Dule_smor

Recommended Posts

Otrezni se prvo pa javi da li secka još uvek! HAE

A disejbluješ zvučnu tako što odeš u bios (drkaj del dok komp butuje) i nadješ u setovanjima, uglavnom je pod Integrated peripherals > Onboard sound ili Blabla codec. I da nije tako, kopaj po biosu, naćićeš.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

ne zamrzava meni komp stalno, vec secka zvuk i to samo u browseru kad pustim klip...ostali audio/video zapisi rade sasvim normalno...a da zamrzne ceo komp i da krenu da krce zvucnici se desi jednom u par dana, mrzi me da drzim disejblovanu zvucnu toliko dugo:)...al dobro probacu ovih dana

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa jebote, rasprodaj to, mož da dobiješ 40 evrića. Dodaš još 40 i uzmeš g530, h61 ploču i 2gb rama. A da ne pričam da ako na to dodaš još 2gb rama i neku polovnu grafičku od 30e možeš da cepaš i sc2 i diablo 3 i šta ti duša ište.

Link to comment
Share on other sites

asus A7V600-X

sempron 2200

nvidia 6600

2x512 kingston

wd 160+80 hdd

win xp sp3

desi dule o/u

Gigabyte 7VT880

Athlon XP 1700+

nvidia FX5200

1gb + 512 kingston ddr

80+40 hdd

win xp sp3

ja mislim da sam pobedio :D kupujem novi komp tek posle duleta, želim da ga pobedim u našoj evo sada već skoro decenijskoj borbi!

Link to comment
Share on other sites

ahaha, togfu drug:)...videcete kad za 50 godina svi fensi kompovi riknu u nekoj katastrofi, a nasi prastari naprave skynet!

btw, pikao diablo pola sata, ne zabada

evo sad sam pogledao malo detaljnije sa disejblovanom zvucnom...znaci ipak secka youtube i sto je najzanimljivije zabada klip svakih 11 sekundi...znaci premotam unapred, pustim i zabode posle 11 sec i tako stalno...wtf?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vi da ste drugari, otisli bi mu na gajbu i ubili taj racunar bejzbolkama. To je pravi prijatelj, onaj koji ce da te upuca kad polomis nogu a bezite od horde zombija :D moram da prestanem da gledam DayZ stream-ove :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

dule, stavi nov sistem, nove drajvere, novi flash player, stavi i javu za svaki slucaj :D intaliraj obavezno i directx, podesi pogasi sve teme u windowsu i slicno.. pa ako ti i dalje bude seckao, baci ga u staro gvozdje ili otvori oglas na ruru da ga poklanjas :D i naravno kodeke nove :D dovoljan ti je k-lite codec pack..

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja ću da poklonim ddr memoriju pobedniku! (te raspad ploče moraju da obore mem clock na 333 sa 400 ako se koriste više od 2 modula ako se dobro sećam hohohogrok)

dule, kupi nov komp, stavi nov sistem, nove drajvere, novi flash player, stavi i javu za svaki slucaj :D intaliraj obavezno i directx, podesi pogasi sve teme u windowsu i slicno.. pa ako ti i dalje bude seckao, baci ga u staro gvozdje ili otvori oglas na ruru da ga poklanjas :D i naravno kodeke nove :D dovoljan ti je k-lite codec pack..

fixd. [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...