Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Poceo sam da se pakujem i polako me vata euforijica \o/ Inace pricala mi ova zena kod koje trenutno boravim dozivljaje sa letovanja u Italiji. I jedan od detalja koje bi spomenu je da mi je rekla da je nekom igrom slucaja njen povratni let bio prenakrcan i da su nudili dobrovoljcima novu kartu za let sutradan + 900$ dolara bonus ako bi hteli da propuste taj let. Kaze ona nije htela da prihvati bila je umorna i islo joj se kuci [V]

Nego Lucky (ili mozda neko drugi) secam se kada sam odlazio da si mi spominjao da neki prevoznik (Gea tours ili tako nesto) vozi do Budimpeste za 35e. Trebao bi mi prevoz iz Budimpeste ovog puta pa ako idalje imas info tog prevoznika bio bih ti zahvalan

edit: dajte neki rurbasket

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

super je gea turs, možeš da se dogovoriš tačno gde da te pokupe u budimpešti (ako npr. hoćeš da izblejiš u gradu a ne pravo s aerodroma gajbi) i dovezu te ovde do kuće. mada mislim da je onda cena 40 ili 45e.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na informacijama. Poslao sam im mail upravo. Inace nije mi problem da se klackam vozom, cak stavise i 15-20e je jeftinije ali necu se ciganiti. Ovo je udobnije i brze za nekih 5-6 sati

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

lucky dobro to, al nemas ni kvalitetno mesto gde mozes da iskuliras kad te smori celih 6-7 tobogana, s obzirom da je voda u svim zezalicama u najmanju ruku pretopla. Mislim, gotivim ja tobogane, ali ne mogu bas ceo dan da se penjem ko ludak i cekam 5 minuta za 10 sekundi spusta. Mada tu sam i ja imao pogresna ocekivanja, ipak je to vise namenjeno deci

Link to comment
Share on other sites

Pazi, gledajući u regionu (pa da kažemo i u Turskoj, Grčkoj...) taj akva park je na nivou tih, jednostavno ima svega i svačega. Problem je ako ideš vikendom, po meni, jer je gužva prevelika i to je bezveze.

Ja se ne sećam da neki drugi akva park ima mesto za "kvalitetnu bleju" kada te smore tobogani, ne znam na šta konkretnije misliš.

Voda u bazenima je katastrofa topla i ako ima ljudi tj. gužva je, to je haos.

Link to comment
Share on other sites

trebalo je da idem u taj akva park u aranđelovcu al je kojot prodao pa na kraju nismo otišli. gledajući vaše postove, kontam da mi je učinio uslugu :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sma čuo priču od kolege da je neki njegov ortać tamo bio i da su mu drpili pare iz novčanika ostavljenog u onom ormaru na zaključavanje. Nikakvi tragovi obijanja, nego je neko prosto došao s ključem, izvadio pare, sve ostalo ostavio i poz voz.

Srbija

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ovde u petrovcu imaju dve vrste lockera. Prvi je manji, sef, sa ključem i pokrivaju ga kamere i obezbeđenje (šatro) i tu su oni odgovorni za dragocenosti itd.

a drugi oni veći lockeri su za presvlačenje tamo u "javnoj zoni" i tu si sam na svome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...