Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Danas bio kod ove porodice gde sam ziveo ceo jun. I setim se da sam uzo novi super kul telefon i odem do "rezervne garaze" da snimim vozni park. Inace njih je u porodici cetvoro od kojih troje voze i svako ima svoja kola koja su u "glavnoj garazi" i nisu na ovom snimku. Ovo sto se vidi na snimku truli tako bezveze :/ Sumnjam da se ijedno od tih vozila koristi cesce od jednom u godinu dana. A ista ta porodica odbija da kuva i kad ne jedu u bolnickoj kafiteriji za 3$ onda jedu ko vrapci neke bobice i slicne kurce. Oj zivote ....

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

gresis Mindzi, taj fudbal je bio nakon sto sam napusio sve clanove i napustio forum rekavsi da se vise nikad necu vratiti, a sad sam dosao i prekrsio rec, sto po tebi znaci da takva osoba nije covek

  • Downvote (-1) 1

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jbt gledam street view i sicilija je onaj najgori italijanski ciganluk - zaista mi nije jasno sta je to bozanstveno, rajsko i romanticno tamo. ada >>> sicilija

www.magelan.rs/.../3325-adria_hotel_marita_city_... - Translate this page

ADRIA AIRWAYS, Hotel Marita 4*, City Break u Portorožu sa avionom iz Beograda!

avion car, idemo ja i on na pivo u portoroz!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel bio neko u Aqua parku u Bačkom Petrovcu, i kakvi su utisci? Išao bih tamo sa porodicom jedan dan, sve lepo izgleda na slikama, al' mi je pouzdanije ako je neko bio već da opiše.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

idi radnim danom, znam toliko

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Danas bio kod ove porodice gde sam ziveo ceo jun. I setim se da sam uzo novi super kul telefon i odem do "rezervne garaze" da snimim vozni park. Inace njih je u porodici cetvoro od kojih troje voze i svako ima svoja kola koja su u "glavnoj garazi" i nisu na ovom snimku. Ovo sto se vidi na snimku truli tako bezveze :/ Sumnjam da se ijedno od tih vozila koristi cesce od jednom u godinu dana. A ista ta porodica odbija da kuva i kad ne jedu u bolnickoj kafiteriji za 3$ onda jedu ko vrapci neke bobice i slicne kurce. Oj zivote ....

ali to je amerika i neki ovakav pickup polovan kosta 5k usd a chopper 2k usd?

i nisi im blurovao tablice, sada ce da te tuze za povredu privatnosti!

Link to comment
Share on other sites

gle dvini ponovo ugnjetava Srbe na ruru

on je našao da očitava lekcije iako je snimljen u gejovskoj masi i bio spreman da pretrpi obrazovski linč zarad vagine,koji prebacuje Srbima što se slikaju sa srpskim zastavama i što okreću roštilj na +40,a posle toga rešio da izrabljuje ženu koja će da mu očisti stan

car!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

\o/

grujo to se zove podrska samohranim majkama i podsticanje razvoja samozaposlenistva medju ugrozenim socijalnim slojevima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ali to je amerika i neki ovakav pickup polovan kosta 5k usd a chopper 2k usd?

i nisi im blurovao tablice, sada ce da te tuze za povredu privatnosti!

vidis da video nije public. Ne brini se na sve sam mislio :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

okreću roštilj

greska u koracima

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...