Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zato samo rakiju i kiselu deri

ne,nikad kiselu!

Ali bez zeze:)Obicnu vodu pij uz rakiju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bio juce svratio do tetke posto joj bio rodjendan,i tamo blejao sa njenim klincima,odnosno mojom bracom:)I sad,klopao ja sa njima,i najstariji (Vuk,sad ce osam godina) krene da mi isprica vic

i sad,isprica on meni vic ala lucky :tf: ja se naravno nasmejem da ne bih smorio dete i u tom

vanja (jedan od blizanaca,ima 6 godina),posto je bio zadovoljan mojom reakcijom,kaze,imam i ja jedan vic za tebe o hrani :)))))i ja,kao,ajde vanja pricaj...enivej,posto sam umirao od smeha,uzeo sam i zapisivao ih jer je mali jebeni genije,imao sam osecaj da sedim pored sestogodisnjeg laga koji pise dolana za decu :)))))))))))))))))))))))

Pita kecap solju sa mlekom "jel znas koliko je 2+2"

M: ne znam,sto?

K: pa ja sam mislio da si pametna

Pita kulen pecenicu "jel radis domace zadatke"

P: ne,zato sto dobijam jedinice,a ti?

K: ja volim jer dobijam petice pa se onesvestim

pita margarin pavlaku "jel volis cokoladu?"

P: ne

M: a bebu

P: ne

M: a tatu

P: nemam pojma

pita bombona lizalicu "zasto si tako debela"

L: pa zato sto sam bela

B: pa zasto si bela

L: pa da se ubijem

pita torta sladoled "zasto jedes kugle na sebi kad su ti to oci i glava"

S: pa zato sto volim

T: pa od cega su ti oci i glava

S: od jagode

ja se izvinjavam ruru ako nije smesno,mozda je meni to urnebesnije nego sto zapravo jeste jer sam ga gledao kako sve smislja i improvizuje :))))

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

BRAVO LEŠKO JEBO TE KURAC!!!

strokane, sine, ti se zajebavaš, je l da?

mozda je bila neka povračaču akcija :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ima neki trip sa apsorbovanjem alkohola:)

tipa,kisela voda ti stvara gorusicu i onda ne razblazuje rakiju kako treba u stomaku :)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ko izjednacava sinusni signal sa amplitudom ne moze reci za sebe da je pametan?

ne, nego ne moze reci za sebe da poznaje mehaniku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne, nego ne moze reci za sebe da poznaje mehaniku

Ma kakve veze sad to ima sa mehanikom?

I pametan covek nece reci hajao fitoplankton je isto sto i bazidiomicetes ako ne zna sta je to. To je poenta.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] dobar je klinac ima potencijala, mada se posle drugog "X pita Y" nazire sablon haha :)

Ko izjednacava sinusni signal sa amplitudom ne moze reci za sebe da je pametan?

prvo pamet nema veze sa poznavanjem osclatornog kretanja. A drugo ja sam prilicno siguran da je on to rekao u kontekstu "amplituda talasa je dostigla životni maximum" u smislu:

CodeCogsEqn-1.png

(inb4 raspravljam se sa dakijem)

Edited by bogs
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da pamet ima veze sa tim da li ces koristiti termine koje ne razumes, a naravno da pamet nema veze sa poznavanjem talasa.

A i moramo razgraniciti da li govorimo o vrsnoj amplitudi, vrh-vrh amplitudi ili nekoj drugoj?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

danasnja nagrada za imbecilni dizajn ide HTC-u

7825.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

iam takav (EU ver) koji sam dobio sa Desire-om?

verovatno si primetio da ne mozes da ga ustekas iza stolica/kreveta/stola/cega god

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...