Jump to content

STEAM


Recommended Posts

cekirajte tu i tamo amazon ima dobrih stvarcica :D

+1

samo pazite šta kupujete, neke igre nemaju steam key već samo amazon download. Pa čitajte pažljivo, plus, prvi put mi se desilo da steam nije hteo da mi prihvati key pre neki dan jer igra nije dostupna za naše tržište tj. verzija koju sam ja kupio. Ništa što malo VPN-a nije moglo da sredi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa reci i koja igra :)

vecina igara zahteva steam ima to u Requirementsima crno na belo, i ima ih veoma mali broj tipa - ME3 kojih nema na steamu

takodje proveriti i kakve vrste DRM-a su u pitanju ako su verzije sa amazona

Inace ima brdo stvari koje je jeftinije nego na steamu a i u dolarima je :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inversion, ali je bio za severnoameričko tržište pa sam morao VPN-om da ga aktiviram.

Piše u requirements, a nekad čak stoji gore odmah pored PC Download da se bira i Steam Key.

Realno ima svašta, čak i dobijaš bonus od 5$ za određene kupovine koji mogu da se iskoriste posle za neke druge određene kupovine.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ma ne bre čoveče, sve radi po sistemu In Cart/ Checkout/ Redeem.

Jedina igra koju sam ikada morao da vpnujem je Inversion, a i za to mi je trebalo ne više od dva minuta u koja računam skidanje VPN-a/instalaciju/registraciju/restart steam-a/pokretanje VPN programa/redeemovanje/gašenje steama/gašenje VPN-a i restart steama.

Ima raznih dilova, gamersgate isto ima par sramotno jeftinih akcija. Izčekirajte one sve linkove što sam postovao na - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234926947

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Sta je smesno? Das konstruktivan odgovor, dam ti bonu

edit: eventualno da mislis da nisam probao, pa da licim na tipove koji su ostavili komentar za farcry kako deluje odlicno itd itd.

Probao, super koncept, samo online serveri zvrje prazni posto je igra stara par godina, i bilo bi super ako bi se skupila neka ekipa.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...