Jump to content

STEAM


Recommended Posts

usao na steam posle 100 godina, cemu sluze oni leveli na profilu?

 

e jebiga sad, listaj ovaj topik unazad, detaljno smo pričali o tome, imaš FAQ na stimu koji je jasan takođe. Ukratko - ničemu sem što imaš veći level, dobijaćeš redovnije booster packove.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

iskreno jos uvek se predomisljam izmedju SFIV i KOF XIII 

 

sfIV ima veci community i igrace se jos dugo do sfV  a i ima provereno dobar netcode za razliku od jebenog MK KE

 

---edit ili skullgirls iskreno sam odusevljen , ali overicu kof narodnu verziju pa mozda da pokrenemo novu temu o fajt igrama

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Sta znam...Picio sam KOF dosta kao klinac, a cak i do skoro sa ortakom, emulirali preko mame-a.Kad smo videli KOF na steamu ,obradovali se samo tako.Vec vidim kako ima da visim za kompom do 5 ujutru uz KOF.

 

Malo sam se razocarao u Super SF4.

Dok mi je cist SF4 skroz okej, ovo drugo mrzim.

 

Andinajabli, SF serijal ima znatno vise fanova, i bice bolja investicija od KOF-a.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

kontam da nama neće ništa značiti... sad ću baš da kupujem komp specijalno samo za SteamOS, ali super je što će ovo biti bukvalno konkurencija konzolama samo tako. Još kada retaileri računarske opreme krenu da sklapaju svoje Steam OS konfiguracije. Dohvati alienware (koji su i dalje mislim partneri sa Valveom) i sklepaju kastom SteamOS mašinu koja je 300x bolja od bilo koje nextgen konzole i lupe 399.95$, 499.95$, 599.95$, money_sound.wav

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

to i mene zanima pošto je Linux Steam u pitanju, vidim oni ovde pominju hiljade igara, a Linux Steam ima trenutno oko 300 naslova, što je opet lepo ali nije "thousands of games".

 

Mada, detaljnije kada pogledam ovaj pasus, i to je jasno:

 

Hundreds of great games are already running natively on SteamOS. Watch for announcements in the coming weeks about all the AAA titles coming natively to SteamOS in 2014. Access the full Steam catalog of over nearly 3000 games and desktop software titles via in-home streaming.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, cekaj. Steam ce napraviti sopstveni OS a imace neke veze sa Linuxom? Ne razumem. :)

 

Linux based OS = SteamOS.

 

Sa tim da možeš i sada da napraviš konfiguraciju, instaliraš windows, sve drajvere i šta hoćeš, instaliraš Steam, staviš da ti butuje u Big Screen mod i to ti je to, a nisi ograničen igrama za Linux.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Neki tip je leekovao dizajn HW na kome ce ici SteamOS inicijalno

EOuOI1m.jpg

:tf:

 

sada ozbiljno:

 

You can play all your Windows and Mac games on your SteamOS machine, too. Just turn on your existing computer and run Steam as you always have - then your SteamOS machine can stream those games over your home network straight to your TV!

 

Dakle sve igre koje nisu native na Linux-u (~90%) ce biti strimovane sa vaseg "glavnog kompa" do TV-a.

Edited by stator
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...