Jump to content

STEAM


Recommended Posts

i šta ti je napisao? Ja sam im malo drčnije odgovorio i onda su ostavili open ticket i da su uzeli stvar na razmatranje pa će mi se javiti.

 

Nisam ja supportu slao, oni shalju samo automated msg tako da me oni ne zanimaju stvarno. Kada sam im slao na mailove napisao sam im da mi odgovore na moj mail i samo je iz ovog celog spiska neki David odgovorio na moj mail.

 

Hi Bosko,

This makes sense to me. I've forwarded your request to the Steam Community people and I hope we can get it fixed for you.

Best regards,

-- David

 

 

 

E sad shta dalje nemam pojma,  ako ima neko ideje neke nek se javi.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

interesantno, samo me zanima da li će ovo biti u domenu "x osoba pozajmi Y osobi igru" i ovaj piči ko da je njegova ili ima ograničenja kao da igra fazon demo i da li će to sve biti besplatno? Kako bilo, dobra je fora jer prenose na igrače da bukvalno reklamiraju igre za njih. E sad, uvek može da bude problem što neke igre su presranje, a ljudi ne znaju dok ne kupe, pa će ovako moći da saznaju i onda u stvari ne kupe igru. To je dobro za igrača, nisam siguran koliko za Steam.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Inače, što se tiče dodavanja Srbije u Steam, nema leba od tehničke podrške:

 

There is no ETA on a fix. As there is nothing further that Steam Support is able to do, this ticket is considered closed.

 

 

Pa čekamo da vidimo da li će ovi koji su više u lancu da urade nešto pametno.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Samo da skrenem pažnju onima koji plaćaju igre, a vole TD žanr - na Steamu ovog vikenda Defender's Quest za manje od 5€.

 

Vrlo šarmantna igra, retro-naivna grafika, kao duhovitasta priča, a sve to u paketu nije jadno za razliku od tone drugih igara.

 

Nisu toweri nego kao heroji koji leveluju i imaju opremu...

 

U onom jednom talasu TD igara iz 2011. i 2012. svakako se izdvojila kao "jedino što valja osim neprikosnovenog Defense Grida".

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...