Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

tacno je da ovde ne zaboravljaju da je Hrvat i onda ga zbog toga manje cene...

mene isto podseca jako na Pirla, ne gresi nikad i gotovo uvek ucestvuje kod gola (ako ne gol/asistencija, onda da onaj KLJUCNI pas) i odlicno se krece, carski igrac.

Nasri je isto odlican, koliki god da je cigan, ali on em nije isti tip igraca ko Luka, em ima velike oscilacije u igri u kratkom vremenskom periodu (pr. kako je igrao protiv Celzija i Sautemptona, a kako protiv Liverpula)

Totnam ce tek sada videti kako im je bez luke, ispod petog mesta zavrsavaju sigurno, a ja im predvidjam neko 7-8. mesto

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ako dovedu Mutinja to je solidna zamena..

a neko je pomenuo Defura, on stvarno ali stvarno kida..ne znam kako vec nije u nekom vecem klubu od porta..on i Axel su sabijali u standardu..

a ovo sto ima mamic sa modricem ima sa jos 30 igraca sigurno..a kod nas imaju bambolici, keka, ramadani, ranko stojic i slicni..

Link to comment
Share on other sites

Švajni je bolji u defanzivi, ali slabiji napred i po meni više greši od Modrića.

Alfa objasnio, iako je glupi grobar :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slozicu se da se ne slazemo :)

mozda i jesi u pravu, ipak si ga gledao uzivo. mada, i ja gledam kroz neke druge "naocare", npr. meni je iniesta izmislio fudbalsku igru za cavija, bukvalno. ali opet to sam ja, sigurno ima ljudi koji se ne bi slozili samnom. i taj fabregas, iako je slina, verujem da ce bez problema zaobici cavija.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ma naravno, mislim svako može da ima dobar i loš dan i sl.

Ja taj primer dajem čisto jer sam do tada mislio da je on prosek, i da ga poprilično veličaju bez potrebe. Takođe, veoma me je oduševio na EP protiv Španije gde je odigrao ekstra protiv onakve sredine koja će da pojede skoro svakog igrača

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Onda se ja ne slazem sa obojicom :)

Svajni po meni mozda malo losiji u napadu, ali tu je veliki faktor i uloga u ekipi, ali je zato za klasu bolji u odbrani. Ima i Svajni "loptu", ima sut bolji, ali ne ucestvuje toliko cesto u napadu kao Luka.

Ali zato se ne slazem da ce Fabregas biti bolji od Cavija, Fabregas je meni vec godinama isti i bez obzira sto je jos relativno mlad ne vidim neki napredak kod njega...

Link to comment
Share on other sites

Pa realno, sad kad razmislim, a tako nesto je rekao i alfa, tog modrica smo (bar ljudi iz moje okoline) pljuvali, bas zbog tih hrvatskih medija i njihovih prica. jednostavno kad toliko smaraju, svaku gresku vidis, a dobar potez i dobre igre previdis. naravno ta tekma protiv spanije na euru, nije mogla da se previdi, jer je svaki igrac odigrao nerealno.

zbog tih natpisa "najbolji na svetu" ... i nisam previse objektivan sto se tice njega, ali i dalje stojim iza toga da je svajnstajger bolji.

a ako se pokaze kao pravi u realu, pojescu sva govna koja sam israo :D

edit:

toma:

kako fabregas stagnira, prosle sezone bio drugi strelac i drugi asistent barse?

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

prvo ćemo da sačekamo Gruju sa mrtvim Žiruom :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa po meni je veci uspeh biti najbolji asistent u Arsenalu i Premijer ligi, nego u Barsi koja gazi sve zive sem Reala u onoj banana ligi.

A i ta statistika ne mora nista da znaci, evo recimo Modric je prve sezone u Totenhemu imao skoro duplo vise asistencija nego prosle, a napredovao je i te kako.

Link to comment
Share on other sites

javi martinez u bajernu za 40m, klubovi su potvrdili tu cifru

glava me boli od ovog sranja, bajern je sigurno klub sa najboljom organizacijom i poslovanjem u svetu, ali ovo je toliko glupo da lici na liverpul i njihovu transfer politiku

40m.... aaaaaa, hazard kostao manje, modric isto..

scheisse

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobili su vrhunskog mladog a zrelog igrača koji je hteo da dođe kod njih, a koji može da pokriva više pozicija po vertikali (poput Dušana Petkovića svojevremeno u našoj reprezentaciji :tf:). Pritom znajući Bayern, ima da ostane kod njih narednih 10 sezona tako da će se sigurno on otplatiti. Ja bih se na tvom mestu više brinuo kolika će biti otkupna cena malina nego kakva je bajernova transfer politika :)

Link to comment
Share on other sites

e vidis,40 miliona za havija martineza je previse sa obzirom da u veznom redu imas ceo hitler jugend koji je stub nemacke reprezentacije

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dembele u totenhemu za 19 milki evra.Aj sad neko nek mi objasni pomamu za tim likom.Govorilo se da ce u Real,pa u Mancester,na kraju zavrsio kod Avb-a.Ofanzivni igrac koji je za 2 sezone postigao 5 golova,i ono...gledao sam fulam bar 6-7 puta prosle sezone i nije se video nigde.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kako moze da ti bude prosecan, kada si sam rekao da je veliki radnik i moze da igra na mnogo pozicija? :))

mnogo zahvalan igrac...

evo pogledaj klip sa tekme protiv junajteda

http://www.youtube.com/watch?v=8A6foHHdgJc

sve radi!

prosto ne znas koja je pozicija i naravno da utice na igru

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...