Jump to content

Transferi 2012


GibanicA

Recommended Posts

palo mi je na pamet da napravim ovaj topik nakon sto sam procitao ko je, doduse navodno, dobio jednu od najbitnijih bitaka za fudbalere ovog leta..

Eden Hazard is reportedly set to sign for Chelsea after making a decision on his future

ako je to istina, velika pobeda za celzi..ja licno, davno nisam video boljeg i sposobnijeg fudbalera..prosle godine je bio malo sebican, sad je sazreo i ima sve uslove da postane superfudbaler..brz, dribla kao zmaj, ima ideju, sut, pas, hrabrost..mislim da ce, ako ga povrede zaobidju, dominirati..nadao sam se da ce ga Arsen maznuti al cim se Siti ukljucio znao sam da od toga nema leba i da ce cena otici u kurac..

trazio je mesto gde ce moci da igra stalno a u sitiju bi ipak morao malo da se muci..ovde mu je prazan teren..Kalu i Maluda pale, Staridz i Marin su kvalitetom miljama iza njega..znaci on i Mata iza spica..Pa cak ce i Tores davati golove pored takvih ljudi iza sebe!

Link to comment
Share on other sites

koliko mi je samo krivo sto ce kagava zavrsiti u junajtedu :c

i voleo bih arsen da mazne sahina,za jedno 10milki

i kontam da ce tevez sigurno zavrsiti u milanu,ali jos nisam siguran u cijem taboru

medju neroazure ga vodi argentinski lobi,medju rosonere mentolska sredina u koju bi se uklopio:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kakav je bednik ovaj barios..mogao je da sipa u nekom gotivnom klubu a zinula mu bulja za pare da ide u kinu..

pritom ima 28 godina, nije deda pa da nema gde drugde..

brate,kad su najraspalijem pranjicu dali 10 miliona za tri sezone u Kini,ne smem da zamislim koliko je on uzeo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...