Jump to content

Neočekivani događaj danas u Beogradu!


Recommended Posts

aco znam da ti nista nije jasno, navikli smo da nista ne razumes

 

trpy mirc je gramaticki ispravnije od irc

nigde ja nisam rekao da ne razumem nešto, već da je to malo debilno.

I što pričaš u množini? ah, baš sam šašav, pa logično mirc lobi i ti, jer da?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ok, teo sam da budem fin, evo ovako:

glup si kao kurac jer ne razumes sta je lobi, a fora koju ne razumes naravno da ti zvuci debilno. Ako nista bar si skapirao zasto pricam u mnozini

 

I nemoj vise samnom da pricas sa te ,,visine'' koju si pokupio citajuci postove, ja sam mozda glupi bokser al sam pametniji od tebe 4 do 5 puta, samo me nerviras za dzabe

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

ok, teo sam da budem fin, evo ovako:

glup si kao kurac jer ne razumes sta je lobi, a fora koju ne razumes naravno da ti zvuci debilno. Ako nista bar si skapirao zasto pricam u mnozini

 

I nemoj vise samnom da pricas sa te ,,visine'' koju si pokupio citajuci postove, ja sam mozda glupi bokser al sam pametniji od tebe 4 do 5 puta, samo me nerviras za dzabe

brate ćelo..

samo sam konstatovao da ti je svaki drugi post mirc lobi etc. Uopšte ne pričam sa visine ne znam što si se istripovao, i gde sam ja rekao da si ti glupi bokser, lol?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam sreo Dz pre koji sat u Dzordza Vasingtona. Bila mi je poznata faca, ali tek sam joj sad stalkovao FB i skontao zbog neke pravougaonaste ogrlice da je to ona

Naravno, zurio sam u nju par puta da joj bude bas, bas neprijatno, i pokusavao sam da skontam ko je, a ona je vrpoljila nogama, sarala pogledom i pokusavala da cita knjigu, uz povremeni "hu da fak ar ju i sta 'oces?" pogled.  :tf:
Srecom, obrijao sam se juce, tako da sam izgledao kao random napaljeni petnaestogodisnjak.

inace, prepolovila se u licu, u odnosu na ono na slikama.



uzgred, nije se nesto smanjio gornji obim :tf:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam sreo Dz pre koji sat u Dzordza Vasingtona. Bila mi je poznata faca, ali tek sam joj sad stalkovao FB i skontao zbog neke pravougaonaste ogrlice da je to ona

Naravno, zurio sam u nju par puta da joj bude bas, bas neprijatno, i pokusavao sam da skontam ko je, a ona je vrpoljila nogama, sarala pogledom i pokusavala da cita knjigu, uz povremeni "hu da fak ar ju i sta 'oces?" pogled.  :tf:

Srecom, obrijao sam se juce, tako da sam izgledao kao random napaljeni petnaestogodisnjak.

inace, prepolovila se u licu, u odnosu na ono na slikama.

uzgred, nije se nesto smanjio gornji obim :tf:

 

ahaha to si ti

ma ovo uopšte nije istina

 

nit sam istripovala da si buljio, niti mi je neprijatno kad me iko gleda XD vidim ja nešto mi poznat lik al ono

 

I da razjasnimo, to na ogrlici je ZNAK ALHEMIČARA IZ FULLMETAL ALCHEMISTA ONELEVEN

  • Upvote (+1) 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...