Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mnogo je dobro u Beloj Crkvi, ja sam letos bio kod drugara na kampovanju, bas je onako blejacka atmosfera, plus jezero da pljunes. Da imam organizovanije ljude pored sebe, iscimao bi ih da idemo tamo, ali mi se jedva i za ovo dogovorimo.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

samo da se popisam po prvom maju takodje i svim somovima koji su stavili datum u kos sa slavama

Kili ne da da se komunisticke tvorevine trpaju u isti kos sa Pravoslavnim tekovinama!

Kili drug vernik!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

kreki brate,ja se ne bih druzio sa takvim retardima,realno

ili u najmanju ruku,jednostavno ne bih isao sa njima za prvi maj

@prvi maj

sutra cu jedino da URANIM na posao,pokusacu da nadjem neku mesaru koja radi da mi sprzi kilo cevapa,kupicu 5-6 pive,sesti na terasu i jesti i piti dok se ne uspavam i muve me ne pojedu

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kreki brate,ja se ne bih druzio sa takvim retardima,realno

ili u najmanju ruku,jednostavno ne bih isao sa njima za prvi maj

isto sam pomislio dok sam citao post... klasican drkos.

inace, snimio sam RURomobil danas na kosutnjaku, kod ski staze. neko je iskoristio lep dan :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

mič, mene si video, mogao si da se javiš!

inače, košutnjak je već pun likova koji su zauzeli busije i planiraju da noće (imaju i šatore i sranja), mogu samo da zamislim koliko će đubreta da ostave.

i pošto inače ne vozim po beogradu, svaki put se smorim koliko je novih ležećih policajaca, novih debilnih znakova i semafora, novih rupa po ulicama i koliko ljudi bezobraznije i retardiranije voze. al ruromobil je toliko zen (verovatno zato što ga nema smisla voziti brže od 45 kmh) da to sve nema uticaja :D

realno suviše je mainstream postao taj prvi maj, tako da ne idem nigde.

fokin nigster

kreki brate,ja se ne bih druzio sa takvim retardima,realno

ili u najmanju ruku,jednostavno ne bih isao sa njima za prvi maj

nemoj tako, seti se kreme za sunčanje :))))

Link to comment
Share on other sites

Vratio se malopre sa Kostunjaka, bio sam na trim stazi...

Bambi bi bio u fazonu "Covek je u sumi - bezimo odavde" :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Proveo sam 4 predivna(mogu reci najbolja u ovoj godini za sad) dana u Beogradu, video sam se sa dragim prijateljima al steta sto nisam video sa dragim rurovcima ona bi bilo savrseno.

Sad sam se vratio smoren u Cacak medjutim sretoh ortaka iz kraja i saznah da pravimo uranak na 3 minuta od moje kuce kod nekih garaza (urbano poz). Ima da se olesim i placem od srece.

poz

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ma setao sam klinca...da se navikne na trim stazu :tf:

Samo sto je umesto mirisa i mira sume tamo postao slet rostilja, narodnjaka, satora....

fantasticno je sto su raspalili rostilje, podigli satore i odvrnuli muziku i preko puta groblja :fp:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...