Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Neiživljeni studenti iz unutrašnjosti, kod kuće patrijarhat a kad umaknu roditeljima iz vidokruga onda bi gurali kurac i zmiji u usta

[roflmao]

al' nije samo to, već ono, u osnovnoj i srednjoj su bili buljaši i onda sad nemaju razrednog koji će da ih smara, a i realno, faks im je poslednja prilika da ispadnu kul likovi pred ženkama pa ne propuštaju priliku.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, te turske šeme po bgdu su kao što su palačinke bile svojevremeno. još kad sam video onaj chimney cake, ima li šta gluplje od toga...

Danas bio babi rođendan, tako da sam jeo ražnjiće i crni lukac i domaću pogaču. A pogača nikad bolja, pošto je baba umesto vode iskoristila onaj presolac odnosno vodu u kojoj se čuva sir, tako da je bila odlična!

Link to comment
Share on other sites

A pogača nikad bolja, pošto je baba umesto vode iskoristila onaj presolac odnosno vodu u kojoj se čuva sir, tako da je bila odlična!

Uuuuu jebote, koliko mi ovo dobro deluje.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa valjda je trebalo da ti ispeces pogacu babi za rodjendan? :)

pa valjda je dovoljno što sam joj kupio poklon trep trep? i pivo i sladoled i sve što najviše voli :) a i realno, ne bismo se mi te pogače najeli :)

Uuuuu jebote, koliko mi ovo dobro deluje.

baš je dobro, ne znam kako bih opisao ukus, vuče na neki slavski kolač malo, mada je to možda pogrešan "trag" da skapirate ukus :)

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod hrane, je l' provalio još neko najezdu turskih specijaliteta po Beogradu?

izvalio ja, nadam se da su samo likovi skontali novo tržište otvoreno uz pomoć turskih serija, a ne neki prodor na zapad

laki, meni je chimney cake odličan :)

Link to comment
Share on other sites

odavno su oni prodrli na zapad, nas su valjda obišli jer smo jadni :D

a chimney mi je onaj fazon, svi ga kupuju kad se otvorio i posle mesec dana bleji prazan. a nije im neki izbor "preliva".

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

izvalio ja, nadam se da su samo likovi skontali novo tržište otvoreno uz pomoć turskih serija, a ne neki prodor na zapad

laki, meni je chimney cake odličan :)

takođe, mada je meni još bolji originalni, češki koji sam jeo tamo, trdlo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...