Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E da, video sam nekog u majici Samo rejv (2008. izdanje), bas na tom mestu gde sam ja bio, kod restorana Golf, lici na Spua, brada, kacket, poznat mi je strasno, ali nisam hteo da lupam, a i bio je u drustvu nekih bad ass motherfuckers-a, pa nisam hteo da se javljam :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Bili smo dva dana u lokalnom selu kod ortaka, raspolovili smo se od zajebancije, polu smo žurku napravili za prvi maj, bilo je jedno 30-ak ljudi.

Inače, moji dole u Jagodini su uzeli štene staforda, odavno mi nešto što je živo nije donelo toliko radosti kao to slatko štence,u stanju je ceo dan da se igra icon_smile.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

данас тотална доминација на теренима за баскет код голфа. Попио сам 10+ пива, и јебао матере под обручем. Кад ће бити неки РУР баскет да играм центра

Link to comment
Share on other sites

Dodji u Svicu m8 [8D] Ja sam prosli mesec imao mozda 7 radnih dana, a dobio sam ceo iznos plate, i utrosio mozda 4 slobodna dana! Manje se radi nego u Srbiji!

to ozbiljno ili? ovde nas teshe zonfic, ma u svajcarskoj su hteli da im daju jos odmora, a oni se bunili, hoce da rade.... i mi kao toooo BREE mi kao svajcarci. sad ce 28mog memorial day. tad cu ladim jaja.

inache, jebo Occupy wall street ja u dupe. danas u subwayu negde na pola puta do ofisa, i ne krece voz. krece neka buka, pogledam, kad ono 10 hipija polegala na vrata i ne daju da se zatvore. ALL DAY ALL WEEK OCCUPY WALL STREET. i tako 20 minuta. kad nisam izvadio kurac i poceo da ih jurim po stanici sto im majki posisam.

a policija zonfic pregovori, umesto da ih pozvekecu pendrecima po glavama. sad kad krene lepo vreme krenuce dozivljaji macka toshe kad budem ishao na posao

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam bio na nekoj hevi metal zurci, razvalio sam se i borim se sa zivotom sad na poslu. Povracao sam, ne mogu da gledam, pijem 5. flasu kisele i tako.

Poz za ivana i dane master trolovanja o/

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Apropo pileta i kupovine: Vel'ko pakovanje, nivea, oko 400 din. Zaboravih da dodam sok vocnu dolinu. Gledam ja cene Laki, ali nisam neki potrosac da bih otisao do nekog hipermarketa i pazario, ovako uzmem par stvari ali se opecem. Kontam da bi u veru/idei ovo bilo 100-200din jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Apropo pileta i kupovine: Vel'ko pakovanje, nivea, oko 400 din. Zaboravih da dodam sok vocnu dolinu. Gledam ja cene Laki, ali nisam neki potrosac da bih otisao do nekog hipermarketa i pazario, ovako uzmem par stvari ali se opecem. Kontam da bi u veru/idei ovo bilo 100-200din jeftinije.

Trebalo je da odeš u pečenjaru i uzmeš piletinu i to je to. A za kupku uzmi onu Alba kupku od 100 dinara i eto, rešeni problemi!

Link to comment
Share on other sites

Sećam se da smo jednom kolega, koga neću imenovati, i ja jednom prilikom hteli da pazarimo pečeno pile da se olomimo na pauzi za klopu. Otišli smo, pitali za cenu, lolnuli kao nikada pre i otišli do najbližeg roštilja i za 5x manje para kupili kalorjsku smrt zvanu pohovani kačkavalj + pljeka u jednom (on je uzeo omlet + kačkavalj) i zaboravili kako se zovemo.

Mmmm... Omlet + pohovani kačkavalj + pavlaka u lepinji... Mmmm...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...