Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobro jutro dobri ljudi, nešto sam skroz glupavo spavao, ali su me oduševile neke komšije što su slavili do 5 ujutru ne znam šta, uz narodnjake. Ja nemam frku da zaspim pored muzike, al' kad se probudim s vremena na vreme, oni i dalje pevaju.

Link to comment
Share on other sites

Jos 4 sata i odoh na Kosutnjak, sva sreca uleteo je jos jedan ortak sa parama te ce biti piva \o/

Inace bi pili sa cesme :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jos 4 sata i odoh na Kosutnjak, sva sreca uleteo je jos jedan ortak sa parama te ce biti piva \o/

kreki <3 sto godina

ziveo posao. nema majka mu stara, nema slobodnog dana ni praznika u ovoj kapitalistickoj americi ni od korova... nema veze, idem da kradem besplatne red bullove :)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Nemke: inace smo nocas bili u kupovini u Tempu, imamo jednog drugara i 2 ribe koje ne piju alkohol sa jedne strane, s druge strane ortak i ja koji pijemo. Tu je doslo do sukoba misljenja naravno, pritom smo zakacili prohibiciju te nismo mogli da uzmemo odmah, ovaj je napao sa sokovima, i za nas petoro smo uzeli 12 litara.

Pritom su napali da uzmemo paket vode, mislim lol, napunicu vodu na cesmi pa cu piti ako mi bude trebala, bacali smo pare za neke gluposti, grickalice, vlazne maramice, ne vidim poentu, i naravno, desi se da, sa ionako tesnim budzetom, nema para za pivo. On je sebi guzicu obezbedio sa 12 litara sokova (gaziranih, negaziranih). Morali smo da dodajemo, ali nismo ni mi vise imali toliko mnogo, zato sreca pa je uleteo jos jedan ortak sa parama pa cemo se obezbediti za ovaj dan i po kol'ko cemo provesti tamo :)

jebo te, lik je kupio 2 kese keksa da nosimo, da bi mogao da gricka, ne kesice, kese od po' kila [roflmao]

ako nista, bar je vreme savrseno za izlet, prosle godine em sto sam radio nocnu 30. na 1, zavrsio u 5 ujutru smenu i direktno na uranak, em sto sam ceo dan proveo pod suncobranom zbog kise

Mare care put it here o/

\o

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kreki <3 sto godina

ziveo posao. nema majka mu stara, nema slobodnog dana ni praznika u ovoj kapitalistickoj americi ni od korova... nema veze, idem da kradem besplatne red bullove :)))

Dodji u Svicu m8 [8D] Ja sam prosli mesec imao mozda 7 radnih dana, a dobio sam ceo iznos plate, i utrosio mozda 4 slobodna dana! Manje se radi nego u Srbiji!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...