Jump to content

World of Warplanes


Recommended Posts

Ozbiljne bombardere ni ne možeš da leđa da srušiš, ili spreda da ideš ili sa visine da se sjuriš pa po krilima i motorima da gađaš

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljne bombardere ni ne možeš da leđa da srušiš, ili spreda da ideš ili sa visine da se sjuriš pa po krilima i motorima da gađaš

Sve zavisi na kakvom avionu letish, ali generalno da, nije pametno leteti iza bombardera. Kada imash Yak-9T ili P39-Q Aircobra sa topom od 37mm, mozesh da shibnesh bombardera jednim rafalom ako ga pogodish u krilo ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hajdzekovali smo thread, promeniti ime threada u war thunder republic , zivela republika!

btw user name stormscion :) lvl7 ze dzerman

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo još trideset komada beta kijeva!

Invite code provides you with direct access to World of Warplanes closed beta. You will join the ranks of virtual test-pilots and together with your fellow combatants master the game ahead of the majority of players.

1. If you are not registered in World of Warplanes, do it at http://worldofwarplanes.eu/registration/en/.

2. Log in with your account and go to http://worldofwarplanes.eu/cbt/invite/

3. Click on “Have an invite code” hyperlink to enter the invite code.

4. Start your battle!

65UBNZ-FP36KP

65UBNS-ZV34TG

65UBNB-TT96XF

65UBNU-NA62YN

65UBNV-DE62XY

65UBND-MH94PT

65UBNT-WS46RW

65UBNZ-CT66KT

65UBNP-HE67CC

65UBNC-EY38WM

65UBND-UA73BC

65UBNN-SZ83PT

65UBNU-ZT22UF

65UBNK-XP85NG

65UBNZ-ED75RX

65UBNY-FC65FA

65UBNY-FR78FD

65UBNV-WP87MF

65UBNN-ZB64GK

65UBNP-CE42YH

65UBNU-BC27EU

65UBNU-KS66RG

65UBNY-BN77VC

65UBNX-MN22BC

65UBNG-YH99HF

65UBNR-RG57EZ

65UBNF-TT35GP

65UBNM-PG58HD

65UBNT-PN75ZC

65UBNV-GE74UB

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo je ochekivano... Gaijin pravi simulacije letenja otkad postoji, naravno da su napravili bolju avio simulaciju. Mene interesuje kako ce u War Thunder-u izgledati tenkovi i da li ce stvarno biti integrisani u iste borbe gde su i avioni.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Poz

 

Igram world of warplanes vec jedno deset dana. Zanima me da li ce, na kraju beta perioda ( koji ne znam kada se zavrshava) doci do totalnog reseta u igrici? Drugim rechima, da li cu sa tier VI fightera biti vracen na tier I, pri tome izgubiti sav XP, sve letelice itd?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, planiraju totalni reset pre pustanja finalne verzije igre... To znaci da ce se sve vratiti na pocetak, s tim sto ne znam da li ce ostati premium valuta (tokeni) koje si zaradio tokom igranja u beti.

 

Moj savet - predji na War Thunder, dok jos nije kasno...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ou kej, u tom sluchaju - avionchici, specijal za vikend:

 

XP: Makes the World Go 'Round (morao sam da otkucam naziv specijala, dopao mi se :D)

 

dakle imate na standardnim bitkama 30% vishe srebra i 30% vishe iskustva po partiji, specijal traje od juche, do ponedeljka u 5 zulu (e sada poshto je to za Britance u 5, znachi da je za Centralnu Evropu do 6 ) :P

 

p.s. ne zaboravite da imate onu foru sa bonusima, chini mi se do 27. tier VI avionchic = mesec dana premiuma :) prvi dodjete do tier X aviona = 15 godina premiuma (gooo mrheeee !) :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

ou kej, u tom sluchaju - avionchici, specijal za vikend:

 

XP: Makes the World Go 'Round (morao sam da otkucam naziv specijala, dopao mi se :D)

 

dakle imate na standardnim bitkama 30% vishe srebra i 30% vishe iskustva po partiji, specijal traje od juche, do ponedeljka u 5 zulu (e sada poshto je to za Britance u 5, znachi da je za Centralnu Evropu do 6 ) :P

 

p.s. ne zaboravite da imate onu foru sa bonusima, chini mi se do 27. tier VI avionchic = mesec dana premiuma :) prvi dodjete do tier X aviona = 15 godina premiuma (gooo mrheeee !) :)

u phailed horribly my minion, there is another topic for wowp

  :tf:

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

realno, nisam failovao :)

 

razmishljao sam da li da kachim u ovoj temi ili u temi obaveshtenja - e sada, poshto je ceo podforum namenjen i brodicima i avionima, kao i nashim prioritetnim tenkicima, odluchio sam da kachim obaveshtenja i za avione i za tenkice u istom topicu :)

 

ali dobro, ako cete ovde ta obaveshtenja, kachicu ih ovde :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Malo sam se razocarao u ove avione.Warthunder je 10 godina ispred njih

aham dosta bolja grafa i optimizovanija igra jedino me malo reserch tree nervira msm u wot-u je bolji i jednostavniji,i ikonice su male ali ostalo sve imaju bolje od wargaming-a,kontam da ce i tenkove bolje odraditi.....

jel igra neko ovo:)

kad sam video da ce japanski tier X da bude kjusu shinden zamalo da se upiskim:)

wowp_plane_render_j7w3_1024x768_en.jpg

japanci realno nemaju bash nikakve sanse protiv bilo kojeg heavy-a a i fightera cije su optimalne visine preko 2k metara,povecana im je visina na 1750 m ali ne znam dal je to dovoljno......pre sam mislio da su op ali u stv su najranjiviji ali svejedno meni su jedni od omiljenih....

BTW, kakav je, generalno? Jel može da se kaže da je kvalitet na nivou WoT-a ili je igra lošija? Ja sam bacio pogled na gameplay snimke na tube-u i deluje očajno. :/

grafa im je generalno losa i mogu iz nje da izvucem max 50 fps i to na med,dok u warthunderu grafa je duplo bolja a na high imam 60-70 fps.........gameplay ko gamplay je ok samo sto moraju da uvedu bolje mape tj mape koje nisu ravne vec da ima planina i tome slicnom i da se avioni teze penju na vece visine i to duplo teze msm realno dominiraju avioni sa vecim fp i vecom optimalnom visinom.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...