Jump to content

World of Warplanes


Recommended Posts

... ili sam ja bar failovao da ga nadjem.

Enivejz upao sam u alphu, Grdja je tu video sam ga ... nije hteo da se javi! :D

Gameplay je super, arkadno je, ali ima nekih sim elemenata, ono potencijalna i kineticka energija u dogfajtu, ima sloma uzgona itd. Ali je celokupan utisak je kao X-Wing: Tie fighter samo WW2 modovan = uzivancija :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio posle 3 dana al to je bilo ono pre par meseci prvi put kada su objavili ... inace svakom kome nije jasno ovo je alfa dakle daleko je ispod onoga sto je wot beta bila ... nije zavrseno pola UI elemenata i igra je jedva u operativnom stanju tako da ne ocekujte previse.

Inace je zanimljivo... tech tree nije ubacen i ima tek nekoliko aviona , pare i xp dobijas i sakom i kapom tako da za 20tak partija dolazis do najboljih aviona ( ME262 HG III itd ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Кад стигне бродовље и ја ћу гарантовано да се активирам, али наравно, по чика Марфију, за бродовље нећу ући ни у опет бету вероватно [:D]

Иначе, мој вот налог има тајпа, НЕ ДАМ [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...