Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Aaaaaahahahahahahah, Čanak aaa jebote, ahahahah [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

drugari, treba mi onaj video klip gde garisa reli vozac ili sta vec, vozi drugog garisu koji pravi face ko da ce da umre!

Edited by lol kosmos

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Odavno se nisam ovako smejao na nesto sa youtuba.Ni ja nisam ocekivao da ce to da se desi. Mislio sam prvo da je poenta clipa to sto je auto propao kroz asfalt. I onda prve sekunde kada se okliznuo ocekivao sam da je rupa duboka do kolena a on skoro poceo da se davi. I i to sto je rus nekako cini klip jos smesnijim :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa da istovari putnike :)

Inače, baš su šašavi ovi Rimljani Rusi

2006-08-02_014605_obelix.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...