Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

OK, ajde nekom ko je ogluveo kasnije da prodas pricu ali me zivo zanima koliko preskoka moras da odradis da nekom ko ima urodjeni disabilitet prodas bilo sta ...

"Bog ne zeli da masturbiras, to je greh!"

"Ali Bog zeli da budem gluv?"

Religija. Uvaljivanje robe Delboy i Co.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

cekaj oces da kazes da ovo npr 0:55 - 1:03 je neka ozbiljna prica i gluvonemi zaista ovako komuniciraju sa ovakvim pokretima?? i zasto mora non stop da se klati dok objasnjava??

Јеботе, замисли да глувонеми људи међу собом причају и питају да ли сви неглувонеми заиста имају гестикулацију и генерално трипове код говора, неког одређеног човека, поготово из неког пропагандног спота. Знакови које даје очигледно значе нешто на знаковном језику, а остало цимање је његово уношење у цео трип, да дочара доживљај.

И да ли је Лонгли озбиљно питао какве везе има Фифти са кампањом Јеховиних сведока против мастурбације?! [roflmao]

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Jeste klip al nije u klasicnoj formi zanimljivih klipovao al imam neku zelju da podelim ovo sa nekim. Trener moj prica o ekipi na lokalnoj televiziji. Mene je bilo sramota samog sebe kada sam slusao. Kapiram da ne moze da prica na tv-u da smo kola govana ali ovo nije ni blizu istini. O meni prica na 20:35, ostalo i nije tolko bitno jer ne znate nikog. Posle ide tekma gde smo naguzili neke retarde 40 razlike ali tu nema nista specijalno za pogledati.

http://www.riverbender.com/video/details/lewis--clark-vs-missouri-baptist-college-basketball-video-1512.cfm#.UJrlDYbK0YI

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Upravo to. Al nebitno. Opet kazem klip nije za ovaj topic nego sam samo ima zelju da podelim sa nekim. Dao sam mojima da odgledaju ali dzaba kad numeju Engleski :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

И да ли је Лонгли озбиљно питао какве везе има Фифти са кампањом Јеховиних сведока против мастурбације?! [roflmao]

Vidjao sam i cudnije stvari na internetima a da nisu sprdnja :D.

Zanimalo me je da li je video (bez pedeset-a) sam po sebi ozbiljan propagandni materijal ili je i on sam po sebi sprdnja.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je bre "visok" ovaj play u protivnickoj ekipi? )) i koje su godiste igraci?

Taj plej je ne visi od 170cm. Ne znam na koju foru igra koledz kosarku. A igraci su vecina '91-'93

@macka i rakun

Da je bolji kvalitet snimka mogao bi se izolovati frejm gde macka pravi epic facu kada ovaj baca rakuna [roflmao]

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...