Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Ocigledno nisi bio na sudovima :D mene je komsija tuzio sto gradim visoku kucu i kao takva ona baca senku na njegovu bastu, cvece ima da mu uvene bez sunca. Da bi izbegao sud jer para za isti nisam imao, kuca mi je ~2m niza.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

haha to sam propustio, kontam da nije bukvalno mislio :)

a glupo je odreagovao jer je trebao da isprska vodom glavne aktere po glavi - one koji se najvise isticu, pa ako to ne proradi onda da napadne glavnog, a ne da se vrti u krug ko klasican plen :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

lik kaže da ima iskustva sa psima, samo to i nije baš pokazao. u ovakvim situacijama samo treba da usporiš i prođeš bajsom (pritom nikako ne smeš da šutiraš psa koji trči pored tebe), jer psi u 99% slučajeva samo žene da te oteraju sa svoje teritorije... dobro mu je reko ovaj čoban, "just ride through"

Link to comment
Share on other sites

Da, najgore je da se uspanicis

Meni je uspevalo uopste da ne gledam pse lutalice koji krenu ovako da se ponasaju i samo nastavim i pravim se da ih ne vidim, oni laju a onda iskuliraju ili da krenem jako da se derem pa se uplase!

ali ne znam sta bih radio u ovoj situaciji, ipak je ovo copor, verovatno sto i on samo bih isao unazad jer mislim da bi prestali da laju posle odredjene udaljenosti odnosno kada napustis njihovu teritoriju sto kaze mrzitelj :D

mnogo razmisljam o ovom klipu, prso sam

Link to comment
Share on other sites

zavisi, oće ker i da ćapi za nogu, a meni se desilo i da je loše procenio i podleteo mi pod prednji točak, pa smo obojica pali. posle sam ga prebio na mrtvo ime.

poslednji put kad sam video situaciju sličnu ovoj, dva lika su blejala na klupici pored staze za bajs, i mazili su neke dve džumare, koje su onda to skapirale kao svoj čopor/teritoriju i napadale svakoga ko prođe. neku klinku na rolerima je jedan od njih krenuo da grize za nogu, pa sam morao da stanem i da ga oteram (inb4 sprco: nisam, sa ženom sam vozio bajs, a dobra klinka bila). širenje ruku i povišen glas su odradili posao, nije mi se prosipala voda.

al inače dobro kaže spu, polivanje vodom iz bidona nikad nije omanulo.

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno nisi bio na sudovima :D mene je komsija tuzio sto gradim visoku kucu i kao takva ona baca senku na njegovu bastu, cvece ima da mu uvene bez sunca. Da bi izbegao sud jer para za isti nisam imao, kuca mi je ~2m niza.

To jedino ako ti je kuca na ivici placa, ako si udaljen zakonski 1.5m od njegovog placa mozes da zidas sta oces ako je u skladu sa urbanistickim planom :D

A ovi kerovi jezivi, a jos ove debilcine kao opusteno prodji neci ti nista...

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

dobro, desilo se vecini da ga "napadne" copor od 4-5 gradskih dzumara, al ko se ne bi usrao da vozi kroz neku vukojebinu i dodje 20 kerova i okruze ga, sta je on znao dal tu ima ljudi, mogao je i gore da se ponasa i da prodje, da krene da bezi ili slicno, bar je pokazao zube, kolko tolko :p

Link to comment
Share on other sites

ма шта се зентате нижег облика живота? нађеш вођу и заврнеш му шију и зарежиш на остале. морају да ти виде очи.

едит:

добро, ако ниси у фазону бладласта да му заврћеш шију, или ако није толика опасност, довољно је и да се залетиш на вођу, да га макар како и макар чиме распиздиш. ногом иде тешко, ако имаш било шта при руци, штап камен, много значи.

мада ово са клипа нису дивљи пси. не би га напали као дивљи пси што би.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Драле прајслес си:)

Јесте, то ради у ''нормалном харасменту'', али ако чопор паса оће да те поједе, оно, фо рил, појешће те, нема ту шта. Ово ми је посебно царски за нижи облик живота, јел тако бијеш и медведе и лавове ако те нападну? Мислим, извадиш личну карту на којој пише ''виши облик живота'' и они кажу ''извини шефе, нисмо знали'':) Или можда направиш компјутер онако на брзину или напишеш књигу:)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

за медведе и лавове имамо "канџе" које нам је наш ум подарио. кад бих ишао тамо где могу да сретнем мрзовољног меду или нервозне мачке, имао бих довољно памети да понесем довољно оружја.

едит:

и типа који то чопор паса? неки архетипски изгладнели пси на снегу постап Берлина који развлаче смрзнуту буткицу Ангеле Меркел, или џумаре са празних блокова НБга?

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

за медведе и лавове имамо "канџе" које нам је наш ум подарио. кад бих ишао тамо где могу да сретнем мрзовољног меду или нервозне мачке, имао бих довољно памети да понесем довољно оружја.

едит:

и типа који то чопор паса? неки архетипски изгладнели пси на снегу постап Берлина који развлаче смрзнуту буткицу Ангеле Меркел, или џумаре са празних блокова НБга?

Јеботе, не дешава се често, али се дешава да регулар нон постап џумаре кокну лика, само то кажем. И мени се десило сто пута да ме смара неки чопор, па сам у фазону јебаћу вам матер или се дерњам ли шутнем најхрабријег и онда они искулирају, али није увек тако. Јесте деведес пет пута од сто, ал није увек.

Или хоћеш да кажеш да си јачи од 20 џумара ако крене фајт? Мислим на прави фајт, не на оно једење гована ко има већи курац, ти или они.

Мислим ајмо сад да причамо приче, а реално, преклала би те три пса ако оће (кључна ствар ''ако оће'' - мислим, да избегнемо причу о ''ако урадиш напред, напред, А, онда се они укењају''), а можда и два ако су нека телад. Једног капирам да би добио, оно, негде би те изгризо, ал би му сломио врат и ноге и повадио очи у процесу.

И мењаш тезе и додајеш факторе, ако ти кажеш ''шта се зенташ нижег облика живота'' то значи ''шта се зенташ нижег облика живота'' и ништа мање и ништа више од тога. Најнормалније је да кажем ''брате, нижи облик живота није категорија која нешто чини мање ''зентастим'' '' и да дам примере, На шта ти уведеш друге променљиве типа ''носим пушку''. Е јебига. А ако возиш тенк, онда баш мислим да оно, нема разлога да се зенташ ничег.

Ја сам и написао да си прајслес због те реченице, не због упута за кучиће који су следили.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

циљао сам на снагу коју могу да виде у нашим очима као детерант напада кад сам рекао "нижи облик живота". ако покушаваш да ме убедиш да чопор може да те растргне "ако 'оће", онда да видимо који је то чопор? па опет неће нападати било кога, и њима је њихова кожа најскупља. пас се више нас боји него што би ми требало да се бојимо њега.

едит:

уосталом, сложићемо се, да је ниво твог страха одлучујући фактор за калкулисање да ли да те нападну. наравно искључујемо оне куце из Берлина...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Драле прајслес си:)

Јесте, то ради у ''нормалном харасменту'', али ако чопор паса оће да те поједе, оно, фо рил, појешће те, нема ту шта. Ово ми је посебно царски за нижи облик живота, јел тако бијеш и медведе и лавове ако те нападну? Мислим, извадиш личну карту на којој пише ''виши облик живота'' и они кажу ''извини шефе, нисмо знали'':) Или можда направиш компјутер онако на брзину или напишеш књигу:)

[roflmao]

[jupi]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...