Jump to content

Проблем са Торентом


SpC

Recommended Posts

Е овако, користим uTorrent (Илити Микро Торент) и пиздим зато што је јебено преспоро.. Значи скидам филм са 5к сидера и оно ми иде у просеку 8кбпс.. Нон стоп ми блеји наранџасти знак пажње у ћошку и каже да имам проблеме са конекцијом. Покушао сам да одрадим port forwarding али на овом мом социјалном АДСЛ рутеру нема подешавања за то. Фајервол сам скинуо већ..

Имам иначе 1.5Мбпс Опен Адсл и не очекујем да ће да ми скида нешто претерано, али би било и 120кбпс лепо..

Ако неко има неко решење како да решим овај проблем, отворен сам за све опције :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Приметио сам да 3.1.3 много лошије ради него 2.2.1 са истим подешавањима, имам исти проблем као Шоми и морао сам да спустим горе наведене вредности како би радио као верзија са које сам апгрејдовао. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisi stavio model rutera ali odes na http://portforward.com i pratis upustva posto izaberes model.

Mодел је Huawei EchoLife HG520c, и већ сам гледао по његовим опцијама и нема подешавања за то.. Већ сам био гугловао..

Ograniči upload na 2-3 kB/s, broj konekcija u opcijama spusti na 30-40.

Ограничио сам аплоад, смањио укупан број конекција, а да оставим максималан број пирова по једном торенту, или и то да смањим?

едит : ево сада већ гази 150 кбпс, дај Боже да потраје само :)

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...